איך מתחילים שוב פעם?

איך מתחילים שוב פעם?

הקטנה, שהגיעה אחרי 5 שנים של טיפולים, כבר בת שנתיים. מבינים כבר שטבעי זה לא יילך. איך מגייסים כוחות לסיבוב שני? הראש יודע מה לעשות, והפחד הוא לא מהתהליך. אבל הנפש... מאיפה אני אגייס עכשיו כוחות? בנות שהיו שם ועשו זאת שוב - תשלחו לי כמה מילים של חיזוק... תודה

עונה בקלות

אני אמא לממתק אמיתי שהגיע לעולם בהליך פונדקאות שסיים 6.5 שנות טיפולים שהכניסו בעיקר שברון לב אבל הכיוון שלי דומה .אני מתגייסת גופנית-מכינה עוברים להטסה כלכלית-כי זה יקר קיצוני ונפשית-כי זה תהליך מייגע כי יש לי מטרה מול העיניים והיא להיות אמא לשניים.שתיים. קשה ממש זה כשאין בכלל. לך יהיה קשה אחרת אבל כמו שאחי נהג לעודד אותי כשקיטרתי-אף אחד לא יעשה זאת במקומך- . בהצלחה!!!

myDoron

New member
וואי לגמרי!

באותו מצב...אולי לוגיסטית יהיה יותר קשה אבל אולי יהיה לנו יותר של כי יש לנו כבר קטנה בבית?!

dafis1

New member
איך מתחילים שוב פעם?

הקטנה, שהגיעה אחרי 5 שנים של טיפולים, כבר בת שנתיים. מבינים כבר שטבעי זה לא יילך. איך מגייסים כוחות לסיבוב שני? הראש יודע מה לעשות, והפחד הוא לא מהתהליך. אבל הנפש... מאיפה אני אגייס עכשיו כוחות? בנות שהיו שם ועשו זאת שוב - תשלחו לי כמה מילים של חיזוק... תודה
מבינה אותך לגמרי...
הגדולה שלי נולדה אחרי למעלה משנתיים של טיפולים.. פחדתי שייקח שוב הרבה זמן והתחלתי כשהיא היתה בת שנה, נקלטתי אחרי טיפול אחד, הפער ביניהם הוא שנה, 9 חודשים ושלושה שבועות... :)
הפחד מהקושי מלחיץ אבל תזכרי שהגוף שלך כבר יודע איך להיות בהריון ולפעמים זה עוזר בפעם השניה..
אגב, להריון שלישי נכנסתי מהר (ולצערי הרב זה הסתיים בלידה שקטה), ומאז אני כבר לא מצליחה.. גם הפסקתי את ה IVF כי יש לי שניים וזה גוזל יותר מדי מהנפש... אם יקרה לבד אהיה מאד מאושרת, אבל אם לא, החלטתי להיות מרוצה משני האוצרות שכבר יש לי

MorVid

New member
אני גם בניסיונות למספר 2. לוגיסטית זה בהחלט יותר מסובך - למצוא זמן פרטי להזריק, לדאוג תוך יום לסידור לילדה. חשבתי שנפשית אני אהיה יותר רגועה , אבל כשהייתה אכזבה היא עדיין מאוד כאבה. לקח לי כמה זמן להיכנס בחזרה לעניינים ולקבל את אותה מוטיביציה שהייתה לי בפעם הראשונה להתעסק עם זריקות ובדיקות. יש גם את עניין ההורמונים שהופכים ימים מסויימים לקשים יותר אבל בתור אמא את צריכה לשמור שהכל יהיה כרגיל.
הקורונה בהחלט סיבכה עניינים עוד יותר. אם לא הייתי בגבול העליון של הגיל, אולי הייתי ממתינה קצת עד שסכנת הקורונה תעבור, אבל אי אפשר לדעת מה יהיה מחר.
שיהיה בהצלחה לכולנו!

betty281

New member
אני חושבת שעם השני משהו אמור להשתחרר בך. הכוונה, שכבר יש לך אחד בבית אז תנסי להיות יותר רגועה.
אני יכולה להעיד על עצמי שבשני פשוט אמרתי אני אלך מה שיהיה יהיה. בפעם הראשונה שקיבלתי שלילי, החזקתי את הבן שלי ואמרתי לאלוהים תודה שיש לי לפחות אחד. לקח לי משהו כמו חצי שנה לחזור ולעשות עוד סבב כי הייתי צריכה לעשות שוב שאיבה.
פשוט שחררתי, ונקלטתי.

למעלה