איך מפרקים גלגל הילוכים

still waiting1

New member
איך מפרקים גלגל הילוכים

יש לי גלגל שיניים של הילוכים של TRI-DIAMONDS אין לזה ברגים או פינים כלשהם-איך מפרקים אותו?

creth11

New member
את צריכה כלי יעודי לכך הניתפס על 2 השקעים

הקטנים, הטבעת עם 2 השקעים בצד הגג"ש הקטן הינה אום הברגה אל תעלבי אבל, בת ורוצה לפרק זה אינו מחזה נפוץ במחוזותינו ולא בגלל שוביניזם אלה עובדות חיים פשוטות. למה שתירצי לפרק אותו ?

still waiting1

New member
זה לא אום הברגה

כבר ניסיתי-זה עדול לחלוטין. אני לא כמירה כלי הברגה עגול כי אז אין אפשרות לסובב אותו. אז חשבתי אולי יש לזה איזו שיטה מיוחדת מהצד השני ןלכן-התמונה השנייה. ואני רוצה לפרק כדי שיהיו לי מלא גלגלי שיניים נפרדים.אני בונה מכונת זמן וחסרים לי שני גלגלי שיניים כדי להזיז את הזמן אחורה. :)

prigal

New member
תשובה מעולה לשאלה מתחכמת :)

קרעת אותי
דני BCR

מני 81

New member
זוהי טבעת הברגה רק שההברגה הפוכה

כלומר סיבוב ימינה - פתיחה, סיבוב שמאלה - סגירה.

still waiting1

New member
תסתכל על התמונות

איפה בדיוק אני מכניסה את המברג? שני העיגולים בחלק העליון הם עגולים לחלוטין,אין שום דבר שאפשר להבריג(לפחות שאני יכולה לראות.)

מני 81

New member
את יכולה בעזרת הכלי הזה ../images/Emo26.gif

אבל יותר פשוט עם מברג דפוקה / איזמל ופטיש. יותר קל לעבוד כשהקסטה על גלגל. (אני עדיין סקרן למה לך לפתוח את המכלול הזה
)

still waiting1

New member
תודה רבה!

אני אוהבת לפרק דברים,להבין איך הם עובדים ולחבר מחדש. כבר פירקתי מכונית,מעלית ומטוס. אז החלטתי להעלות את הרמה ולפרק אופניים. בכל מקרה-תודה!

prigal

New member
מצטער :) לצערי אני די בור בכל הנושאים הטכניים

עדיין :) אם הצלחת - ספרי לנו מה הפתרון! דני BCR

nintense

New member
אני לא חושב שיש דרך...

לפרק את הגלגלי שיניים ללא שבירת הקסטה. למכונת זמן, הכי טוב לבקש מהחנות החביבה עלייך שישמרו לך קסטה מודרנית שחוקה, לפני שזורקים בפח.

tal913

New member
אך כמה זה מעצבן שאנשים מנסים לחסוך כמה גרושים

במכונת זמן את רוצה להשתמש בגלגל שיניים משומש של קסטה, מילא XTR או XX אבל סתם פושטית??? כשתתקעי בימי הביניים תצטערי על הקמצנות הזו.

למעלה