איך מסנכרנים את הפאלם עם outlook 2003

• פותח הנושא lavon
  • פורסם בתאריך

lavon

New member
איך מסנכרנים את הפאלם עם outlook 2003

יש לי פאלם M-515 ועד לא מזמן הוא היה מסתנכרן עם הoutlook עד שהייתה לי בעיה ולא התבצעה העברת המידע מהפאלם למחשב ומהמחשב לפאלם. הסרתי והתקנתי את התוכנה מחדש. ואני לא זוכר איך עשיתי את זה בפעם הראשונה. איך מקשרים את הפאלם לאוטלוק. ואיך שומרים על כל המידע שיש עכשיו בפאלם ובאוטלוק. יש לי outlook 2003 . תודה מראש

AYELET1

New member
בדיסק של חברת פאלם שצורף למכשיר

היתה גם תוכנת POCKET של חברת CHAPURA. עליך להתקין אותה

AYELET1

New member
זה לגבי האופציה החינמית

ישנן אופציות נספות בתשלום

lavon

New member
מה ההבדל

בין האפשרות החינמית לאפשרות בתשלום ... מה מרוויחים בזה שקונים תוכנה מסוג זה. איזה עוד אפשרויות אפשר לקבל מהתוכנות הללו... האם להתקין את התוכנה זה מספיק - לא צריך להגדיר משהו באאוטלוק ? אחזור על הבעיה - היתה לי בעיה עם התקשורת של הפאלם והמחשב (לא הצלחתי לסנכרן). הבנתי שצריך להתקין את המערכת של הסנכרון מחדש - הורדתי את הגרסה החדשה מהאתר של PALM בעל מראה נאה יותר - יותר פאנסי ואז היתה תקשורת בין המחשב ל-פאלם אך המידע שהיה בפאלם רובו עבר למחשב (לתוכנה של פאלם) חוץ מהיומן והמשימות (כך נראה לי) ועוד התוכנה של פאלם ריעננה לי את הנתונים שהיו לי בפאלם לפני העברתי להשתמש באאוטלוק - אבל מספרי הטלפון החדשים שהכנסתי לא נמצאים עכשיו על הפאלם. אלה רק באאוטלוק. איך חוזרים להשתמש באאוטלוק ועם המספרים החדשים והישנים (כל הנתונים) לילה טוב עדי

yaniv79

New member
יש לך את הדיסקים המקוריים של היצרן ש...

סופקו עם המכשיר?

Ariyeh1

New member
מתוך תקליטור ההתקנה

בחר במסלול הבא: E:\English\palmsfw\disk1\Pocket Mirror (כאשר \:E = לכונן התקליטורים) והפעל את קובץ Setup.exe. כך תתקין את PocketMirror. רוב הסיכויים שיהיה עליך לשדרג (בתשלום) את התוכנה מתוך האתר של Chapura לצורך תאימות ל-Outlook 2007.

lavon

New member
ולאחר שהתקנתי ...

ואני רוצה שהמידע האאוטלוק לא ילך לאיבוד - מכיוון שמאז שלא היה תקשורת היו שינויים בגם בפאלם וגם באאוטלוק. איך אפשר להעביר לבצע סינכרון בין השנים בפעם הראשונה - בלי לאבד מידע. בפעם הקודמת - כל מה שהיה לי בפאלם נימחק . (נשאר בתוכנה של הפאלם ומה שהיה באאוטלוק עבר לפאלם) יש מצב להעביר נתונים אחד לשני (התוכנה של הפאלם לאאוטלוק והפוך)? שבוע טוב לקוראים

lavon

New member
התקנתי את התוכנית ומסתבר

כי היא היתה כבר מותקנת - הרי ביצעתי לפני כן סינכרון בין הפאלם והאאוטלוק. אך עכשיו שוב כאשר רציתי לבצע סינכרון - הפאלם לא מסתנכרן עם האאוטלוק ואחרי שהתקנתי את התוכנה בשנית - כם לא עם התוכנה של הפאלם !!! מה עושים ??? עוד שבוע מגיע ולא מתאים להיות גם השבוע לא מסונכרן !

Ariyeh1

New member
בדוק את ה-LOG

של הסנכרון מה רשום בו? האם שם המשתמש זהה לזה שהיה קודם ב-Palm?

lavon

New member
והתוצאות הם ש...

לא יודע מה עשיתי אבל מה שקרה זה ש... הסרתי את שוב את התוכנה והתקנתי ו... חיכיתי ניסיתי לסנכרן ו... זה הצליח ולכן תודה רבה אחר כך ... הורדתי את התוכנה של הורדת המסמכים אל הפאלם Documents to Go והתחלתי להוריד מסמכים אל הפאלם אך .... היו כמובן מספר בעיות המסמכים שהורדתי בWORD נפתחו אבל העיברית ??????? ומצגות הוא לא הסכים לקחת מכלל מהמחשב - מפאת הגירסה הישנה של התוכנה (4.003) או משהוא כזה בכל מקרה בשביל לעדכן את הגירסה - הם ביקשו 30 דולר ואמרתי .... מי שרוצה וצריך ומשתמש אז שווה אבל בשבילי חייתי עד עכשיו בלי ובנתיים זה לא ממש נחוץ יכול לעזור - אבל לא נחוץ והעיקר - יש פאלם עם טלפונים ועדכון תאריכים מתאים אז אלו התוצאות ועוד שבת שלום

Ariyeh1

New member
לגבי Documents To Go

לפחות בעניין העברית ב- Word: מתוך אחד המסמכים לחץ: Menu > File > Preferences ובחלון שנפתח הורד את הסימון מתיבת Enable Font Viewing. זה אמור לעזור

lavon

New member
הרבה שנות אור אחרי ...

שנברא המכשיר שלי המציאו את מה שאמרת ...
ועכשיו ברצינות אין לי את הדברים הללו בפאלם יש לי רק Options Edit גם ב word שלא הצלחתי לעשות זאת וב Options --> Preferences נכנסים ויש שם Include WordToGo in Global Find Which Save mode /// ולא כמצופה ...

למעלה