איך מעלים קובץ mp3 לפורום?

wenda

New member
איך מעלים קובץ mp3 לפורום?

מדובר בשיר מהסדרה. חגית

wenda

New member
מדוע זה לא חוקי?

ואם אני רוצה להעלות הקלטה שלי מדברת? ואם מדובר בשיר שלי? העובדה שאפשר לעשות שימוש לא חוקי בטכניקה מסויימת של העלאת קצבים לא אומרת שצריך לאסור העלאת קבצים חוקיים. במקרה הנוכחי, מדובר בקובץ חוקי לגמרי שאינו הפרת שום זכויות יוצרים. מדובר במי שכתב את השיר ועשה את העיבוד והקליט אותו, ואני האחיינית שלו והוא נתן לי את ההקלטה והרשה לי להעלות את הפורום... זה השיר שאיילה שרה עם בועז בסדרה. אני לא מבינה את הפורום הזה... אז או קיי... הפסדתם, לא אעלה את השיר. חגית

wenda

New member
גם לתמונות יש זכויות יוצרים

אם אני מעלה תמונה שלי, אז זה בסדר. אבל אם אני מעלה תמונה מעיתון, או תמונה של צלם או של מגזין, גם זה אסור... אז למה את זה הפורום מרשה?? לא יודעת מי מנהל פה, אבל ההיגיון פה עקום לגמרי. חגית

Aviad1987

New member
גם את זה הפורום לא מרשה

כתבות, סריקות, תמונות שזכויותהן לא בידי תפוז או גוף שקשור לסדרה (אל תשכחי שאנחנו פורום רשמי ובקשר ישיר עם ההפקה מן הסתם) - לא יועלו. ואם כן - אנחנו מוחקים.

wenda

New member
ענית רק תשובה חלקית

אני שאלתי מה לגבי חומר חוקי? האפשרות של תמונה היא להיות חוקית, או לא חוקית. ואתם לא אוסרים בצורה גורפת להעלות שום תמונה. אז מדוע אתם אוסרים בצורה גורפת להעלות קובץ סאונד? אבל אתה בטח לא קובע... חגית

ט ו פ י 2

New member
בטח שהוא יקבע!!!

הוא המנהל של הפורום/האתר הזה והוא אמר לך בכללי שאסור להעלות קבצים גם אם זה חוקי וגם אם לא!!!

תשלחי ליייי אני יתן לך מסנ/איי סיי

ותשלחי לי לשם פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז........ אני חורשת על כל האינטרנט ולא מוצאת פליזיייי חגית בקשה!!! -הילה-

wenda

New member
זה כבר נהיה מעניין הדיון הזה...

1. מותר לאדם להציג יצירה כלשהי לאינטרנט רק אם הזכויות המלאות שייכות לו, או שהיצירה מותרת לכל על פי חוק. למשל מוסיקה מלפני מאתיים שנה... 2. זכויות יוצרים בשיר שייכים למלחין, לתמלילן וגם למעבד. 3. זכויות יוצרים בתמונה שייכים לצלם. כשצלם, כולל צלם עיתונות, מפרסמים תמונה בעיתון, זכויות היוצרים נשארות אצלהם.. לעיתון אין זכות למכור את התמונה למישהו אחר או למטרה אחרת ללא רשות היוצר שהוא הצלם. לכן, אם אתם מפרסמים תמונה בפורום מהעיתון, או מהסדרה, או מיחסי הציבור של הסדרה שצולמו על ידי צלם, אינכם רשאים לעשות זאת בלי רשותו המפורשת שת הצלם, אפילו אם יחסי הציבור הרשו לכם. אבל בכל זאת אתם עושים את זה... אפילו שזה לא חוקי. למה? כי זה מקובל. אם הצלם ירצה לתבוע אתכם הוא יוכל, אבל אתם לא גוזלים ממנו את פרנסתו, לכן הוא לא יעשה זאת. כנ"ל אני... יש לי שיר שהמחבר אישר לי להעלות אותו לכאן. וזה לא שיר שממילא ייצא מתישהו באופן מסחרי... לכן תקנת הפורום שאסור להעלות קבצי סאונד היא לא ראויה. חגית

למעלה