איפה כדאי להזמין טיסה ומלון?

semes100

New member
איפה כדאי להזמין טיסה ומלון?

אני רוצה להזמין טיסה ומלון לכמה ימים והשאלה שלי היא קודם כל- האם הולכים עדיין לסוכן ממש בסוכנות נסיעות ומזמינים טיסה ומלון- זה יכול לצאת יותר זול מהאינטרנט (מהזמנה מקוונת)?
דבר שני- איזה אתרים יכולים להיות טובים? אני באתר של איסתא ואני רואה שלפחות הזמן של הטיסה חזור פחות מתאימה לי...

סוכן נסיעות

סוכן נסיעות לטעמי תמיד עדיף על הזמנה מקוונת:
אמין יותר
מכיר יותר (אמור)
ואם חלילה קורה משהו יש כתובת.
נכון, לפעמים עולה קצת יותר אבל הקצת הזה בהרבה מהפעמים שווה הרבה....

איפה להזמין:
סוכנויות, יש הרבה. סולו איטליה מתמחים רק באיטליה. יתרון
אתרים מקוונים: בוקינג, אקספדיה

כמה שאלות לתכנון של שבוע ברומא סוף אוגוסט

שלום לכולם
&nbsp
זוגתי ואני מתכננים חופשה של שבוע ברומא בסוף אוגוסט
כמה שאלות ברשותכם.
&nbsp
1. כמה בערך עולה מונית ישירה משדה תעופה למלון במרכז העיר?
2. איפה / האם יש מסעדה כשרה ברומא?
3. הכוונה היא לעשות כל יום קצת אתרי היסטוריה וקצת קניות.
איפה נמצאים הרחובות המרכזיים או מרכזי הקניות הגדולים?
&nbsp
בטח יהיו עוד שאלות בהמשך.
תודה רבה וסוף שבוע טוב.

I Gabe

New member
תשובות

1. למוניות רומא מחיר אחיד וקבוע מפיומיצ'ינו של €48 למרכז רומא (בתוך חומות אורליוס). מוניות שלא מרומא אינן מחויבות למחיר זה.

2. יש כמה מסעדות כשרות בגטו היהודי. איזור חביב כשלעצמו.

3. רומא היא בעיקר טובה לבוטיקים וחנויות קטנות. למעשה כל מרכז רומא. להתמקד, כדאי להתחיל מ Via del Corso והסמטאות היוצאות ממנה. אנשים מדווחים על קניות טובות גם על Via Nazionale. אזור פחות מוכר לתיירים שמקומיים קונים בו הוא Via Cola di Rienzo. מרכזי קניות זה לא ממש הקטע של רומא. יש את מרכז Euroma 2 שלא ממש נגיש בלי רכב אבל אפשרי בצירוף רכבת תחתית ואוטובוס. לפי דעתי כשתראו את העיר המדהימה הזאת תחליטו שחבל לבזבז זמן על קניות.

Cמן רשום

New member
המחירים לרוב דומים

באינטרנט יש יותר מבחר, יותר מידע על בתי מלון (חוות דעת של אנשים שהיו שם) אפשרות ביטול ההזמנה (בית מלון) אם התכניות משתנות (לוודא שאכן מזמינים עם אפשרות ביטול). לגבי טיסות, אפשר להזמין כרטיסים בחברות low cost שסוכנים בד"כ לא משווקים, יש אפשרות לראות זמני ומחירי טיסות בתאריכים סמוכים לאלה שחשבת עליהם ועוד. אם יש לך סוכן שבאמת מוכן להיכנס לעובי הקורה ולעשות בשבילך מחקר, ימצא לך דברים טובים. אבל יש מעט כאלה.

למעלה