אין לי רגע דל או סקנדל או פסטיבל

• פותח הנושא frige
  • פורסם בתאריך

frige

New member
אין לי רגע דל או סקנדל או פסטיבל

אז ככה... איזה יומיים מטורפים עברו עליי. נתחיל ביום חמישי אצל הניורולוג, שעה, שעה חיכינו עד שקראו לנו להיכנס. שעה של נשימה עמוקה ומריטת עצבים, הראל פשוט לא הפסיק לשגע אותי שם, עלה על הכיסאות, ממש שיעמם לו. מה גם שאלי הבטיח לו שאני אקנה לו משהו שהוא רצה אחרי הבדיקה, אז בכלל, סיוט עברתי, כל הזמן: "נו, נו, בואי כבר נלך לקנות, נו, נו" ככה כל הזמן וגם אצל הרופא. ינון כל הזמן הזה היה עליי על המנשא, מקסים. אז הרופא נתן לו כל מיני הוראות והראל עשה אותם, הרופא אמר שיש לו מן הפרעה בין הקל לבינוני, נראה לו שיותר נוטה לבינוני אבל את זה הוא עדיין לא יכול לשפוט כי הראל עוד קטן יחסית, עוד כחודשיים אפשר יהיה לעשות לו את מבחן הטובה ואז יראו יותר טוב, את המבחן הזה עדיף לעשות מגיל חמש וחצי ומעלה. לקראת סוף השנה שהגננת תמלא שוב שאלון ואז יהיו חכמים יותר. הכי קטע, הרג אותי הראל המתוק שלי, הרופא נתן לו לעשות איזה תרגיל שלהפנות את הידיים קדימה ולהזיז רק את הראש, הראל הזיז גם את הידיים. אח"כ כשהייתי איתו ועם חברה שלי בקניון, סיפרתי לחברה שלי מה שהוא היה צריך לעשות והראל עשה בדיוק מה שהרופא ביקש ממנו, שאלתי אותו למה הוא לא עשה את זה אצל הרופא, הראל: בצחוק מדליק :"רציתי לבלבל אותו". אני וחברה שלי נקרענו מצחוק: "עכשיו נכשלת במבחן, רצית לבלבל את הרופא, קבל ריטלין" (הכל בצחוק, כן?). בקיצור, צריך לעשות עוד בדיקות ואח"כ להגיע אליו ולהמשיך הלאה. איזה חמוד הראל, תמיד הוא מזכיר את כל האחים שלו. היתה שם מישהי שצחקה עם ינון, אמרה איזה מתוק קטן ועל הראל איזה מתוק גדול, אז הראל: "את עוד לא ראית את המתוקים הסנדוויצ'ים". אז היא אמרה: "מה? יש לך 4 ילדים?, בת כמה את? את נראית כמו ילדה עם ילדים" עניתי לה שיש לי 4 בנים. היא ישר, לא עזבה אותי: "אין, את חייבת, חייבת, חייבת להביא את הבת, תבטיחי לי שלא תפסיקי עד שתעשי את הבת" אני חייכתי והלכתי. משגעים אותי אלה שנכנסים לי לביציות, שלא לדבר לכיס. אחרי הרופא נסעתי לקחת את חברה שלי שדודה שלה נפטרה והלכנו עם הילדים שלה לקניון לאכול ולהסתובב קצת, לנקות את הראש. הורדתי אותם אח"כ בביתם והלכתי להביא את הילדים מהגנים, אחרי זה לקחתי את הילדים של השכנים גם מהגנים שלהם והגעתי הביתה. דיברתי עם שכנה בחוץ ועקצו אותי יתושים, ממש קשה עקצו אותי, עד עכשיו יש לי בליטות מהעקיצות, אחד מהם חוצפן כזה עקץ אותי בעפעף העליון והעין שלי התנפחה נורא. בערב העפעף ממש התנפח זה הפחיד נורא. הסיוט הגדול ביותר היה אתמול. היום התחיל בלקחת את הילדים לגנים, חזרתי, הכנתי אוכל לערב, שוב לקחת את הילדים מהגנים הביתה ואז... המשכתי לבשל והלכתי להניק. אלי בנתיים בכל הזמן הזה עבד על איזו נישה שם הוא עושה מדפים מגבס, מתקדם לאט אבל יפה ואז... הוא נכנס אליי לחדר כשאני מניקה עם יד מלאה דם ועם נייר מלופף עליה ואומר: "חתכתי את האצבע", אני קפצתי לראות מה קרה לו ונהייתי לבנה, האצבע שלו ממש נחתכה לו, כמעט הקאתי והתעלפתי. ישר התקשרתי לאמא שלי והיא הגיעה לשמור על הילדים, את ינון לקחנו איתנו ונסענו לבית החולים, ינון היה על המנשא עליי ואת אלי חיטו ותפרו. שיו, איזה יום, חזרנו בדיוק לכניסת השבת. אז זהו, זה היה סוף השבוע שלנו בנתיים. היום נוסעים לאחות שלי, הבת הקטנה והמקסימה שלה כבר הגיעה לגיל שנה ואנחנו הולכים לחגוג לה, רק שיעבור בשלום. בריאות לכולם. אוהבת שרית

LANIT1

New member
בריאות שריתוש אחלה שבת אה.... יעבור../images/Emo193.gif

שרית היקרההחלמה לאלי ,ובנוגע לנוירולוג,,

אייך את מזכירה לי את התקופה שהתחלתי לאבחן את ניתאי,,,גם בגיל 5 אמרו שהוא גבולי,,,, מאחלת הרבה סובלנות וסבלנות,,,, רוצה לתת לך עיצה כאימא לילד עם הפרעת קשב וריכוז,, אל תהססי עם הרטלין,,, ניסינו הכול,,מטיפול טבעי,,,כמעט הגעתי גם לסין,,,
כמובן,,שיקול שלך במידה ויצטרך,,, ואשמח לעזור ולייעץ,,,אני גם בסדנה כמו שספרתי כאן ובהדרכת הורים,,,אין מילים בפי,

S r 35

New member
שרית ../images/Emo24.gif

ראשית - מאחלת לכם יותר פסטיבלים מסקנדלים. קוראת אותך וכל-כך מזדהה.... מזדהה עד שאני לא יודעת ממש ממה להתחיל (אם יצא לי מבולבל איתך הסליחה...). אמנם ניר לא סובל מבעיות קשב וריכוז אבל יש לו קשיים אחרים שבעטיים היינו מטופלים ב"התפתחות הילד" (עדיין מטופלים בריפוי בעיסוק) וחווינו בדיקות נוירולוג - במקרה שלנו, פרופ' תירוש, מנהל המכון להתפתחות הילד של בית החולים "בני ציון" בחיפה שם טופלנו. שם ניר היה במעקב. כך שאני יודעת בדיוק על מה את מדברת. כמה דברים יש לי להגיד לך מניסיון שצברתי וניסיון של חברות שעברו /עוברות דברים דומים עם הילדים שלהן. * תמיד תמיד תמיד תאמיני בהראל - אני יודעת שאת עושה את זה, אבל גם ברגעים הקשים תאמיני בו ותני לו להבין שאת מאמינה בו. זה נשמע קלישאה, אבל זה מאוד חשוב וזה עושה המון לילד. הראל הוא ילד מקסים - ולפי התיאורים שלך כאן הוא גם נראה לי נבון מאוד. יש במה להאמין
* עם כל הכבוד - ויש כבוד - לנוירולוג המכובד ולכל שאר אנשי המקצוע, תזכרי שאת אמא של הראל את מכירה אותו הכי טוב בעולם והאינטואיציות של אמא לא משקרות. גם את זה אני אומרת מניסיון. לא התיישתי להתווכח לא פעם אם אנשי מקצוע - בסופו של דבר אני צדקתי. אני לא אומרת לשלול מה שהם אומרים. צריך להקשיב ולקבל לפעמים גם אמיתות לא נעימות, אבל אם את מרגישה לא נוח עם משהו שהם אומרים / ממליצים אל תהססי לבקש הבהרות, להתווכח ולעמוד על שלך אם צריך - סומכת עלייך
(רק לשם דוגמא - המרפאה בעיסוק הנוכחית שלנו, כתבה אבחון קטסטרופלי על ניר בתחילת הדרך. מה שהרתיח אותי באבחון הזה היה שהיא הסתמכה על עובדות לא נכונות ולא מדויקות. קבעתי איתה פגישה. ישבנו סעיף סעיף על האבחון והיא תיקנה את הדורש תיקון. בסופו של דבר היא "אכלה את הכובע" עם ניר והודתה שהיא המעיטה בערכו מתוך חוסר הכרות איתו, בהתחלה. * בניגוד למה שאילנה אומרת - אני לא הייתי ממהרת עם הריטלין. זו בכ"ז תרופה וכמו כל תרופה יש לה גם תופעות לוואי וצדדים פחות נעימים (יודעת את זה מניסיון של חברות שנתנו ריטלין לילדים שלהן). בכלל נראה שמורים ואנשי מקצוע ממהרים לברוח לפתרון של הריטלין כאל תרופת פלא. מה שאני מנסה להגיד זה שתתחילי לתת ריטלין רק אחרי שתקבלי הסבר ברור לגבי מידת הנחיצות שלו - בסיום האבחון כמובן. ורק אחרי שתהיי משוכנעת שזהו באמת הפתרון ושאין אלטרנטיבה אחרת. את יכולה לשלוח אלי מסרים אם את רוצה. אשתדל לענות לך כמיטב הבנתי וניסיוני. והכי חשוב - המון
והמון נחת מילדייך המקסימים

dafgol

New member
נעלמה התגובה שלי...

מה עם אלי עכשיו? בחיי שאין לך רגע דל... העיקר שהכל יהיה בסדר
לאחיינית שלך...איך עברה כבר שנה? מחכה לעידכונים ומתגעגעת המונתלפים

למעלה