איפה אפשר לראות/לשמוע את קרח?

ק ר ח

New member
איפה אפשר לראות/לשמוע את קרח? ../images/Emo32.gif

קודם כל,תקנו את האלבום של האחים שלי פלד ואורטגה-אני שם בשיר 3,מתחיל במילים "אני באתי מדימונה" אחרי הבחור השני שזורם שם(טדרוס מאקסום) ולפני לוקאץ' האגדי,דבר שני ב"דני הוליווד" היה לי תפקידון קטנטן,חלקכם ראיתם.....בקרוב עולה פרסומת ל"אירית" של בר רפאלי ושם תוכלו לראות את "קרח" בתור מוכר גלידה....... אפשר לשמוע שירים מסוימים בינתיים במייספייס כולל את הבונוס שמשוחרר בינתיים:שורשים בקרוב יוצא הסרט של אייל כהן,הסטודנט שגורש ממכללת ספיר ע"י המרצה ניזאר חסן משום שהעז להגיע על מדים,לסרט קוראים "חרא חומר" ובקרוב מאד תוכלו לשמוע את שיר הנושא של הסרט שכולו שיתוף פעולה של אמנים יוצאי דימונה בשיר שכתבתי בעל אותו שם(חרא חומר) חוץ מזה , עכשיו אנו עובדים ומפציצים,ובקרוב כמה דברים לא צפויים ומגניבים להזמנת הופעות,בר מצוות,סדנאות ראפ,וכל דבר שקשור בתחום האלתור והאימפוריויזיציה אתם יכולים לשלוח לי הודעה במייסספייס ולמי שאין כנסו לתפוז,לפורום מוסיקה שחורה ושלחו מסר לניק ק ר ח חוץ מזה רק טוב שיהיה,יאללה ביי סינגל חדש מהפרויקט של "קרח" במייספייייס http://www.myspace.com/kufreshhet להכנס לשמוע ומי שלא נותן תגובה אדום או כחול או ירוק או בנזונה בקיצור Yo,Hello everybody,I was on the Show "DANY HOLLYWOOD" and it was fantastic,thank you for all the feedbeck's,and buy the way,right now you have one Fresh song on my Myspace page that called "Root's(my)",so enjoy,The Starting of my show's is closer then ever..... Kuf Resh Het Kiiling,Ryhme,Honor

למעלה