איך נפטרים מחמה מעצבנת

tali---

New member
איך נפטרים מחמה מעצבנת

איך נפטרים מחמה מעצבנת שאני ממש מתעבת אותה וכך זה נעשה מיום ליום חמתי התענוג הגדול שלה הוא לסכסך ביני לבין בנה וכשהיא מצליחה שזה בדרך כלל קורה היא מבסוטית עד השמיים כל פעם שאנחנו נוסעים לנופש או לבלות או מתכננים לנסוע לחו``ל היא רוצה לשמור לי על התינוקת בת 8 חודשים ואני רוצה לקחת אותה איתי אבל אז מגיע השלב שהיא מחחממת את הבן שלה והוא נדלק כמו גפרור ואנחנו מתחילים לריב בתי כשהיא נשארת אצל החמה היא כל הזמן בוכה והתשובות שלה כל הזמן אין מה לעשות היא תתרגל אבל לא מקובל עליי שהיא תבכה ובעלי כמובן מוכן שהיא תבכה העיקר שההורים שלו לא יבואו אליו בתלונות מה עושים ואיך נפטרים ממנה ואיך משלימים עם הבעל שבגלל אמו אנחנו ברוגז

v_100

New member
חיים איתה ומחנכים

אם לרגע אחד את מרגישה לבד, אז תשכחי מזה את לא!!! בתחילה הייתי הייתי רבה עם בעלי אך למדתי את השיטה ההפוך על הפוך, כמעט. שחקי אותה מלאך, כאשר היא אומרת לך משהו תבלעי, זה יהיה קשה אין לך אפילו מושג עד כמה, אבל חכי להזדמנויות. תהיי מלאך יותר ממלאך. לאט שהוא לא ירגיש , תגידי לו בוא נלך לאמא שלך וכמה חשוב לי שהילדה תכיר את הסבים והסבתות ותהיי נחמדה תכיני לו וזה חשוב בימים רגועים כתבות על כך שילדים שבוכים פחות כיוון שהתייחסו אליהם הפכו להיות בוגרים מוצלחים וכך לאט לאט היא תתגלה במלוא מכשפותה.. בהצלחה!! ;-)

למעלה