איפה הגברים, איפה?

ח ד

New member
איפה הגברים, איפה?

מה קורה עם הגברים? בני הזוג של יעלי, של קרן אור, אולי אפילו למרות המצב הקשה, של יונה? אתן יכולות למסור להם הזמנה להיכנס לכאן ולבטא את הדברים מהזוויות שלהם?

חד,אוולה אתה חד...

ששששששששש רבי עקיבא לומד תורה... בעלי יושב וקורא ולומד ולא מרים ראש מלימודי ההסטוריה...הבריחה בעיצומה. אם היה מוצא עניין בפורום כזה ,הייתי עכשיו
בכדי להכנס לכאן ולכתוב או רק לקרוא זה כמו להודות שיש בעיה או קשה לי או אני רוצה אחרת.לא בבית ספרו. אבל אולי הבעל הבא.....
אני מקווה שלא מפריע לך בחברת הבנות

אז הנה בעלה של 'עוד קרן אור'

רק כרגע הגעתי לפורום אחרי שהיא הפנתה אותי לכאן. עדיין אין לי מושג מה קורה כאן ואיזה סוג דיונים מתנהלים בפורום. אני פעיל במידה זו או אחרת בעוד כמה פורומים - אבל בתחומים אחרים לחלוטין. תיכף אתחיל לעבור קצת על השירשורים האחרונים פה ואולי אפילו על הודעת המנהל (מעולם לא קראתי הודעת מנהל בשום פורום בו אני משתתף...) ולשאלתך חד, רצית שנבטא את הדברים מהזווית "שלנו", ובכן - איזה דברים? וכבר תגובה ליונה לבנה, כניסה לכאן אינה בהכרח כמו להודות במשהו. לפחות מבחינתי זה לא כך. דווקא חשבתי יותר על עזרה, ותמיכה באחרים שיש להם בעיות. ואולי פה ושם נרוויח איזה טיפ מקריאת השירשורים. יום יפה שיהיה לכולנו.

yaeli4

New member
כל הכבוד, "אור של קרן"

מאוד יפה בעיניי שאתה מציץ בפורום. בעלי לא מוכן בכלל להיכנס לפורומים של תמיכה, לא בגלל ההכחשה שהוא צריך תמיכה. הוא פשוט טיפוס מופנם ולפתוח לב בפני אנשים וירטואליים ובלתי מוכרים ובכלל להראות חולשה, זה דבר שמאוד קשה לו לעשות, אלא בפני אישתו.... (אני). אמנם זה מחמיא, ואני יודעת שאני החברה הכי טובה שלו, אבל בהחלט לא היה איכפת לי שיחלוק את ה"צרות" שלו גם אם חברים אחרים... וירטואליים או מציאותיים. בכל אופן, אני הפטפטנית יותר והמוחצנת יותר בקשר שלנו. מה לעשות, זו חלוקת הדברים. שיהיה לך בהצלחה, ויופי שאתה כאן. נסה לגייס עוד חברים כדי שנרים את הפורום הזה יותר. לדעתי, אין הרבה שיודעים על קיומו, לעומת המונים שבוודאי צריכים אותו. יום עם הרבה אור,

היי אור

עכשיו ממש מואר כאן...
אני שמחה לראות שבעולם הגברים יש גם אחרים, כאלה עם הרבה אומץ ועולם פנימי עשיר אשר יש ברצונם לעזור ולתמוך. ברוך הבא מקווה שתרוויח ונרוויח טיפים רבים יחדיו. יום נפלא גם לך וד"ש חם לקרן

הי - יופי שבאת ../images/Emo23.gif

האמת, לא הייתי בטוחה... הפורום מדבר על המורכבות של משפחות כמו שלנו, כאלה מהבדיחה על הילדים שלי והילדים שלך מרביצים לילדים שלנו, ודומיהן. אני כאן כי קראו לי (קול קרא לי והלכתי...) - יעלי4 ויונה לבנה הן חברותי מהפורום האחר בו אני משתתפת, למקרה שלא זיהית. ולמרבה הצער, בהרבה מאד מקרים המורכבות המשפחתית מתבטאת בצרות הרבה יותר קשות מאשר אלה שאנחנו מתמודדים איתן פה ושם בהקשר הזה. ובשביל זה כולנו פה - כדי לתרום מנסיוננו, לעזור זה לזה, ולשפוך קצת אור. תודה שבאת לפה.

סתם קטע שחשבתי לעצמי

אחרי שראיתי את החיבור המקסים של שני השמות של קרן ואור ועוד... חשבתי איזה שם היה בוחר בעלי ? האסוציאציה הראשונה שעלתה לי היתה...התור השחור ....

לי דווקא היתה אסוציאציה אחרת לגמרי

אני חשבתי מיד על יון לבן. ואם הייתי צריך לבחור בזמן שאני מרגיש מאוד שנון ומתחכם אז אולי הייתי אומר "יון חמה" או "יון חם", אבל זה כבר סתם מתחכם ומאולץ. כנראה שאני לא בקיא עדיין מספיק במה שקורה אלכם בקן, יונה. חבל שהתור שלך נראה שחור. אגב, האם יש סיכוי שסתם מעונן אצלכם בזמן האחרון? אולי העננים משרים חשיכה כזו שהתור שלך נראה שחור למרות שבעצם הוא עודנו לבן כמו אביר, כפי שהיה כשבחרת בו לראשונה. נו טוב, נהיה קצת יותר מציאותיים... אולי הוא האפיר קצת ואיננו לבן בוהק כפי שהיה, אבל להפוך מלבן לשחור ממש? נראה לי די בלתי אפשרי.

האור של הקרן

לא סתם מעונן. לא סתם אפור לא סתם גשום לא סתם הפך מלבן לשחור... הסיבות רבות אך ברור לי שאם תשאל אותו אני בודאי לא יונה לבנה... אז אנחנו סימטריים . הייתי רוצה לשתף בסיבות,אך הן רבות,דבר אחד ברור ,המסגרת המורכבת לא עזרה לנו להתגבר על הקשיים הרגילים . אני יוצאת עכשיו לחוג של ביתי,מבטיחה לשוב ואולי עם שורה תחתונה לסיבות. ערב טוב

ע י ן

New member
אהלן אור של קרן ../images/Emo20.gif

ברוך הבא !! שמחה שבאת , מקווה שיעניין אותך . בסה"כ המקום פתוח לשיתוף ,תמיכה ודיון גם בימים בהירים לנו
...וגם כשעננה חולפת
. ערב מצויין לכולםםםםםם

*יערית

New member
אחרי הרבה זמן../images/Emo20.gif../images/Emo141.gif

שלט עברתי טבילת אש בפעם הראשונה בפורומים אני שמחה לעשות זאת במקום שהכי מתקרב לסטטוס שלי שמחה שסוף סוף יהיו לי אוזן קשבת..ולא יקראו אותי כשוויצרית..או מתנשאת..או אחת שמאמינה בזוגיות שלה יותר מכל דבר אחר. היי אני יערית פעילה בפורום גרושים גרושות מזה שלוש שנים מזה שנה בפורום פרק שני..ועכשיו שמחה מאוד על ההזדמנות שניתנה לי להצטרף לשורותיכם. אני גרושה כמעט 4 שנים עם שני ילדים בן בגיל6 וילדה גדולה כמעט בת 4
{אני בוגרת מאוד אמא} חיה עם בן זוג יותר משנה...וזה הפרק ב' שלי למעשה עדיין לא מיסגרנו את עצמינו בנישואים ואין הרבה דיבורים הודות נשואים..הוא בשלב של סגירת מעגל אחר קשה ביותר עם שני ילדים שעדיין לא פגשתי..ומקווה בעתיד לפגוש. בכללית....אלוהים בירך אותי בכל מה שיכולתי לבקש... שני ילדים מקסימים,בן זוג מדהים,והרבה שקט נפשי שחזר לי מאז הגרושים, אני כאן קוראת אתכם על סוגי הבעיות למינהם שיש להורים חורגים ולילדים חורגים ומחזיקה אצבעות חזק חזק ששום דבר לא ישתנה לנו, האקס במערכת יחסים טובה עם כולנו...השילוב עם הילדים עד כה טיבעי כאילו הוא תמיד נועד להיות אביהם.... ויש דברים קטנים שאנחנו צריכים לגבור עליהם בתחילת הקשר שלנו {שנה זה בהחלט תחילה}אנחנו חושבים על יעוץ זוגי טרום נישואים או משהו דומה לזה...יש ביננו 13 שנה הפרש ... על קצה המזלג.... לא מהססת...שמה יד על .... שלח

ע י ן

New member
הי יערית - ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

תודה על שבאת .... כל מצטרפ/ת חדש/ה יוצרים בנו גלי התרגשות גדולה .. גם אנחנו פה בתחילת הדרך.. ובכלל גם אני וחד שלוש שנים וקצת יחד - ומרגישים שזו התחלה... כי יש המון דברים להתגבר עליהם ולהתנסות שניה ומורכבת שכזו דרושים חוץ מאומץ ואמונה גדולה ... גם המון המון נכונות , בשלות וחברות אמת. יש ימים שבהם אנו חשים חזק חזק את הצד היפה של היחסים והחברות הנפלאה וישנם ימים שבהם מרגישים את הקושי שצף ... ובימים הקשים יותר , רק החברות והאהבה נותנים את הכוח להתגבר ... ולכן אני בהחלט מסכימה אתך שהסוד שבזכותו אנו מרגישים כה בני מזל ומבורכים - הוא חברות אמת אמיצה ואמונה מלאה בדרכנו המשותפת. אני שמחה לשמוע על היחסים הטובים עם האקס שלך ומה לגבי יחסים עם האקסית של בן זוגך ?

*יערית

New member
כ"כ התחברתי לדברים שלך../images/Emo140.gif

סוף סוף מישהו בכיוון המחשבה שלי.... יש הרבה נכונות ליחד....החברות נירקמת בצורה כזו שלא נשאיר חורים על הדרך...יש בי אמונה יש גם בו{מקווה שגם הוא יהייה כאן פעיל}הקושי בהחלט צף...אבל אין לנו רצון להרים ידיים האהבה,החברות,והאמונה בדרכינו המשותפת....שוב אנחנו בתחילת הדרך.... שאלת לגבי האקסית..זהו שאין עדיין אקסית{הלוואי בקרוב} הליך גרושים ממושך הוא פרוד כבר 3 שנים ..אני אישית חושבת שלאור הגרושים הקשים שלו לא אתקבל באהבה{למרות שאין לי קשר לגרושים}או בידידות ואת האמת יש נשים שהייתי רוצה להתחבר אליהם ויש שלא..שם ממש לא! רוצה רק להכיר את ילדיו..הם עבורי הכי חשוב מבחינתי.. הם זה הוא למעשה..והוא זה הם.....כך שבלעדיהם התמונה לא ממש סגורה ולמה לא מכירים אותם עדיין?כי המצב שם {אצל האישה}לא מאפשר הכרות ברגע זה....בטוחני שלאחר הגרושים. תודה על טבילת האש המקסימה שלכם
זה נחמד להרגיש את זה שוב{אני כבר זקנה במיגזר הפורומים}

היי יערית

ברוכה הבאה אני קוראת את דברייך ומחזיקה אצבעות ,תמשיכי בדרך המוצלחת יופי שהיה לך אומץ לשים אצבע על השלח,כי נהנתי מאד לקרוא ולהכיר. שיהיה לך ולכם טוב ובהצלחה

*יערית

New member
עבורך יונה...../images/Emo140.gif

תודה על קבלת הפנים רוצה לצטט לך משהו מהספר שנקרא: "הנזיר שמכר את הפרארי שלו" הילחם במחשבות החלשות שהתרגלו להתגנב להיכל התודעה שלך,הן ירגישו שאינן רצויות ויעזבו כמו ..אורח שלא התקבל בברכה הרבה כוחות להמשך הדרך אישה

יערית

המחשבות החלשות פחות מתרידות אותי מפני שהשמיעה שלי ככה ככה אז הן נכנסות ויוצאות ללא השפעה.אבל המחשבות המפחידות שמתגנבות בצעדים כבדים שאי אפשר להתעלם מהם זה כבר סיפור אחר,אשמח ללמוד מהציטוט של הנזיר ולהתייחס אלהם כאל הפרעה ....ואלחם בהם באש ובמים. תודה

*יערית

New member
זו הרוח......./images/Emo140.gif

להחזיר את האמונה בעצמך עם כל הקושי מסביב!!!

יעוץ זוגי לפני נישואין?(אה,Welcome)

התגובה הראשונה שלי היתה חוסר הבנה. יעוץ זוגי אמור לנסות לסדר תקלות בזוגיות כאשר כבר יש אותן לא? מה שאת מדברת עליו נשמע לי יותר כמו נסיון לנבא האם יהיו לכם בעיות. או אולי לנסות לפתור חריקות קטנטנות שיש היום עוד לפני שיהפכו לבעיות גדולות שמסכנות את הזוגיות כולה? בכל מקרה - לי זה הזכיר את הביקור של קרן ושלי אצל עורכת דין לענייני אישות עוד לפני שהתחתנו. רצינו ייעוץ על איך לארגן את הרכוש הנפרד של כל אחד מאיתנו מלפני הנישואין ואת המעט המשוטף שהתחיל להיות ואת ההמון המשוטף שרצינו שיהיה. יצאנו ממשרדה כמעט בריצה ומתגלגלים מצחוק (טוב, לא באמת, רק וירטואלית). היא הציעה שמראש נתחיל עם חשבונות נפרדים. חשבון שלי וחשבון שלה, ואולי אם אנחנו ממש מתעקשים אז חשבון נוסף להחזקת הבית, שינוהל במשותף. רעיון מגוחח למדי. כמעט מיד היה לנו ברור שאנחנו רוצים חשבון משותף אחד וזהו. בקיצור - אם כבר יעוץ, אז תקחו את זה בראש של המלצה. אתם עצמכם מן הסתם יודעים הכי טוב מה נכון בשבילכם. לפעמים צריך יועצים שיראו לכם דברים שלא חשבתם אליהם. אבל לאחר שראיתם אותם, אתם תחליטו מה מרגיש לכם רעיון טוב ומה לא, מה מתאים לכם ומה לא. והפתיע אותי גם לשמוע שאתם כבר שנה ביחד ועדיין לא פגשת את ילדיו. זה נשמע לי כמו מתכון לצרות בעתיד. בניגוד גמור לטבעיות הקשר שלך עם ילדייך. בסוף כשהילדים שלו יצטרפו לתמונה הם ירגישו ממש זרים. לא רק אשה חדשה וילדים חדשים, אלא שגם אבא שלהם כבר מחובר היטב לכל העולם החדש הזה ורק הם באים עכשיו מבחוץ. זה רק "הם נגד כולכם"! מספיק קשה לילדים להתמזג ביחד עם ההורה שלהם לתוך מסגרת עם מבוגר זר וילדיו. אבל לנסות לחדור לבד אל תוך משפחה שלמה קיימת? נראה לי מאיים פי כמה. והעיקר - בהצלחה לכם!

*יערית

New member
אור של קרן...../images/Emo141.gif

צחקתי מתגובתך....ברוכים הנימצאים עונה לך
או קיי למה ייעוץ טרום נשואים{אם בכל נישואים} כאשר אני רוצה לבנות מערכת יחסים שתהייה הכי קרובה למושלמת עבורי עבורו אנחנו צריכים לנקות את העבר שלנו...הוא יש לו תיק של 22 שנות נישואים..ואני לעומת זה שלוש וחצי שנים...אני כמעט סגרתי את העבר שלי..מידיי פעם הוא מבצבץ לו..כמו שדים שמזכירים לי תמונות העבר אצלו זה תקופה של חיים שאין לקחת את זה כמה בכך... לכן.. הצעתי לו שנלך יחד לדבר על דברים שעברו עליו בעברו..ברגשות שלו.. בציפיות שלו..וכמובן לדבר גם על שלי..ניסינו את זה כבר כארבע מפגשים ואת האמת שזה רק עשה לנו טוב..אני מהטיפוסים המשוחררות יותר ואותו היה צריך לדובב מעט להוציא..ועכשיו הוא מבין את הטריק
מדברים על ה-כל..כל התיסכולים..כל החששות...בסה"כ אנשים באים עם מטענים מהעבר וממש לא בא לי להסחב איתם אל עבר העתיד...מדברים עליהם ומכניסים אותם לבוידם התודעה בכדי לפתוח דף נקי יותר בעתיד בלי השוואות ובלי דוגמאות . לא הולכת לבקש ייעוץ על איך להיות חברים ..או איך זה להינשא בשנית....בסה"ע רוצה ערוץ תיקשורת חיצוני ש"תעזור" לנו יחד לשטח את הבעיות הקטנות גדולות שלנו ושאנחנו נדע איך לפתור אותם מאין פסיכולוג...שומע אותנו מהנהן בראשו..אהה אהה.. ואז לנו נדלקת הנורה. גם אנחנו רוצים הכל יחד!{הספיק לי בנישואיי שלי שלך} למה אני לא פוגשת בילדיו? הוא עדיין לא גרוש רישמית...אנחנו רק מנסים להיות רגישים יותר לעיניין...הגרושים לא קלים..ולכן ישנה לביאה מהצד השני שמגוננת בצורה לא יפה על ילדיה...מחכה שיעבור הזעם הם ואני נהיה יותר פנויים להכיר מבלי כל ענני השנאה והניכור שאולי ישטפו אותי. תאמיני לי קרן..אין אצלי הם מול כולם...אין דבר כזה! הזרימה תעשה באופן טיבעי...אומנם בוגרים יותר בהרבה בצד השני וזה עיניין של עבודה ביחד...אני לא מהסוג שמתייאש... אני לא באה כתחליף לאף אחד..אני תוספת שאולי יהייה כדאי להם להכיר
זהו שהיום בנקודה בה אנחנו נמצאים בחיתולינו...אני אומרת שאין דבר שיעמוד בפני הרצון....חששות אין לי משום דבר... להיפך....המחט והחוט חייבות לעשות את תפקידן ...אבל הכל עם משנה זהירות ולא בהשתלטות. העיקר שלך היה חשוב

ע י ן

New member
יערית...../images/Emo39.gif

ובכן הרשי לי יקירתי , מתוך נסיון לומר משהו בעניין הילדים שלו. זה מאוד נכון עניין הוותק ... גם אני חיכיתי באהבה גדולה לפגוש את ילדיו לפני כמעט 3 שנים.. מה זה חיכיתי ... כמוכם ,גם אנחנו הרגשנו שהתמונה לא שלמה בלעדיה , שהרי הם שלו .. והם קצת הוא ... והוא קצת הם ... באמת תיכננו ורצינו... גם חד עבר תהליך גירושין ,ארוך , מכוער ,ורצוף כאב איום ..גם אני לא הייתי קשורה לתהליך הזה לפני שהחל. עד היום 3 וחצי שנים ... לילדים שלו מאוד קשה פה במשפחה החדשה שלנו , לצערי וכאבי הרב.. עשיתי כל מה שאני יודעת , עשינו .. לא התייאשנו וכאמור הם מגיעים אלינו באופן קבוע ומסודר...ועדיין יש תקווה שיום אחד הם יפתחו, יכבדו, ישמחו איתנו ... ישנם רגעים טובים , וחופשות משותפות וחגיגות ימי הולדת וכו' אבל בלב אני רואה המון חשש, רתיעה, ו....הסתה איומה בה הם נשטפים לאחר כל ביקור. ריקוד הצעד קדימה שניים אחורה... ואני הייתי מאלה שבוודאות אמרתי לי זה לא יקרה... לא חשוב כמה את רוצה,משקיעה,נותנת,אוהבת,מכילה...-מסתבר שישנם פרמטרים נוספים בנוסחה... זה חלק מהקשיים במשפחה מורכבת חמה ואוהבת. בהצלחה....

למעלה