איפה הדרומי לסיכום השבועי,איפה?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
ומה התנוחה המועדפת עליכם,כזו שכשאתם חושבים עליה הכל מזדקר|מזיע|האם אתם באמת מממשים את החשקים והפנטזיות עם הלא חוקית/המאהבת?
השעה 21:15 עכשיו,אחרי מקלחת טובה,הבכור בא להתפנק עם אוכל טוב ויושב בסלון וצופה התוכנית,הבן הצעיר במחשב עם חברים,ואני הייתי שמחה לצאת לאיזה מועדון/פאב,בירה טובה ומוזיקה והשאר...|משוגע|

Yakir4179

Well-known member
ומה התנוחה המועדפת עליכם,כזו שכשאתם חושבים עליה הכל מזדקר|מזיע|האם אתם באמת מממשים את החשקים והפנטזיות עם הלא חוקית/המאהבת?
השעה 21:15 עכשיו,אחרי מקלחת טובה,הבכור בא להתפנק עם אוכל טוב ויושב בסלון וצופה התוכנית,הבן הצעיר במחשב עם חברים,ואני הייתי שמחה לצאת לאיזה מועדון/פאב,בירה טובה ומוזיקה והשאר...|משוגע|
בוקר נפלא וחמים וסופש מהנה😊💋
התנוחה היא דוגי וכשהיא מעלי ובעמידה מאחורה❤
מגשים כשאני מכיר לקשר לא מחייב או מכיר זוג פנוי עם ראש פתוח,הכל תלוי בה או בהם אני תמיד פתוח חוץ לסקס עם גבר או נשואה

מתחילים לחזור לשגרה חסר לי פאב טוב ולראות שקיעות,בינתיים בתי הקפא הרומנטים של ירושלים עושים חשק לאהבה גדולה שצריכה שתהיה לנו!
בינתיים בירות טובות בחמישי יש בבארים במחנה יהודה ,מחכה שיפתחו את המלונות המירור בר במלון ממליא מאוד מומלץ!

אבח"י

Well-known member
הקורונה הזו, שתלך כבר להזדווג קצת ולהירגע ;-)
מקסים הפלירטוט שלך ושל @Ellis Murphy .
האמת שמה שמזקיר אותי אינו תנוחה מסוימת אלא חלקי גוף. פעם אלה היו פטמות, היום כיפוף של רגל באיזור הברך, הקשת הזו מטריפה אותי לרגע.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הקורונה הזו, שתלך כבר להזדווג קצת ולהירגע ;-)
מקסים הפלירטוט שלך ושל @Ellis Murphy .
האמת שמה שמזקיר אותי אינו תנוחה מסוימת אלא חלקי גוף. פעם אלה היו פטמות, היום כיפוף של רגל באיזור הברך, הקשת הזו מטריפה אותי לרגע.
הפלירטוט היה ממשיך אם הוא לא היה נרדם,עד שסוף סוף אני ערה בשעות האלה ולא צריכה לקום מוקדם הוא נרדם.;-).ראית מה זה?והוא מתלונן שאין בנינו מספיק סקס,אוףף.

אבח"י

Well-known member
הפלירטוט היה ממשיך אם הוא לא היה נרדם,עד שסוף סוף אני ערה בשעות האלה ולא צריכה לקום מוקדם הוא נרדם.;-).ראית מה זה?והוא מתלונן שאין בנינו מספיק סקס,אוףף.
תראי, הוא גבר שרגיל לנשים שרצות אחריו [ נו.. איך שהוא נראה, גם גברים רצים אחריו]. הוא איבד את ה"דרייב" לרוץ אחרי נשים, פשוט נורא. להוותי, שווה שתשקיעי בכך שיתחיל להתאמן לריצת מרתון אם הוא מעוניין בך. ובין השורות, הטמפרטורה של שניכם אהדדי גבוהה, אבל הוא חייב, חייב שמעת @Ellis Murphy להתאמץ בשבילך. או אז להירדם?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
תראי, הוא גבר שרגיל לנשים שרצות אחריו [ נו.. איך שהוא נראה, גם גברים רצים אחריו]. הוא איבד את ה"דרייב" לרוץ אחרי נשים, פשוט נורא. להוותי, שווה שתשקיעי בכך שיתחיל להתאמן לריצת מרתון אם הוא מעוניין בך. ובין השורות, הטמפרטורה של שניכם אהדדי גבוהה, אבל הוא חייב, חייב שמעת @Ellis Murphy להתאמץ בשבילך. או אז

תראי, הוא גבר שרגיל לנשים שרצות אחריו [ נו.. איך שהוא נראה, גם גברים רצים אחריו]. הוא איבד את ה"דרייב" לרוץ אחרי נשים, פשוט נורא. להוותי, שווה שתשקיעי בכך שיתחיל להתאמן לריצת מרתון אם הוא מעוניין בך. ובין השורות, הטמפרטורה של שניכם אהדדי גבוהה, אבל הוא חייב, חייב שמעת @Ellis Murphy להתאמץ בשבילך. או אז להירדם?
מי אמר לך את כל זה??החלטת עבורו שהוא "איבד את הדרייב"מבלי להכירו?רק תוהה..
:-):

Ellis Murphy

Well-known member
מה זה ישר בירה, פאב ומוזיקה? תתחילי קודם בסקס פרוע...

Ellis Murphy

Well-known member
אז תלכי ממש על ההארדקור - תתחילי עם קפה.
אב, אסור לערבב בירה עם יין. זה בא לא טוב...

Ellis Murphy

Well-known member
את מדברת כאילו שכבר פתחו את הפאבים...
מה את היית מעדיפה? חברה או חבר?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
את מדברת כאילו שכבר פתחו את הפאבים...
מה את היית מעדיפה? חברה או חבר?
חבר טוב כזה שלא מחפש סקס .נטו חבר.
מעט הנשים שאני מכירה נשואות/מרובעות ולא יודעות אייך להכיל אותי,והיה לי בעבר חבר ממש טוב,היינו גם במסיבה לחילופי זוגות והוא כל כך נהנה שם שזה גרם לי לעונג צרוף ,טס לחו"ל.

Ellis Murphy

Well-known member
חבר טוב כזה שלא מחפש סקס .נטו חבר.
מעט הנשים שאני מכירה נשואות/מרובעות ולא יודעות אייך להכיל אותי,והיה לי בעבר חבר ממש טוב,היינו גם במסיבה לחילופי זוגות והוא כל כך נהנה שם שזה גרם לי לעונג צרוף ,טס לחו"ל.

ואם אתה ואני פה לבד,מה להציע לך לשתות?אגב,הבושם שלך נהדר. ;-)
מזמן לא הייתה לי חברה שלא חושבת עלי במושגים של סקס...
ממך אני אפילו כוס קפה לא הצלחתי להוציא עד כה שלא לדבר על עוגיה או איזה פטיבר...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מזמן לא הייתה לי חברה שלא חושבת עלי במושגים של סקס...
ממך אני אפילו כוס קפה לא הצלחתי להוציא עד כה שלא לדבר על עוגיה או איזה פטיבר...
זאת אומרת שאתה נאה וסקסי להחריד?ואתה יודע למה אני לא מציעה קפה ו/או פתיבר...ובמיוחד כשאתה כותב שנשים מתייחסות אלייך בהיבט המיני,מזדהה כאישה.
בוקר נפלא.

Ellis Murphy

Well-known member
נאה וסקסי להחריד? בחיאת....
אבל יש כאן רשת מחתרתית לעברת מידע בין הנשים והן מעדכנות אחת את השניה בכל דבר...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
נאה וסקסי להחריד? בחיאת....
אבל יש כאן רשת מחתרתית לעברת מידע בין הנשים והן מעדכנות אחת את השניה בכל דבר...
אני לא שייכת לפקטור הזה.
יש פה ערבות הדדית ומבחינתי אמון מלא.
מה שתכניס :ROFLMAO:הופס',,מה שתגיד/תשלח ישאר פה/אצלי.

למעלה