אין כמו מתיסיהו (Matisyahu)

משה365

New member
אין כמו מתיסיהו (Matisyahu)

חברה, אני לא מבין איך לא כל הודעה שלישית כאן היא על מתיסיהו!! הבן אדם הזה פשוט מדהים, שימו לב לבלוג הזה: Everything About Matisyahu יש שם המון המון מתיסיהו, כולל המון מוזיקה משובחת שלו מכל מיני מקומות. תרגישו חופשי להודות לי אח"כ.....

Chenipeper

New member
אל תיהיה מקובע על מתיסיהו..........

וואלה הוא אומן ענק ואני בטוח שכשהוא בא לארץ אז היה כאן בפורום דיבורים עליו ובהרבה אבל וואלה אחי הפורום כאן זורם וממליצים ומדברים על עוד הרבה מאוד אומנים בז'אנר הגדול הזה שנקרא ראגיי, מתיסיהו הוא לא היחיד. אבל..הוא מצויין! אם בא לך לעלות שירים לכאן ולהמליץ+כמה מילים אז וואלה אחי בכיף, תבורך. לילה טוב לכולם אני אחזור יותר מאוחר יצאתי לנגן קצת על הקלאסית =]

Chenipeper

New member
אחי נראה לי שאתה קצת לא הבנתי משו..

האנשים כאן כן מכירים את מתיסיהו, חלקינו היינו גם בהופעות שלו בארץ, לי יש אוסף מאוד חזק שלו, אני שומע מתיסיהו בזמני החופשי וגם נהנה מזה, אני חושב שיש כאן עוד כאלה... ונחמד מה שהעלת אחי מידע מאגניב עליו... מה שאני אוהב אצל מתיסיהו זה המבטא שלו והגלגול מילים כמו בקינג וידואט הקרואן בגירסאת לייב ....ואת השילוב של הראגיי עם הFאנק הוא עושה את זה טוב..

משה365

New member
סבבה ..... הכל טוב ... ../images/Emo197.gif

ניתן גם להוריד את האלבומים שלו בחינם בצורה חוקית מהקישורים המצורפים. כמובן שזה מצריך פרטי כרטיס אשראי, אבל אין מה לחשוש, אני נרשמתי, הורדתי את האלבומים שלו וביטלתי אחרי שעה, למרות שאפשר לבטל עד 14 מבלי לשלם!

למעלה