אילו שיטות טיפול יכולות להתאים?

nickd

New member
אילו שיטות טיפול יכולות להתאים?

שלום, אני בן 30 ומזה חודשים ארוכים, אולי כשנה, אני סובל משאריות שתן בתחתונים אחרי ההשתנה. לפני כן לא היה לי דבר כזה. פניתי לשני אורולוגים שוניםושניהם אמרו שאין מה לעשות, אולי זה יעבור מעצמו כי אני צעירוכו'. לא עובר. האם יש טיפולים שיכולים לסיי? טיפולים באילו שיטות? תודה :)

ofir tcm

New member
שלום nickd

עפ"י הרפואה הסינית השליטה בסוגרים (רקטום ואורטרה) הינה בעיקר באחריות אנרגיית הכליות. חסרים כמובן עוד פרטים רבים על מנת להעריך את סיכויי הטיפול ומהירותו, אך על-פניו נראה שניתן לעזור לך בעיקר בעזרת צמחים ודיקור (לא באיבר עצמו כמובן). פנה למטפל מוסמך שיוכל לתת לך תשובה ספציפית וקונקרטית יותר וטיפול יעיל על-סמך אבחון מעמיק. אשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה. רפואה שלמה אופיר

nickd

New member
ואיך/איפה בוחרים מטפל טוב?

אני מעולם לא השתמשתי בטיפולי הרפואה המשלימה ואין לי מכרים שקיבלו טיפולים כאלו. אין לי אפשרות לקבל "מפה לאוזן" מידע על מטפלים טובים. איך מוצאים מטפל טוב? - ממה שראיתי וקראתי, אני מעדיף צמחי מרפא ו/או שיאצו או רפלקסולוגיה. אני מאזור תל אביב. תודה

ofir tcm

New member
מקום טוב לחפש בו

הוא בלוחות הפורום (מופיע בסרגל הכחול העליון של הפורום)שם תמצא רשימת מטפלים מוסמכים וטובים. אם עדין לא תמצא מישהו/י כלבבך, פנה אלי במסר ואמליץ לך אישית.

למעלה