איפה אתם בדרך כלל קונים את

Katy Cat

New member
איפה אתם בדרך כלל קונים את

הבגדים שלכם? אני בדרך כלל קונה בקסטרו או בזארה , אבל גם השנה וגם שנה שעברה נסעתי לבלגיה וחזרתי עם מלאי כזה גדול של בגדים, שלא ממש הייתי צריכה ללכת לקנות גם פה (אבל הלכתי בכל זאת
). איפה אתם קונים את הבגדים שלכם?

סתם שאלה קטי,

את בלגית? את הבגדים שלי אני קונה בכל מיני מקומות... לא מותגים וכאלה, אני מעדיפה לקנות יותר פריטים במחיר נמוך מאשר פריט אחד שהוא מותג...

NiGa

New member
סמני את היום והשעה:

אני כותב בפורום שופינג!! בכל מקרה, בד"כ הייתי קונה בהאנגר בראשל"צ, אבל המבחר שם הצטמצם עד ל... טוב נו... כלום אז לפני כמה ימים עשיתי עם יובי ושירי ג´אג סיבוב H&O, FOX MEN ועוד כמה בקניון חולון

Katy Cat

New member
אף פעם לא ביקרתי בהאנגר בראשון..

יום אחד, כשיהיה לך כבר רישיון בלי מלווה (כן , כן אני זוכרת..אחרי ה-8 בדצמבר) תוכל לקחת אותי לשם.

NiGa

New member
לא,

כי את לא רוצה לנסוע איתי
וגם זה לא אחרי ה 8/12, זה מ ה 8/12 והלאה, ואני אקנה לאבא שלך איזה משהו

Katy Cat

New member
יותם, אני לא מצליחה להגיב

ישירות על ההודעה שלך, כי זה לא נשלח... אני אנסה לשכנע את אבא שיתן לי לנסוע איתך.. טוב?

kiticat

New member
האממ

אני הייתי קונה פעם בקסטרו לא מעט. אבל לא בהכרח את הסחורה היקרה ביותר- אלא מחכה ואורבת למבצעים, דברים טובים, וסוף עונה. אבל שתי העונות האחורנות איכזבו אותי. אני מעדיפה לא להצטמצם לחנויות מסויימות, ואפילו אני נכנסת לחנות שכל אחת חושבת שיש שם סחורה חרא. האמת היא שיש חרא- אבל מצאתי שם לפני כמה שבועות אוצרות. אני אוהבת מקומות כמו זברה, שכן שם אני אקנה סתם סריגים או משהו כזה. אפילו בשוק קניון אני מצטיידת במבחר גופיות יפות. נעלים בעיקרון בתל אביב, שיש מחירים יותר טובים וגם יותר מבחר לביג פוט כמוני, ואני חולה על מנגו. גם זארה אני אוהבת, אבל אני בקושי מגיעה לשם.

איפה שיש בגדים יפים:)../images/Emo85.gif

אין לי חנות מסומיית אבל בעיקר בשנקין בחניות- לוצ´י,וראד ליין

Katy Cat

New member
הוניגמן? באמת?

חוץ מקנייה אחת מוצלחת אצלם בכיתה ו, אף פעם לא מצאתי שם שומדבר שאני אוהבת. אבל מה שקניתי בכיתה ו היה כל כך יפה... חבל שהחולצה כבר חולצת בטן והחצאית ... טוב, לא משנה :)

Mandyִ

New member
היי ! אני חדשה כאן..

לא ידעתי לאיזו הודעה להגיב- יש כל כך הרבה שאני רוצה להגיד! אני חולה עם שופינג ובגדים אז ככה, אני קונה מקסטרו וזארה וכל מיני חנויות שוות אבל בקסטרו העונה אין דברים יפים כל כך חוץ ממעיל לבן פרוותי שאני מתה עליו (קניתי כמובן) ואני לרוב אוהבת לקנות בחו"ל כי יש שם דברים מאוד מיוחדים כמו
MORGAN
The icing
וכשהייתי בניו יורק בחופש הגדול קניתי כמה בגדים של הליין של ג´ניפר לופז... לכו לאתרים- יש שם דברים מהממים!

למעלה