אימון הרזיה ללא מאמץ - 10 דקות -לנשים

אימון הרזיה ללא מאמץ - 10 דקות -לנשים

שמי ארבל סולומון אני חוגגת 40 באוקטובר השנה ובחודשים האחרונים אני בחופשת לידה . לאחר ההיריון נותרו לי מספר קילוגרמים עודפים ומציקים , מכיוון שהנקתי את בני, לא התחלתי בדיאטה מיידית , אך לאחר שלושה חודשים הפסקתי להניק והתחלתי לשמור על ממוצע קלוריות קטן יותר וכן ניסיתי להתמיד בהליכה (רציתי , יומית אך זה לא ממש הצליח לי) לפחות תלת שבועית. הירידה במשקל הייתה איטית ומדכאת ה"צמיגים" החדשים שעיטרו את אזור הבטן לא ממש החמיאו וגם לא עשו קולות של העלמות , שום מכנס מהגרדרובה שלפני ההיריון לא עלה ורטט הצלוליטיס המעלה ירכי לא היה מראה חתיכי במיוחד. האמת שלא נואשתי לחלוטין אך הייתי ממש קרובה לכך עד שפגשתי חברה טובה, שסבלה ממשקל במשך שנים ופתאום לבשה חולצה צמודה עם כפתורים ומכנס ג'ינס ונראתה מקסים. שאלתי אותה מה סוד הקסם והיא ענתה לי בפשטות – אימון ברטט , כן יש דבר כזה קסמים. אימון ברטט, ראשית דבר , מחטב את הגוף , מפחית מסת שומן בגוף וכן במערכת הדם, מחזק שרירים וכול זאת באימון קצר וללא מאמץ. עשר דקות על המרטיט עושות עבודה של שעה על הליכון ונוסף יש בונוס רפואי בעיקר לבני ובנות הגיל השלישי. לפי מחקרים מתועדים , אימון ברטט מסייע למלחמה בבריחת הסידן ומשפר את צפיפות העצם , מוריד כולסטרול , מחזק שרירים טבעתיים ומונע בריחת שתן ובנוסף... מחטב את הבטן ומפחית שומנים מאזור זה , משפר מסת שרירים וממצק את העור ,משפר את רמת חילוף החומרים , מפחית צלוליטיס. יתרונות נוספים- מעודד יצור הורמון הגדילה ומפחית השפעות ההזדקנות , מייעל חוש התמצאות גופנית , מחזק ומייצב מפרקים ומשפר פעילות מעיים במקרים של עצירות . נשמע חלום ? כן חלום שהוא מציאות יקרה , המרטיט המקצועי הוא מכשיר אמין ורפואי בעל עמידות גבוהה אך גם המחיר...גם לזה מצאתי פתרון. לאחר אימון ניסיון וסידרת אימונים של חודש במכון , רכשתי את המכשיר המופלא ומכוון שהתוצאות כבר נראו עלי וכולם החמיאו לי שיווקתי בקלות תוכנית אימונים תלת שבועית אצלי בבית , תוך שלושה חודשים בלבד החזרתי לי את ההשקעה ההיענות והיקף ההצטרפות של מכרותי חברותיהן ולקוחות ששמעו מפה לאוזן ונרשמו הדהימו אותי. נפתחת בפניך אפשרות להקמת "חדר אושר" אימון וחיטוב ללא מאמץ ,בביתך ,בהשקעה משתלמת מיידית ובעתיד בטוח ומאוד ריווחי והבונוס- חיטוב עצמי ובריאות הגוף. אני מזמינה אותך לבוא אלינו להתרשם לנסות ולהתאמן , מפגש ראשון ללא שום התחייבות . לפרטים נוספים : ארבל 052-8497891 מייל –[email protected] נ.ב – לפני שגיליתי את יתרונות האימון ברטט הייתי מידה 40 וניאתי בגיל 40 היום אני מידה 36 ונראית בת 36...

למעלה