איפה אפשר להשיג את גמר גביע אירופה...?

איפה אפשר להשיג את גמר גביע אירופה...?

של הפועל ירושלים נגד ריאל מדריד במלואו...? חיפשתי גוגל ולא מצאתי. ניסיתי להוריד בEMYUL כמו שאני יכול להוריד שירים או סרטים, הצלחתי אמנם למצוא את הקובץ לראשונה שהעתקתי אותו, התברר שזה רק הדקות האחרונות. אתמול העתקתי גירסה אחרת והתברר לי שזה רק הרבע האחרון, וגם ככה לא הצלחתי לפתוח את הקובץ. איפה ניתן למצוא את כל המשחק הזה, ועדיף מאוד גם עם אפשרות להוריד למחשב. ובכלל האם ניתן למצוא העתק של המשחק הזה איפה שהוא...?

Pure M

New member
מדובר בהורדה לא חוקית.

לכן אבקש להשאיר את הנושא הזה לדיונים שאינם פומביים. תודה.

Pure M

New member
אני בספק.

נסה לבדוק עם הערוץ בו שודר המשחק, אם אינני טועה - ערוץ 10.

BenjiMan

New member
טרם חיפשתי...

אם הוא קיים אז בודאי במלואו... אבדוק היום בערב... ב.

BenjiMan

New member
מצאתי !!!!

כל המשחק על קלטת VHS .... אני אדגום את הקלטת למחשב והעביר לדיסק....קצת סבלנות... הודיע כשאסיים... ב.

אלף תודות!!!

כמה ג'יגה זה...? יש לי בערך 2 פנוי במחשב. אם הנפח של המשחק יהיה גדול מ2 ג'יגה, בשמחה אני אפנה עוד מקום בהרדיסק!!!

BenjiMan

New member
יש...

קובץ בפורמט DIVX ... בגודל 1.1 ג'יגה... באיכות בינונית+.... אולי אנסה גם קובץ MPEG ... יהיה הרבה יותר גדול אבל יותר איכותי... ב.

תשיב מחוץ לשבת. המחשב שלי בתיקון

וביום ראשון אני אמור לקבל אותו, כרגע אני כותב מהמחשב של בן אחותי. באיזה דרך אתה מעביר או העברת לי את הקובץ? לכשאקבל את המחשב שאעתיק אותו אלי. כמו כן אני שומר שבת, ואני אהיה עם המחשב לכל היותר היום עד כניסת השבת, או מחר לאחר צאתה, אלה אכן הוא יקח את הפטופ שלו. בכל מקרה אלף תודות לך.

BenjiMan

New member
שאלה טובה...

גודל הקובץ הוא 1.1 ג'יגה....אין לי בעיה לשלוח לאחד מכם בדואר ( הרגיל ) ... ואתם כבר תסתדרו בינכם... שילחו לי שם וכתובת במסרים ואני אדאג לשאר...אלא אם כן יש לכם רעיון אחר... ב.

BenjiMan

New member
עידכון...

קובץ ה MPEG הרבה יותר גדול ולא הרבה יותר איכותי מה DIVX ... המקור כנראה כבר התעייף מרוב צפיות... סביר בהחלט לצפייה על המחשב... ב.

למעלה