אין לי זמן לכתוב את ההודעה הזאת. (פינת הפרדוקס)

metm98

New member
אין לי זמן לכתוב את ההודעה הזאת. (פינת הפרדוקס)

תקציר הפרקים הקודמים - יצאתי לחל״ת. פוטרתי. מצאתי עבודה חדשה בחברה גדולה מבוססת קיימברידג׳. עובד בטירוף מבוקר עד ערב ללמוד פיסת קוד מפלצתית ומסורבלת בשפה שאני בקושי מכיר + תרבות ארגונית זרה ומליון כלים שונים ומשונים. אבל אני אוהב ללמוד, ויש לי את שנת החסד נטולת הפוליטיקה הכרוכה בשינוי המקום. קורונה. עובדים מהבית. אבל בחברה החדשה שלי אוהבים ישיבות ומשום מה מתעקשים על ווידאו. צריך להתלבש ולהתגלח (אוף. הקיבוצניק שבי די נהנה מהמצב הקודם). בשבוע הבא צריך לקבל משכורת ראשונה. מזה יקזזו לי את התרומה הראשונה שלי לעמותה דרך בנוויטי (ותודה רבה לחברי הפורום - ובעיקר לוויני - שייעצו לי בזמנו להרשם אצלם). כדי להמתיק את הגלולה, המעסיק החדש מנדב לי 200% מצ׳ינג. אז כמו שאמרו חכמים - Life is Good!

xbuffalomen

New member

debby12

New member
מנהל
איזה יופי - שיהיה בשעה טובה

שמחה לשמוע שמצאת עבודה חדשה במהירות. לא הבנתי מה זה "מבוססת קיימברידג'"
. האם הכוונה שמשרדי החברה נמצאים בקיימברידג' מסצ'וסטס? זה אומר שתעבוד מהבית גם אחרי הקורונה (אם היא תיגמר פעם)? וגם לא הבנתי את הבנוויטי. מצאתי את האתר שלהם https://www.benevity.com/ אבל לא הבנתי מה הקשר לעבודה החדשה. אצלנו בעבודה יש אתר שדרכו המעסיק עושה מאצ'ינג לתרומות צדקה. הוא נקרא yourcause.com וזה מין פורטל (הURL הוא שילוב של שם החברה שלנו יחד עם ה"יור קוז" הזה), ושם מכניסים תרומות והמעסיק תורם אותו דבר. בנוויטי הוא האתר שבו משתמש המעסיק החדש שלך? על כל פנים- ברכות על שהחלטת להתחיל את העבודה בתרומה לצדקה. אני מאמינה גדולה בקארמה וכו' - אז אם אתה מתחיל בתרומה, זה יחזור אליך....

metm98

New member
תודה תודה!

לכשתסתיים הקורונה, מצפים ממני להתייצב במשרד בקיימברידג מדי יום. בערך ארבעים וחמש דקות נסיעה לכל כיוון + פקקים. אבל כמו שאומר הנופל מקומה עשירית - בנתיים הכל בסדר. התרומות הנגרעות מתלוש המשכורת ומנגנון המצ׳ינג נעשות אצלנו רק דרך בנוויטי. זה מה שוויני אמר לי בזמנו על מקום העבודה שלו. אעביר הלאה שכדאי להרשם גם ב yourcause. תודה!

vinney

Well-known member
זה אותו דבר, רק חברות שונות

אלה חברות שנותנות שירות למעסיקים כדי לאגד ולרכז את כל התרומות של העובדים ולחשב את הmatching. על הדרך הן גם מספקות שכבה של אנונימיות. טכנית אני יכול לתרום לארגון ישירות ולבקש matching מהמעסיק על ידי העלאת הקבלה לבנוויטי, אבל בפועל עשיתי את זה פעם אחת. תרמתי לאיזשהו ארגון יהודי ישירות פעם אחת לפני הרבה שנים וכמות הספאם שאני מקבל מאינספור ארגונים קשורים ולא קשורים מאז היא בלתי נתפסת. כמות הכסף שזרם לרשות הדואר עברו בכמה קנה מידה את סכום תרומתי הצנועה. מאז אני לא תורם ישירות לאף ארגון בשום מצב.

metm98

New member
דבי יקרה,

הבנתי שהרישום ב yourcause אושר. האם תסכימי להקדיש דקה או שתיים ולוודא שהעמותה נמצאת ברשימת האפשרויות של העבודה שלך לתרומה מוכרת מאצינג[1]? תודה
___ 1. צריך למצוא לזה שם עברי. התאמה? לא כל כך מובן. מעבידנדיב? השתתפות חברה? התאמת-חברה-חברתית? תרומת חברותא?

metm98

New member
אה, ולמקרה ששכחת את השם -

HAYIM ASSOCIATION FOR CHILDREN WITH CANCER IN ISRAEL &nbsp

debby12

New member
מנהל
בשמחה

בדקתי וזה מופיע. אני מצרפת שתי תמונות מסך. אם מכניסים את מילת החיפוש HAYIM מקבלים בסה"כ 5 אפשרויות וזו החמישית שבהם (שזה די טוב. מילות מפתח אחרות בד"כ מעלות מאות תוצאות ומכיון שיש רק איזה 7 בכל עמוד זה בד"כ די סיוט לחפש. יש כמה דרכים לחפש באתר הזה. לפי שם, לפי מס' מס ההכנסה של הארגון ולפי מילת מפתח (לא בדיוק יודעת איך ומה). אז אם אתה רוצה שיגיעו לזה הכי בקלות, תן לאנשים את המס' מס הכנסה (ראה צילום מסך שלישי) לא זכרתי שיש לך קשר לארגון הזה - איך אתה קשור אליו? אם אתה רוצה להגביר את החשיפה שלו אני מציעה מאוד לנסות להעלות אותו למאגר של העובדים הפדרליים. זה נקרא Combined Federal Campaign (CFC בכל שנה יש איזה חודש בסביבות אוקטובר-נובמבר שמזכירים לעובדים פדרליים לתרום דרך האתר הזה לצדקה הקרובה לליבם - הרעיון הוא שמדובר בצדקות שעברו איזשהו סינון. בכל מחלקה ממנים איזה עובד/שניים שיזכירו וינג'סו לכולם [בד"כ מי שהכי חדש/ה - זכיתי בכבוד שנה אחת...). אז זו דרך טובה לחשיפה. מה שכן - באתר של ה CFC כתוב ליד כל צדקה איזה אחוז מהתרומה מגיע למטרת התרומה (להבדיל מאשר למשכורות לעובדי הארגון). אז אם המספר מאוד נמוך - הסיכויים לתרומה יורדים גם כן. https://www.opm.gov/combined-federal-campaign/ https://cfcgiving.opm.gov/welcome רק בריאות.....

למעלה