איך מתמודדים עם מאדים בדגים? :(

HollywoodNews

New member
איך מתמודדים עם מאדים בדגים? :(

יש מיקום או היבט עם יותר הרס עצמי, ותרנות מוגזמת ונטייה להתאבדות מאשר מאדים בדגים?

אניה28

New member
מאדים בדגים

תלוי לאן לוקחים את התכונות שלו . מאדים בדגים יפעל בהזדהות ובהבנת הזולת, ידע להיות מניפולטיבי כשצריך (לטוב או לרע) נטיה להתאבדות לא בהכרח קשורה למיקום מאדים.

HollywoodNews

New member
תודה. רשימת האנשים עם מאדים בדגים

מדברת בעד עצמה-> בכלל, שמתי לב לזה אחרי שקראתי מאמר של האסטרולוגית פנינה כץ. http://www.pninastro.com/מרס-במזל-דגים/
בקשר למניפולציה, אני לא חושבת שהיא משמעותית במיקום הזה של דגים (בטח כשיש שמש בשור ויופיטר בטלה כמו אצלי) ודווקא יש סיכוי יותר להיות קורבן למניפולציות, בייחוד כשונוס בדגים בא לבקר.

אניה28

New member
מרס מוציא לפועל את תכונות המפה

לא ניכנסתי ללינק ששמת מתוך חוסר זמן. לביתי יש מארס בדגים וגם לאמא שלי (ז"ל) לי יש מארס ממש על גבול שור בסוף טלה. אני יכולה להגיד לך שכשהבת שלי (שהיא אש אש אש) פונה לאדם על מנת להגיע לאמת כלשהי או להשיג משהו היא פונה לרגשות, וכן נכון יש עצלות מסויימת, עד שזזה .(אימי היתה אותו דבר) אני עם המארס טלה-שור הזה מחליטה משהו ועושה מיד בלי לחשוב שזה לפעמים טוב ולפעמים פחות טוב, רוצה משהו אומרת ישר בלי צנזורות מיותרות ולפעמים זה פוגע ולא ממש משיג את המטרה. לא אמא שלי לא רצתה להתאבד מקווה שגם ביתי לא תרצה. אחד /שניים עשר מהאוכלוסיה יש להם מארס בדגים אי אפשר להסיק מסקנות כה נחרצות מכוכב אחד במפה שהיא השתקפות שלנו על כל המכלול. מרבס וונוס בדגים בטח גורם לך להיות יצירתי מאוד

HollywoodNews

New member
אין לי ונוס בדגים, התכוונתי במפה הכללית אצל כולם. לא חשוב,

שבוע טוב.

אניה28

New member
התכוות שכשי מפה עם מרס בדגים , כשונוס נכנסת לדגים

אז אפשר לעשות על בעל המפה מניפולציות? מצטערת אם לא הבנתי נכון

אניה28

New member
שבוע טוב

למעלה