איפה זה מגדל העמק? בנגב?

dafgol

New member
שלום לך ../images/Emo140.gif

מגדל העמק זו עיר בין כפרים קיבוצים וישובים קטנים ומיוחדים, נמצאת כשמה בעמק, עמק יזרעאל הירוק והמדהים
קום והתהלך בארץ
מאיפה אתה
גם אנחנו אף פעם לא שמענו עליך

dafgol

New member
../images/Emo6.gif חחחחחחחח

אתה ממש רחוק מפה
אם אתה מחליט להגיע למגדל העמק אל תשכח לקחת את הדרכון שיחתימו לך בכניסה
ברוך הבא ל
שלנו ספר קצת על עצמך.

מעדיף בשלב זה לשמור על פרטיות....

אבל,יש לי הרבה ידידים במגדל העמק עוד מהתקופה שבאגם כפר ברוך היו מים ודגים. נפגשנו הרבה ואפילו אכלנו יחד במסעדות במרכז המסחרי הישן שלכם עוד בתקופה שהיה "פורח" לפני עידן הקניונים. מגדל העמק היא דוגמא לישוב יפה ומטופח שנעים לעבור בו בניגוד לישובים אחרים מוזנחים. יום טוב לכם.

dafgol

New member
רצונך כבודך כמובן ../images/Emo140.gif

אני זוכרת את הימים שעוד היו מים ו
ים...פעם בילדותי אפילו "נתקענו" באגם בסירונת קטנה
היתה לי חברות ילדות מהכפר (גרתי בבסיס ולמדתי בנהלל). שמחה לקרוא מה שאתה כותב
ברוך הבא והתאקלמות נעימה

נחמד מאוד שלא שמעו אלינו..

טוב בתור התחלה זה בצפון באזור בין עפולה , נצרת עלית , תמרת , וקיבוצים כמו יפעת גבת וכולי זה עיר לא קיבוץ ולא מושב , השאלה שלי היא מהיכן אתה מגיע עלינו וכמה זמן אתה בארץ (אם בכלל )

frige

New member
קרעתם אותי מצחוק כולכם

אפילו שאני חולההההההההההההההההה. הצלחתם להצחיק אותי (טוב, זו לא חוכמה). גם אני מאלה שדגו שם פעם דגים. דפנה - חחח, גם אנחנו נתקענו שם פעם עם סירונת. ?HELLO MISTER HOW DO YOU DO

dafgol

New member
מה קרה? מה חולה? תרגישי טוב ../images/Emo57.gif

שמחה שהעלנו חיוך על פנייך

frige

New member
זה הרוח, זה הרוח השובב, זה הרוח שהביא איתו

הסתיו. המזג אוויר הזה, המעצבן הזה. אני מקוררת מאוד. האף שלי אדום וכואב, נוזל ודולף. הגרון כואב, אני צרודה. כל שיעול מלווה בכאבים כאילו הריאות בקרוב יוצאות ממקומן. אבל ממשיכים לשיר, לא? מה שלומכם? קראתי שסידרת את הארונות, את מוזמנת קצת אליי, לסדר אצלינו. סיוט כל בוקר לחפש להם בגדים, בקרוב אצטרך לעשות סדר רציני בכל הבגדים. מה שקטן עובר לבאים בתור. בטח אצטרך לקנות להראל בגדים לחורף. אלעד ואיתי זוכים. ינון כמובן שזכה בכל. נשיקות, קיבלת את המייל? שרית

dafgol

New member
כן ../images/Emo51.gif ../images/Emo23.gif

בכלל אני צריכה לדבר איתך....רוצה לבקש ממך משהו , אבל זה ממש לא חשוב ולא דחוף כרגע. קודם כל להרגיש טוב ומהר את שומעת ?

frige

New member
את יכולה לבקש מה שאת רוצה מתי שאת רוצה

AS YOU WISH. שכחתי גם לציין שהאוזן שלי גם כואבת ועם נזילות. מעצבן, מאז שאני תינוקת הרופאים אומרים שזה יעבור עם הגיל. חחח, אתמול צחקתי ואמרתי לאבא שלי ולחבר שלו שבאמת זה יעבור עם הגיל, בדיוק שהשמיעה תהיה על הפנים והזיכרון פחחחחח, השיניים התותבות כבר יהיו רקובות גם הן ונשיר שירי מולדת בבית האבות, אז, אז אולי לפחות האוזניים לא יכאבו. את מוזמנת להתקשר ANY TIME. מה קורה לי עם אנגלית היום.
שרית

dafgol

New member
אני צריכה שתעזרי לי במתכונים קלים

שאפשר להכין יחד עם ילדים < פותחת פורום חדש...הורים וילדים מבלים > ראי הוזמנת

למעלה