איפה חולצת CCCP שלכם? (או: לוס כפרוס ההופעה!)

איפה חולצת CCCP שלכם? (או: לוס כפרוס ההופעה!)

אוי, אין מילים פשוט לתאר כמה מהנה היה הערב אתמול בקומפורט. נהנתי מכל רגע ורגע. אחרי שיהוי קל עד כבד (המאבטחים טוענים שנשלחו הודעות על דחיית הפתיחה אבל נו באמת), זה התחיל בחימום האווירה של מיקס מאסטר (?) מהתפוחים, ומייד אחריו לסט קצר עלו מיי לורד. אין הרבה תקלוטים שמצליחים להפתיע לדעתי כמו אלה של מיי לורד! גדולים מהחיים הזוג המלכותי ראנקין ואלן (NUFF RESPECT ANY WEH U DEYA Y'KNOW) אחר כך עלו זבולון דאב סיסטם, שהצליחו בדרך מפתיעה להשהות את התרגשות הקהל והציפיה למסמר הערב, וחיממו את האווירה כמו מלכים! מה עוד אפשר לומר על זבולון שלא אמרתי כבר? אחד ההרכבים המעניינים בארץ, יודעים לעשות את זה נכון, ולא לשעמם גם כשמדובר במלודיות הכי רגועות והשירים הכי "שגרתיים". אני מת עליכם חבר'ה! ואז, מה נגיד? הרגע שחיכינו לו. לוס כפרוס עלו לבמה בשאגות הקהל ופתחו באווירה מטורפת. ההופעה עצמה הייתה מתוקתקת, מהרגע הראשון ועד האחרון. תענוג לאוזן, לעין, אי אפשר היה להוריד את החיוך, וזו הייתה התחושה בכל הקהל. אז נכן שאנחנו הלא דוברי רוסית לא מבינים מה גוגה וחבריו רוצים לומר תמיד, אבל הווייב המטורף של האנשים האלה מחפה על הכל! גוגה - אחד האם סיז הטובים בארץ ובכלל מסוגו. אני מחזיק ממנו בצורה מטורפת! האורחים הקפיצו את הקהל גם הם, וקשה היה שלא. למרות שאת שיריו של בן לביא אנחנו שומעים כבר 10 שנים רצוף ותמיד מדובר באותם שירים, ונכון שלזוז של הדג נחש, לא היה בביצוע שום דבר שעדיין לא שמענו, האווירה בקהל הייתה ט-י-ר-ו-ף!!! כולם קופצים, רוקדים, שותים, נהנים... מה עוד צריך כדי לפתוח עוד שבוע קשה באווירה כזו טובה. אני יכול רק להצטער על מה שיצא לי לראות בסוף: אנטון, אחד הגיטריסטים שמנגן גם על מפוחית, נעלמה לו המפוחית בסוף ההופעה. אני לא יודע מה קרה בהמשך, רק שראיתי אותו יוצא לקהל בחוץ ומבקש ממי שבטעות מצא אותו שיחזיר. אם אכן נגנבה לו המפוחית, מדובר באירוע פשוט מכוער, אין דבר אחר לומר. אין לתופעות המכוערות האלה מקום אצלנו, ואני מקווה שלא נשמע על עוד אירועים שכאלה, כי הם פשוט לא יישנו. אני חייב לומר לפני סיום (למרות שאין לי ספק שלא קראתם את החפירה הזו, לפחות במלואה), שהאלבום של לוס כפרוס, שרכשתי אתמול (וממש לא הייתי היחיד), הוא פשוט מעולה!!! היסטרי, אני שומע את PIROGI, BABO$I, CCCP ומתענג על כל רגע. אלבום שהוא פשוט חובה לכל מי שאוהב מוזיקה איכותית, ויש בו כל כך הרבה נגיעות של ז'אנרים, שאני בטוח שכל אחד שיתעמק יהנה ממנו... אולי עוד ארחיב, אבל אני אחרי ביקור בכלא 4 ורוצה רק לישון. אז אאחל לכולנו עוד הרבה שמחות שכאלה, וללוס כפרוס - מזל טוב חבר'ה! גוגה הוא ה
ריספקט (אנד סספקט
) גיל.

חולוני

New member
Sublime הישראלים.

לא פחות. אחלה ביקורת, האלבום "ראסטה ואסילי" פשוט ענק. גם אם אתם לא מבינים רוסית (אני דווקא מבין), המוזיקה בו כ"כ טובה שחובה שהוא יהיה בכל בית. לקנות לקנות לקנות! אגב, למישהו יש אולי את הקאבר שלהם ל"נכון להיום" של זהר ארגוב לשלוח לי?

יואו אפילו לא דיברתי על הקאבר הזה

רגע השיא של ההופעה אין ספק, אולי יחד עם CCCP. ביצוע ענק ועוד עם דאב בסוף. היה מלך!

חולוני

New member
חייב בוטלג שלו!

ממש חוגגים על "נכון להיום" לאחרונה הא? גם סאבו וקוטי, גם לוס כפרוס.. אם מישהו הקליט, בבקשה בבקשה לשלוח לי!!

Funky Giraffe

New member
הם גדולים אין מה לומר

והבחור הוא מיקסמנסטר מהתפוחים. הם עשו מיקסים באולפן של גיא מר לחצי אלבום, ובלהקה שלהם יש חבר אחד מהתפוחים - ארתור קרוסונובייב, שלאט לאט הופך לחצוצרן הישראלי המבוקש ביותר מאז אבישי כהן... אגב גוגה עצמו התארח בתפוחים בדיסק הראשון

לצערי

ראיתי אותם לראשונה רק בחימום לדג נחש שהיה בהופעת פלאפון ההיא ואפילו לא נשארתי לשמוע את הדגיגים מה זה חבל לי שעד שאני מכירה אותם כל הארץ איתי וההופעות יהיו מלאות וכאלה.. מזכיר לי את ההתאבלות האינסופית שלי על זה שהדגים נהיו כ"כ מוכרים. אולי אני רכושנית, אבל הרבה יותר אהבתי את הדגים כשהם היו מופיעים בבארבי ב-30 ש"ח, שלא לדבר על הימים שהייתי צוציקית בת 9 עם הורים משובחים והייתי מגיעה להופעות שלהם בפטיפון שעלו אף פחות וכמובן, פחות אנשים. כנ"ל לגבי התקווה6 כמובן, למרות שלא הייתי בהופעה שלהם כמה זמן אבל אני מניחה שאחרי ה"אם אפגוש את אלוהים" שמתנגן בגלגל"צ כל ארבעה טרקים, ההופעות מפוצצות, ולא רק באוהבי רגאיי שישארו אינטימיים ומשפחתיים גם בהופעות של מאות אנשים. יאמר לזכות לוס כפרוס שלא רק שהמוזיקה מעולה והם פרפורמרים בני זונות - הם כאלה סקסיים!!! :) יעלי, פתוחה להצעות מלוס כפרוס.

REL YESAYA

New member
קנה את הדיסק

הכל הוצאה עצמית בלי חברת תקליטים בלי תמיכה מכלום צא גבר

strungout

New member
ראיתי אותם בירושלים ביום שישי

הם הלהקה הכי טובה בארץ היום, לפנים!!

למעלה