איפה הירח?

• פותח הנושא toro
  • פורסם בתאריך

toro

New member
איפה הירח?

20/5/59 בשעה 6:15 בישראל 24/3/78 ב 13:15 בישראל (שניהם מרכז הארץ) לפי חישוב מטבלאות בספר, יוצא ירח בעקרב לפי חישוב ממוחשב באיזה אתר - יוצא ירח במאזניים. האם מזל עולה אריה נכון למזל טלה והאם מזל עולה תאומים נכון למזל שור? אסטרולוגים אמרו לי שאני נראית יותר מזל עולה סרטן... וכשאתה שומע את זה כמה פעמים... וגם אם שעת הלידה שלי לא מדוייקת ברבע שעה, זה עדיין תאומים, לא כן? תודה מראש

נסי לברר בארכיון בית החולים את השעה

ואז תדעי בדיוק. כן, כל רבע שעה קובעת, ונראה שזה חשוב לך, אז למה לא, בעצם ? שווה.

toro

New member
מסיבות שונות זה בלתי אפשרי כרגע

האם אפשר לקבל תשובה (גם לגבי המזל טלה) לפי הנתונים הקיימים כרגע?

תשובות

1. לגבי מיקומו של הירח - סורי, אבל לשם כך צריך שעה מדוייקת. כך בדיוק נקבע מיקומו של הירח - על פי שעת לידה. 2. לגבי מזל עולה - לא הבנתי : מה זאת אומרת `נכון לשור` או `נכון לטלה` ? מאיזה מובן `נכון` ? נכון למה ? האם את מתכוונת `מתאים` ? כל דבר מתאים. זה פשוט שונה. לגבי `נראית סרטנית` וכל הקשקושים האלה שאסטרולוגים מסויימים מתעקשים עליהם - אין דבר כזה, וזה סתם בלבול מוח. איך נראה סרטן ? ומה הופך אותך ליותר סרטנית ? זו גישה אנכרוניסטית לאסטרולוגיה של פעם. הצורה החיצונית מורכבת מכמה אלמנטים שונים, ולא מ`נראית סרטנית` כזה או אחר, וגם.. מה זה בכלל משנה, בעצם ?

toro

New member
הכוונה היא

מהן תוצאות הניתוח לפי החישוב שלך, לגבי המזלות העולים של שני התאריכים ולגבי מיקום הירח. ואנא קח בחשבון שהשעות מדוייקות. תודה

ירח ואופקים

למזל שור - האופק הוא 6 מעלות בתאומים, רבע שעה לא תשנה למזל טלה - האופק הוא 5 מעלות באריה הירח 0.50 דקות במזל מאזניים, כלומר במעלה הראשונה של מזל מאזניים.

toros

New member
המון תודה ועוד הבהרה

הירח במאזניים בחצי מעלה הוא אצל השור, נכון? אבל לפי חישובים שניסיתי, הירח של הטלה גם הוא במאזניים, האם זה מדוייק ובכמה מעלות במאזניים? (אם אפשר) האם במצב של מעלה ראשונה או פחות במזל, יש השפעה של המזל הקודם שהירח היה בו ו/או הכוכב ששולט בו ועד כמה צריך לקחת זאת בחשבון או איך זה מתבטא אצל בעל המפה? ושוב ת ו ד ה

יה ירח

1. הירח אצל השור הוא ב שתים וחצי מעלות בסרטן, לא במאזניים. 2 הירח אצל הטלה הוא במאזניים בחצי מעלה. אתן לך דוגמא : מטולה שוכנת ממש על הגבול - האם היא מושפעת מלבנון ? האם היא חצי לבנונית ? כך גם הירח : הוא מאזנאי אסלי, מה שנקרא, ולפעמים המעלה הראשונה - בכל מזל ובכל דקנט (שליש מזל) היא החזקה והמאפיינת ביותר. על כן - צר לי, אבל מאזניים אול דה וואיי..

toros

New member
ברור כשמש, סליחה, כירח...

ותודה. עכשיו מתבררים לי כמה דברים נוספים. ז``א נדמה לי שכך... אני צריכה לחשוב מה לשאול אותך שוב ולו כדי לאמת זאת. תודה כבר אמרתי?

למעלה