איפה אתם?

dafgol

New member
איפה אתם?

אילנה אניטה שוקילידה מה קורה? מה שלום הילדודס ?

|חיבוקדפנוש היקרה,,,הנני,,,

מה שלומכן אתן?? לא התאפשר לי לכתוב כי,,להלן הסיבות האמיתיות..:: א. עסוקה עם הילדים, ב. עסוקה בלחפש עבודה/נראה לי שמצאתי ,,חח ג. עסוקה בלהתאקלם כאן,,,,, ד. ימים כאלו וכאלו,,אתן יודעות,,, ה. אתמול הייתי עם בני הגדול "בחוף כאן" במסגרת טיול שנתי (בריכות וכאלה) הזכיר לי את ימית 2000 בחולון,,, ו. והאמת שהרבה פעמים אני נכנסת,,קוראת,,ויוצאת,,ולא תמיד מתחשק לכתוב,, כמו כן הגשתי מועמדות לנהל קהילה מסויימת,,מחכה לתשובה. דפנוש,,,,,,אני כאן תמיד,,גם אם אני לא כותבת,, שלחתי לך מסר יקירה שבוע נפלא לכולכן אילנה

dafgol

New member
לא קיבלתי מסר

את חסרה לי פה
תכף מעלה סקר...חסר לך שלא תגיבי

S r 35

New member
אילנה, מה שלומך?

הילדים התאקלמו? מימשת את איומך והלכת לבריכה? איך היה? ... מקווה שאת בסדר יקירתי. לילה טוב

../images/Emo24.gifמימשתי גם מימשתי והיה מאד נחמד

יקירתי,,מה שלומך את??? דווקא היה נחמד,,שקט,,בריכה מאד נקייה,,תפסתי לי כיוון בצל עם הילדים ואמשיך ללכת,,, למזלי רוב רובם של אנשי מגדל העמק יוצאים החוצה,,,,מ ז ל ,,,,,חחחחחחחחחחח אנחנו בסדר,,קצת קשה אבל נתאקלם,אין בריריה, תודה אילנה

S r 35

New member
אמרתי לך שהברכה של מגדל העמק לא כל-כך

נוראית. בסה"כ היא סבירה מאוד. בשבתות, עד כמה שאני זוכרת, היא קצת עמוסה. שמחה שנהניתם. אנחנו בסדר, תודה
מאחלת לכם המשך התאקלמות נעימה. לילה טוב

LANIT1

New member
ואני חשבתי שלא התגעגעת... אנחנו בסדר תודה לאל

S r 35

New member
אניטה - בטח שהתגעגנו

איפה התחבאת בכל הזמן הזה?

LANIT1

New member
מאחורי המסך... מה שלומך שרה??

סוף שנה, אירגונים למיניהם , חוג פעמיים בשבוע וכל מיני מחוייבויות למיניהם.. רק שמחותתתתתתתתתתתתתת ...

למעלה