אימון (Coaching) חינם - שירות לקהילה

sucar5

New member
אימון (Coaching) חינם - שירות לקהילה

שלום לכולם שמי רמי ואני בוגר קורס מאמנים מבית מדרשו של יאיר בר-לב (ממקימי אפקט הפרפר) חלק מעקרונות הלמידה אצל יאיר הוא להחזיר לקהילה ולתרום מעצמך ליצירת עולם טוב יותר עבורנו ועבור הדורות הבאים. ולכן, אני מקים קבוצת אימון בהתנדבות, כאשר נושא האימון הוא "בחירה בהצלחה" הצלחה היא לא עניין של מזל היא עניין של בחירה. רוב האנשים אינם מרוצים מהתוצאות שלהם בחיים וחיים בהרגשה שהם אינם חיים את החיים שמגיע להם לחיות. אפשר גם אחרת! בואו לשחרר את תחושת התקיעות הזו בסדנה מעצימה במיוחד בה תוכלו לבחור מחדש את עצמכם, את הוויתכם ואת המציאות שלכם. הסדנה תתקיים באזור הרצליה (כמובן שמי שרוצה יכול להצטרף אלינו מכל מקום) משך האימון יהיה 5 מפגשים, כל מפגש בין 2-3 שעות האימון הראשון הוא ב-17/1/08 וממנו הלאה יערך מפגש אחד בשבוע ההרשמה נסגרת בקרוב עלות האימון היא 180 ש"ח לאדם לכל חמשת המפגשים (עלות כיסוי הוצאות בסיסיות) אנא הפיצו מסר זה לכל מכריכם ובואו להשתתף בתהליך עוצמתי זה לפרטים והרשמה: רמי - [email protected] או 054-2611155

AGEL ??????? זה ל MLM????

האפ האימון קשור לשיווק רב שיכבתי במקרה? האם השם: "הבחירה בהצלחה" לא נלקחה מחברה אחרת....שהיא בית יוצרו של יאיר.......????????????? ????????

sucar5

New member
לא, אין שום קשר לאג'ל או לשיווק רב שכבתי

מי שמכיר את יאיר בר-לב יודע שהוא אכן עוסק בזה, אך מעבר לכך הוא מאמן מחונן ואדם מבריק הקורס עוסק באימון בלבד ללא כל פרשנויות אחרות שלך לעניין תודה בכל מקרה

זאב לבן1

New member
למה כל דבר נשמע חשוד? או נועד לתחמן?

כנסו לפורומים כמו NLP וגם פורומי אימון, הרבה אנשים שסיימו קורסים או סטז'רים מציעים את עצמם בעלות סמלית ולפעמים בחינם. וזה עוזר גם להם וגם לאחרים. ואנשים שידם אינה משגת יכולים להעזר בהם.

Itzik RDVC

New member
חבר יקר, תרשה לי מילה

אני לא מחפש אצלך קומבינה בכלל ואני מאמין לאנשים עד שמוכיחים לי אחרת. אני רק אומר שראשית, יפה מאוד שאתה עוזר בחינם לאנשים. אני דרך אגב נותן לכמה אנשים ייעוץ עסקי וייעוץ שיווקי חינם. על אף שלפעמים אני נוסע לאנשים שאני עוזר להם (עולה לי דלק, זמן, חניה) אני לא לוקח שקל, מקסימום מרשה להם לשלם לי על הקפה עם נפגשים בבית קפה. כי אם חינם אז עד הסוף! אם לא זה שרות בהנחה גדולה. כן ואני יודע שאימון עולה הרבה יותר מ-180 שקל ובטח ל-5 פגישות. דרך אגב על מה יש הוצאות של 180 שקל? אם הבעיה זה נסיעות וכדומה, תקבע שהאימון מבוצע אצלך או במקום ממש קרוב. בהצלחה בכל

caspi33

New member
הודעה חשובה לכל משתתפי הפורום

פורום אימון עסקי הינו מקום למפגש דעות ועצות. לינקים וקישורים, מידע מועיל ועצות התקבלו בברכה. אך אין לפרסם טלפון בשום מקרה. מייל או קישור בלבד. אלה כללי הפורום.

למעלה