אין

the band member

New member
מן הראוי שיהיה...

דאנו הם בעיניי רבים (וגם בעיניי) בין חמשת ההרכבים הכי טובים ומוצלחים בתחום המוסיקה האירית המסורתית. אך מעבר לפרט היבש הזה... לצערי הגעתי להופעה שלהם מעט באיחור, והייתי צריך לצאת מעט לפני הסיום, אבל היה פשוט מדהים, בלי כל ספק. למרות שלא היו בהרכב המלא והמקורי, הם פשוט יודעים לנגן ולרגש ולהצחיק ולגעת בדיוק במקומות הנכונים, כמו שמוסיקה אירית אמיתית יודעת לעשות. מאוד התרגשתי מההופעה, ובעיקר מהצטרפותם של רוב חברי ההרכב לסשן האירי בלובי. הצטרפותם הוכיחה עד כמה מוסיקה אירית רחוקה מלהיות משהו גרנדיוזי, אלא אמיתי וצנוע, וכל כך עוצמתי. בפורום השכן הארכתי גם קצת יותר על חווית הסשן בלובי, אתם מוזמנים לקרוא... אגב, בתמונה רואים אותי מנסה ללמד את מוירין, הזמרת/חלילנית של דאנו לנגן רה מז'ור על חליל מודרני...

karengood

New member
זה אתה המתולתל??

ראיתי אותך בסשן. מתוק ומוכשר

thesheep

New member
יונתן הוא מלך.

מוכשר בטירוף הבחור! רק חבל שהוא לא ג'ינג'י ושותה וויסקי... :) יונתן תעשה לי ילד!

GnarledCynic

New member
גם אני רוצה לקפוץ בהפתעה

ולומר, תוך כדי צחקוק מבויש, "אתה הוא החלילן המתולתל!" אז ראשית כל, הרשה לי לומר שהסשן היה מהנה מאוד. הייתי שם גם בתחילת הערב, וגם באמצע הלילה -כאשר סיימתם לנגן- ואף על פי כן, לא הייתה שניה שלא נהניתי. באשר לדאנו, ובכן..
ממש כך. חששתי, תוך כדי ההתרגשות שלפני, שמא אתאכזב. בכל זאת, היה העדר של חלק מהותי למדי מהלהקה. אבל, לעזאזל, היה כ"כ טוב. האזנה למוזיקה אהובה, אנקדוטות משעשעות מאוד, Muireann המדהימה באופן משתק לגמרי- אני נשבעת שנשארתי מחוייכת כמה ימים אח"כ. ואין לי טבע רגשני וגם אינני עליזה בדרך-כלל, אז זה דבר גדול. "הצטרפותם הוכיחה עד כמה מוסיקה אירית רחוקה מלהיות משהו גרנדיוזי, אלא אמיתי וצנוע, וכל כך עוצמתי." Muise ! אנשים מקסימים.

למעלה