אין בכוונתי לראות את תכני 7.10

dory30

Well-known member
אני גם אדם מאוד רגיש וגם מאוד עסוק. מי שמעוניין בכך, שיראה. לדעתי זה סוג של שילוב בין הלקאה עצמית, חיבה של עורכי הטלוויזיה לסרטי סנאף ועצלות (לא רוצים לעבוד בין החגים אז תופסים טרמפ על 7.10 ועושים גשר שכול).

evglev1

Well-known member
מנהל
אני גם אדם מאוד רגיש וגם מאוד עסוק. מי שמעוניין בכך, שיראה. לדעתי זה סוג של שילוב בין הלקאה עצמית, חיבה של עורכי הטלוויזיה לסרטי סנאף ועצלות (לא רוצים לעבוד בין החגים אז תופסים טרמפ על 7.10 ועושים גשר שכול).
דווקא אנחנו עם של ציון תאריכים, גם באוסלו חגג כל 13 בספטמבר עד שזה התפוצץ בפרצוף, גם יום כיפור הפך בנוסף ליום הזיכרון למלחמת יום הכיפורים. ובמקרה הזה זה חשוב כי פעם ראשונה מקום המדינה הערבים כבשו שטחים בגבולות 1967 ועוד איזה ערבים לא מדינות אלא ארגוני טרור, כך שהחמאס הצליח במה שסוריה, מצרים, ירדן, לבנון ועיראק נכשלו.

dory30

Well-known member
דווקא אנחנו עם של ציון תאריכים, גם באוסלו חגג כל 13 בספטמבר עד שזה התפוצץ בפרצוף, גם יום כיפור הפך בנוסף ליום הזיכרון למלחמת יום הכיפורים. ובמקרה הזה זה חשוב כי פעם ראשונה מקום המדינה הערבים כבשו שטחים בגבולות 1967 ועוד איזה ערבים לא מדינות אלא ארגוני טרור, כך שהחמאס הצליח במה שסוריה, מצרים, ירדן, לבנון ועיראק נכשלו.
אוקיי יבגני. אני לא נגד ציון היום, בטח שלא נגד המאבק להשבת החטופים. יש לי פשוט עומס אדיר לפני יריד הספרים בפרנקפורט (אם המלחמה תאפשר לנציגים שלנו לטוס, כמובן) ולכן אין לי כ"כ רצון להכביד על עצמי יותר מדי. מי שרוצה, שיראה. יש לי סרט מוקלט, נטפליקס וכדומה. הלוואי שהיו לי כאלה פתחי בריחה באינתיפאדה השנייה, כחייל.

אני לא ראיתי אף פעם.

המטרה הייתה לשכנע אותך להיכנס לעזה...

לא תהייה לך ברירה כל אזרח יהודי ישראלי יצטרך לראות את הסרטון של ה47 דקות במסגרת החינוך מחדש של אזרחי ישראל היהודים.
הסרטון של ערוץ התבעלה פלשתין 11 זה חארטה. זה סרטון עשוי שמטרתו היא טיוח הפשעים של המטה הכללי הסרבנים הטייסים האחים לנשק לי את התחת וכוח קפלן. הסרטון הזה זה בלוף.
אנחנו נאלץ אותך לראות את החומר האמיתי שצולם בידי מחבלי החמאס המפלצות.

למעלה