איפה מומלץ לעשות קורס שזירה למתקדמים?

איפה מומלץ לעשות קורס שזירה למתקדמים?

שלום לבועז ולכולם וחג שמח ! אני שוזרת פרחים, כ-4 שנים בתחום , מעוניינת כעת להרחיב את ידיעותיי , איכן מומלץ ללמוד שזירה למתקדמים, כעת איני מעונינת עדיין ללמוד עיצוב אירועים, ולא מעונינת בקורס לזרי כלה בלבד . אני עובדת בחנות משפחתית והרעיון להרחיב את תחומי השירות של העסק ולהתמקצע יותר. התחלתי לברר על בתי ספר לשזירה והגעתי עד כה ל: זר פור יו, גיל, גבעת הפרחים ואורט. האם יש המלצה על אחד מהם או על בי"ס אחר? בתודה ובברכה, הדר

בועז בר

New member
פורום קטן ואנשים בו מעט...../images/Emo201.gif

אני אישית לא מכיר ולא בקשר עם אף בי"ס או מעבירי קורסים. יותר מעשרים שנה עברו מאז הקורס שעשיתי ב'גיל - איקבנה' כך שאין לי מושג איך הם היום. ראיתי את התצוגה של בוגרי 'עיצוב אירועים' של זר4U והרמה שם בהחלט גבוהה. אני הייתי מתחיל לברר שם.

בועז בר

New member
איזה כיוון מתקדם את רוצה ללמוד?

או אולי יותר נכון לשאול: באיזה סגנון ורמה את עובדת כיום? מה את מרגישה שחסר לך? התמונה
מתערוכת הפרחים שהיתה ב-2006 במתחם פרחי בוקי בכפר אז"ר. חוץ מזה... אולי זה יעניין אותך [צופית רוזן שמוזכרת שם גם גולשת כאן לפעמים, אולי גם לה יש מה להציע].

אז ככה ...

אני כעת עובדת ברמה בסיסית (שזירת זרים קטנים עד גדולים , שזירת זרי כלה וסידורי פרחים מעט גדולים לא ענקיים ) אני מעונינת בקורס ברמה גבוהה שתביא אותי למקום בו אוכל להתפתח אח"כ לעיצוב אירועים . אני מעוניינת לפתח תכניקות לשזירה של זרים גדולים מאוד לחברות היי טק ומסעדות . לתפוס יותר בטחון בכלל בשזירה ובזרי כלה בפרט . לפתח את הדמיון בכל מה שקשור לעיצוב זרים וכו'... צופית רוזן מדריכה בזר 4 YOU ? ? אם כן אז אצלה למדתי קורס ביסיס והייתי מאוד מרוצה , הסיבה שאני לא חוזרת ישר לזר 4יו היא כי אני מנסה לבחון עוד בתי ספר ורמות לימוד וגם ללמוד יותר קרוב לבית . אני מתגוררת ליד כפ"ס . קבעתי בגבעת הפרחים שעור נסיון ובעוד מקום בכפ"ס , אנסה לקבוע גם עם הבי"ס של גיל . את זר פור יו אני מכירה ויודעת שהם סבבה לגמרי . בסוף בטח אתלבט בין 2 מקומות . הסידור יפה מאוד , לדעתי אני מסוגלת לעשות דבר כזה , הכל עניין של מיומנות ודמיון פורה.... (או אולי נומר עשיר) תודה רבה , אשמח להיות פה למשתמשת קבועה. נחמד לגלות פרום פורח שכזה , ושנמשיך לפרוח

למעלה