איפה נרקוד

יום שישי - 21.4 בסלואו ../images/Emo6.gif

תקשיבו ותקשיבו לי טוב!!!! מסיבת רגאיי – רוטס/רגאיי/דאנסהול ביום שישי 21.04 שוב ננסה לבדוק את גבולות ההגברה בסלואו משה (יש אומרים מושך) לא פחות מ 4 סאונד סיסטמס במסיבה אחת 4 סאונדים שורפים שיעיפו לכם את המח 1.בליסטיק סאונד – שחזרו מסיבוב של קרוב לשנה בחו'ל , עמוסים בטיונים חדשים מוכנים לשיגור 2.אלארם – מוכר לנו מסצנת המוזיקה השחורה , כביכול , שמשלבת הרבה רגאיי ודאנסהול ואז למעשה אנחנו סחבקים... 3.מיי לורד סאונד – הוא והיא , הזוג המלכותי , ככה קוראים להם אצלנו , מנגנים בעיקר טיונים שורפים של ארלי סטייל + ארלי דאנסהול 4.גימ'ל סאונד – שישתולל עם רגאיי בכל מיני סגנונות לנוחיות הקהל סלואו משה – המחוגה 4 פלורנטין , ת"א 35 ש"ח בכניסה מחצות 0544945522 שיהיה יום מדהים, מאוד נעים בחו ותישמרו על עצמכם!!
-כשף!

LuckyPeanut

New member
היאוש..

מישהו מכיר מועדון ראגיי אכותי, באזור המרכז, שלא אמצא עצמי מוקפת ערסים שעירים?

The Macker Girl

New member
וחוץ מזה...

(לא שיש לי תלונות...) יש עוד משהו מעניין במהלך השבוע? (מחר, מחרתיים וכאלה....)

טובא

New member
כן יש את מועדון הג'אמין שנמצא

בפארק אופירה (צמוד לקניון מול הים) פאב מגניב לגמרי של רגאיי מומלץ

תגיד

לדעתך יכניסו לשם כמה אנשים שגילם נמוך מ18 בצורה לא מאוד משמעותית? [נו טוב, שנה שנתיים
]

טובא

New member
מממ כן.

לגבי מכירת אלכוהול אין לי מושג אבל לא תהיה לך בעיה להכנס

האמת

שטרם שמעתי על מסיבות רגאיי עם ערסים שעירים. מצד שני אולי אף פעם לא שמתי לב, אני מסתכל בד"כ על הבנות... בכל אופן, אין מועדונים באיזור המרכז שמנגנים אך ורק רגאיי. יש מגוון מסיבות ואירועי רגאיי, ועל רובם אם לא כולם תקראי כאן.

ביום חמישי יש בבארבי בת"א--

את סיסטר קרול.. אממ.. וואי לא זוכרת כרגע מי מתקלט שם..
-כשף!

The Macker Girl

New member
חחח דווקא את זה ידעתי. תודה! ../images/Emo9.gif

היום אין כלום? ערב חג וכאלה?

שינויים לגבי המסיבה בסלואו ב- 21.4!

אממ.. לבאסתנו, אלרם לא יצטרף לחגיגה ביום שישי הקרוב מכל מיני סיבות /= אבל וואלה.. במקומו סידרנו איזה סאונד ככה שישרוף את המקום!!!
******************** ש ו ק ב י ט ס א ו נ ד ********************** מירב ושגיא, יקיריי, אנ'לא יודעת מה עם הפורום-- אבל יהיה רגאמאפין בפיצוצים.. אני אישית, כבר מחכה.. חהחה כנראה אני אצטרך שיחליפו אותי בקופה כשהם עולים
חג שמייח ומוצלח לכולם מלא בסאטלות ציבעוניות וחיוכים
-כשף!

טובא

New member
שוקביט סאונד=אחלה סאונד!!

יש למה לחכות!!! המון כבוד לשגיא ומירב!!

רגאיי ואפרו ביט בבאר שבע ../images/Emo6.gif

ביום חמישי 20.4-- AfricaNegev Presents: Reggae & African Music D.J CapHead Black Star SoundSystem Sabag Man Sound הוויב פשוט מדהים ! טרומפלדור 15, באר שבע פרטים: 050-5793716 אל תגידו שאין לכם רגאיי בדרום!!
-כשף!

Ambitionz

New member
יותר מדי דברים קורים בתאריך הזה

רק שאין עם מי ללכת, היומולדת שלי :)

למעלה