איך רוקדים את זה בדיוק??!!

איך רוקדים את זה בדיוק??!!

איך רוקדים את השיר tapon-no me arrepentire זה כמו לטינוס?? תענו לי דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למה לא נראה לי שאני מכיר ת´שיר?

לפי מה שזכור לי... אף פעם לא שמעתי על השיר הזה

ללולה לוליטה..

קצת יותר למטה, לולה לוליטה פירסמה את השיר הזה.. ואני חייבת לדעת איך רוקדים אותו!!!!!!

charmingirl

New member
היא אמרה שזה כמו לטינוס+ נ"ש

איך רוקדים את El Cubano-go go meuve mueve?

לשואלים:

את השיר של tapon רוקדים כמו לטינוס או כמו את הקימברה... ואת גו גו מואבה מואבה קצת קשה להסביר איך רוקדים... רגע... אני אנסה לרשום את זה

אופסי !

שלחתי את ההודעה בלי הריקוד, אז ככה: אני ארשום מה הם שרים, ומה עושים עם זה: "לוקה!"-מסובבים את האצבע פעמיים ליד הראש כאילו שאומרים על מישהו שהוא משוגע "מואבה מואבה"-מענטזים פעמיים עם הטוסיק במקום "אה, אה" עושים שתי תנועות של, נו, איך לומר, לזיין! "מואבה, מואבה"-כמו קודם "ג´אמפ ג´אמפ!"-קופצים לימין ולשמאל ומסתובבים סיבוב אחד במקום עם ידיים כמו של אווירון. הולכים ארבע צעדים לימין, ארבע לשמאל, 4 לימין,4 לשמאל ומסתובבים. "טודה לאס צ´יקס, לאס סניוריטס 2X " הולכים ארבע צעדים קדימה, ארבע אחורה, סיבוב לימין, סיבוב לשמאל" "וואן, טו, צ´הצ´הצ´ה, 3 4 צ´הצ´הצ´ה.." עושים רגל ימין אחורה ואז רגל ימין קדימה בצעד צ´הצ´ה ואז שמאל קדימה, שמאל אחרוה בצעד צ´הצ´הצ´ה, ככה כמה פעמים." "אי וואנה שייק יור בודי קום און לטס רוק דיס פרטי" מענטזים למטה ולמעלה "אי לייק דה ווי דת יור מובינג, קום און אוריבודי" מסתובבים לימין ומסתובבים לשמאל. זה ריקוד מסובך שלא חוזר על עצמו ברצף מחזורי אבל מקווה שעזרתי קצת...

ללולה לוליטה..

איך רוקדים את הקימברה??? ולא הבנתי מה זה גו גו מואבה מואבה..?!?! זה ריקוד או שיר??? תעני לי דחוף!!!

חחח...

את הקימברה ממש אין מצב שאני יצליח להסביר לך באינטרנט, את צריכה לראות את זה! איפה את גרה? ובת כמה את? (את יכולה לשלוח לי מסר בפרטי) וגו גו מואבה מואבה זה שיר שהוא ריקוד שורות מאוד חביב אך טיפה´לה מסובך שצריך לרקוד אותו כמה פעמים כדי לזכור את סדר הדברים, אני אשמח ללמד אותך אם את גרה באזור. שלחי לי מסר עם הפרטים שלך...

אם חושבים על זה אז...

קימברה זה לא כזה קשה ללמד פשוט צריך לדעת מה זה ואיך עושים צעד צ´ה צ´ה צ´ה ומה זה פאדא בורה (איך רושמים את זה לעזאזל?! חחחח) ואולי יש חלקים קטנים שקשה להסביר אבל סה"כ קל להסביר את הריקוד... *נראה לי שאני אחבר כמה ריקודי שורות שהסבירו כאן וגם אני אסביר כמה ואני אעשה מזה מאמר...!

ללולה לוליטה..../images/Emo70.gif

אני בת 12 וגרה בראשון.. ועל תחשבי שאני סתם ילדה קטנה שלא מבינה כלום.. אני רוקדת פצצה
ריקודים סלוניים!! אבל אני גם רוצה ללמוד עוד ריקודי שורות, חוץ מלטינו.. כבר נמאס.. אז בקשה תנסי ללמד אותי עוד ריקודי שורות.. לא משנה איזה, העיקר שאני ידע עוד משהו..

למעלה