איפה יש בכפ"ס

mysterious V

New member
איפה יש בכפ"ס

חנות מתנות? רצוי חנויות עם מתנות מגניבות ומיוחדות.

mysterious V

New member
זה לא הכי עוזר לי

אני צריך שם, כתובת אם זה באיזשה רחוב (לאו דווקא בקניון).

FireZeroX2

New member
יאאא אתה גר קרוב לכפ"ס?

או מצטער, אני חדש פה בערך, לאידע אם כתבתי פה משו מתישהו אבל אני מסתכל פה לפעמים ^^ אני גר בכפ"ס כמובן. לא שמתי לב בכלל שעומדים לפרק תתחנה המרכזית ואני עובר שם כל יום... איזה הזוי... מה עומדים לבנות במקום?

badboy3919

New member
כן,הולכים לבנות שם שני מגדלים

בני 15 קומות כל אחד ובחלק התחתון אני חושב שיהיה מן מרכז מסחרי. וחוץ מזה ברוך הבא לפורום...:)

badboy3919

New member
למה מפרקים את התחנה?באמת שאלה

טובה. תחשוב כמה דברים רעים יש בתחנה הזאת,התחנה נמצאת באמצע העיר,גורמת ללפקקים בגלל כמות האוטובוסים שיוצאים ממנה,זיהום אוויר,רעש...וכמו-כן יש את עניין הכסף...

badboy3919

New member
מה זאת אומרת בכל מקום?

יש ערים שיש בהן תחנה מרכזית בתוך העיר כמו פתח תקווה,תל אביב ועוד ויש כאלו שלא כמו רעננה,הוד השרון ועוד... כמה שפחות זיהום אוויר,רעש ושאר הסיבות יותר טוב לא?!

mysterious V

New member
לא. כי פחות רעש וזיהום אויר

בא על חשבון נוחות. למה לא להוציא את המכוניות משימוש? הרי הן הורגות בני אדם, גורמות לזיהום אויר ורעש. בקשר לתחנה המרכזית. גם בתל אביב האוטובוסים יוצרים את הבעיות האלה, אז למה לא לפרק שם? אני שואל למה דווקא בכפ"ס מפרקים? אני לא מאמין שרק בגלל רעש וזיהום אויר מפרקים תחנה מרכזית שלמה. אף פעם לא עושים דברים כאלה בגלל סיבות פעוטות כאלה.

MisTake11

New member
there is a great store!!

it is in Kfar Saba! But u have to order by the Internet. The name is Bolenat.Com

LitelPrincess

New member
...

בקניון יש טופ טן וסופרייז שני חנויות ממש מגניבות... טופ טן זה יותר לבנות אבל סופרייז זה גם לבנים אני חושבת...

למעלה