איך מתקינים מזגן עילי לבד ?

איך מתקינים מזגן עילי לבד ?

היייייייייייייי קניתי מזגן עילי יונדאי 1 כ"ס (8900BTU) במכרז סקאל. חשבתי לנסות ולהתקין ת'מזגן לבד. הסתכלתי על מזגנים מותקנים וראיתי שזה כולה חיבור של 2 צינורות נחושת בין שני היחידות + כבל אספקת חשמל לשתי היחידות + צינור מים שיוצא החוצה מהיח' הפנימית. השאלה שלי היא אם למשהו יש ניסיון בהתקנת מזגנים מפוצלים ? . איפה אפשר להשיג את המחברים כדי לחבר צינור נחושת למזגן ? האם אפשרי להתקין מזגן עילי לבד ? (לבעל חוש טכני )

eytcor

New member
ומה אם הלחמות? ומילוי גז? חיבור ...

לארון חשמל? לדעתי (ורק לדעתי) חוש טכני לא יספיק כאן. אני לא הייתי נכנס לזה רק כדי לחסוך כמה שקלים. משיחות שהיו לי עם מתקינים בכל מני תחומים הכסף הגדול (וגם העבודה הקשה) נמצא בתיקונים של התקנות חובבניות.

רשר

Well-known member
מנהל
צריך להיות הוראות התקנה בחוברת

אם אין חריגה מהאורך של הצנרת וקצוות הצנור עם אומים צריך רק מפתחות מתאימים. שים לב לפלס את החלקים הפנימי והחיצוני. צנור הניקוז חייב להיות במצב מאוזן ומטה כלפי חוץ אחרת הוא נסתם. לאחר חיבור הצנרת צריך להוציא אויר מהצנרת לפי ההוראות שלהיצרן. והכי חשוב תבדוק אם אתה לא מבטל את האחריות ע"י התקנה עצמית, ואם אומרים לך שזה בסדר תבקש אישור בכתב. אני מקווה שלא שכחתי משהוא כבר מזמן לא התקנתי מזגן. רן

תנסה........תנסה...ובסוף תצליח.....

תנסה אם.......כפית ומזלג..............סתם סתם .... אין בעיה להתקין לבד.....רק בסיומת,ההלחמות,ומילוי הגז,צריך מישהו מיקצועי ......בנוסף כשתיגש לקנות את האביזרים,יקרעו אותך במחיר (של הצנרת)...יהיו חסרים לך פריטים שלא חשבת עליהם......ובסוף תצטער שעבור 500-600שח לא הזמנת טכנאי מההתחלה......להתקנה. שנה טובה.......ואיך אומרים...מצא אישה מצא טוב......מאחל לך לשנה הבאה יוסי.ג

למעלה