אין, אין בושה

• פותח הנושא frige
  • פורסם בתאריך

frige

New member
אין, אין בושה

איך היא עדיין עומדת במלוא, רק במלוא(ה), האמפטי דאמפטי הזו, ביצה קשה, ליד בעלה הסוטה, המגעיל, וה^%^^%%#%%# (כל אחד ותירגומו הוא). העיקר הוא שהוריד את הכיפה, ת'אמת אני הייתי ממליצה להוריד לו כיפה אחרת.... גועל נפש. נשבעת, לפני יומיים ראיתי נשים מפגינות בצמתים נגד עסקת הטיעון ודמעות עמדו בעיניי ובגרוני. אין גבול לאטימות, לטיפשות, לחוסר הכבוד. רמסו את כבודן של הנשים בישראל. בוז למזוז. מקווה שמישהו אחר יקצוב את ימיו של קצב. שרית

יקירתי (שריתוש')... אכן את צודקת../images/Emo45.gif

צפיתי ב t.v וזה היה פשוט גועל נפשששששששש !!! הוא בכלל לא ראוי להציג את מדינת ישראל !!! יותר טוב שאפסיק כעת לכתוב, מכיוון שרק קללות יצאו מהפה !!! כי אני
כועסת, רותחת מזעם כשאני רואה אותו או את עורך דין שלו !!!!

dafgol

New member
האיש הזה דוחה מגעיל ומעורר בי בחילה וגועל

עצוב ומקומם, תעודת עניות למדינה שלנו (אנחנו טובים בתעודות מפוקפקות כאלה....) מתסכל אותי מאוד שסוטה המין, הפושע הזה לא ישב מאחורי סוגר ובריח בזכות עסקת הטיעון הנוראית הזו. אני בטוחה שיש נשים שלא יעיזו להתלונן בעקבות כל הפרשה הזו , כי הן רואות מה קורה למי שמתלוננת ואח"כ הופכת לשקרנית בזכות עו"ד ממולחים שרוקמים עסקאות טיעון מבזות שכאלה. לא מבינה איך האיש הזה ישן בשקט בלילה, ובכזו עזות מצח מדבר בצורה כזו, לא מבינה את אישתו (למרות שמרחמת עליה) איך בולעת את הגלולה המרה ועומדת לצידו ככה. (אני כבר מזמן הייתי שולחת אותו לקיבינימאט....) מצטערת על הבוטות על הבוקר, אבל חושבת שכל אשה בישראל מרגישה כמוני .....בושה,בוז ,תסכול,מרמור,כעס ומיותר להמשיך..

frige

New member
../images/Emo45.gifבדיוק מה שכתבתי

גרמו לכולנו להיראות זולות, שקרניות, מטומטמות, טיפשות. הכי מעצבנת אותי, יותר מהאיש עצמו, זו אישתו. היא מגעילה אותי כבר יותר ממנו. שמחה שחסכתי מעצמי את כל הבושה הזו וההשפלה והחלטתי לא להתלונן בזמנו....

frige

New member
מעניין גם...

אילו 2 בחורות/נשים/מזכירות מטומטמות יסכימו היום להיות מזכירות שלו. עאלק, לישכה עם 2 מזכירות. 2 סוטים הייתי שמה לו שם. מזכירות: גילה ו...

S r 35

New member
בחילה קיומית ../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

מהאיש, מעורכי הדין שלו ומכל סביבתו.
עד כמה שהבנתי - הוא לא יקבל לשכה, מזכירות וכו' .... פנסיה, למרבה הצער, הוא כן יקבל כנראה: וזה ה מ ו ן כסף על חשבון מה שכולנו משלמים. (שרית - לא כל כך הבנתי את השורה האחרונה שלך בהודעה ... מקווה שהכל בסדר)

frige

New member
שרה,

הי, היום אני בסדר. פשוט יש פצעים שלעולם לא יגלידו. שולחת לך מסר.

dafgol

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

מבינה אותך, זוכרת מה שסיפרת לי..... אכן יש דברים שלעולם לא יגלידו.... אני חושבת שכל אחת בצורה זו או אחרת עברה מתישהו הטרדה מינית, הכוונה הערות ביטויים מילים וכו' רק מעצם היותה אשה. אנשים ממעיטים בערכן של מילים, נדמה לי שסיפרתי לך על הערה שקיבלתי לא מזמן מהטכנאי שעשה לי את צילום US לפני הבדיקה אצל הגסטרו....בהחלט מילים הן סוג של הטרדה, במיוחד כשהמטריד נמצא בעמדת כח או עליונות על האשה. אני מאוד מקווה שבפעם הבאה שעבור את הצילום הזה, יהיה שם טכנאי אחר.... אני לא פמיניסטית ולא שום דבר אבל בהחלט חושבת שלנו כנשים יש בעיה, ובמיוחד עכשיו עם כל הפרשיות האקטואליות יותר ופחות .. עם כל הפרסומות הקליפים הנורמות של נשים וכו'....אנחנו בבעיה רצינית....

S r 35

New member
שרית קיבלתי את המסר והגבתי

דפנה - אני מסכימה עם מה שכתבת. דברים ברוח זו ממש כתבתי לשרית במסר. חבל שאנחנו חיים בחברה שהיא, עדיין, כל-כך שוביניסטית ומגעילה לנשים וכל אחד חושב שהוא יכול להגיד/לעשות ככל העולה על רוחו. חיבוק ענק לשתיכן

למעלה