איך מתחילים לבנות בר ביתי?

איך מתחילים לבנות בר ביתי?

לחברה הכי טובה יש יומולדת בסופש הקרוב. לפני הצבא היא עברה קורס ברמנים ומאז תמיד חלמה על בר קטנטן בחדר. אז אומנם היו פה ושם בקבוקים אבל היא זנחה את החלום. אני ואמאלה החלטנו להגשים לה את החלום ולעזור לה לבנות את הבר. האמא קונה לה סטנד כלשהו או פינה מיוחדת להניח בה כוסות ובקבוקים. ואני החלטתי לקנות לה מספר דברים. קניתי ערכת ברמן מקצועית שמכילה את השייקר הכפית וכל שאר הירקות שאני לא מכירה. כמה סטים חמודים של כוסות (מרגריטה, צייסר טקילה והייבול) ועכשיו נשאר הדבר הכי חשוב. האלכוהול. יש ברשותי סכום של כ500 שח להשקיע. אומנם זה מעט מאוד, אבל זה עדיף על כלום. הבנתי שבשביל להתחיל צריך ג'ין וודקה רום וטקילה. מישהו יכול להמליץ לי על סוגי האלכוהול הבסיסיים ביותר שאוכל לקנות? ליקרים או סירופים, לא כל כך מבינה גדולה. תודה על העזרה :)

היי ../images/Emo13.gif

ראשית, מזל טוב לחברתך. שנית, את יודעת אולי מה היא אוהבת? כי עם תקציב לא גדול, עדיף להשקיע במשקאות שהיא יותר תתחבר אליהם. ברוב הקוקטיילים משתמשים בוודקה, אז אפשר לקנות וודקה פרימיום כגון פינלנדיה, אבסולוט או סמירנוף שעולות בסביבות ה60 ש"ח. אם היא אוהבת וודקה, אפשר לקנות וודקה איכותית בניחוח כלשהוא (כמו וניל, תפוז, תפוח, פירות יער וכו'...) בשורה התחתונה תנסי לברר מה היא אוהבת או לאיזה כיוון היא נמשכת(משקאות חזקים, מתוקים, קוקטיילים וכן הלאה..) ואז נוכל לעזור לך יותר
בהצלחה

אממ

יצא לי לברבר איתה קצת על קוקטיליים ומה המרכיבים... היא אוהבת לא חזקים מדיי ולא חלשים מדיי... לא על בסיס שמנת וחלב. היא לרוב הזכירה טעמי פירות גין רום וודקה טקילה אמרה משהו כמו גרנדין שזה מתוק וליים. מהשמות שאי זוכרת היא אמרה מאי טאי ומידורי סוואר וWOOWOO או איך שלא כותבים את זה. שורה תחתונה היא אוהבת את המשקאות שמערבבים בהם משקה אלכוהולי שתופס במה כמו וודקה או טקילה, ומוסיפה להם ליקר וסיפורים בטעים ובצבעים. תודה רבה על העזרה.

אם כך...

אז אפשר לקנות לה וודקה כמו שכתבתי בהודעה הקודמת, כדאי גם שנאפס אפרסק- מרכיב חשוב בקוקטייל WOOWOO, רום פשוט כמו בקרדי ובקבוק טקילה לדוגמא אל צ'ארו שהוא הכי זול וטוב לקוקטיילים. לגבי ליקרים, יש את האמרטו (ליקר שקדים) שנמצא במאי טאי והוא לא יקר ויש את המידורי שממה שידוע לי המחיר שלו קצת יותר גבוה (בסביבות ה200 ש"ח). בהצלחה

nunimon

New member
קודם כל מזל טוב...

דבר שני, הרכבים בסיסיים לבר שכדאי להחזיק הם וודקה טובה, טקילה, גין ורום. זה הבסיס למרבית הקוקטיילים. חוץ מזה, כדאי להחזיק ליקרים כמו שהמליצו לך 0 המידורי, הפיגלינג והאמרטו, הקלואה, והאייריש קרים בהדרגה, אפשר להתחיל עם וויסקים, ומשם היד נטויה...

אם עוד לא היתה היומולדת......

נראה לי שאפשר בהחלט לוותר על הג'ין בתוך מסגרת תקציב של 500 שח אם חברתך לא שותה ג'ין בד"כ, כמובן לטובת בקבוק אחר כלשהו, שיש סיכוי שיהיה לה לשימוש מוצלח יותר.

למעלה