איפה ספיר? השאלה הכי גדולה נשאלת?

s h l a g e r

New member
איפה ספיר? השאלה הכי גדולה נשאלת?

אנשים כל היודע דבר על ספיר מוזמן לתת עדות או כל דבר נחמד אחר... אם לא תוגש עדות עד יום שני צוות הכתבים בפורום יצטרך לפרסם את תמונת של המבוקשת... תודה והמשך גלישה נעימה!

מירושלים נמסר כייי

ספיר המבוקשת לא נכנסת לפורום מסיבות פרטיות...... ההשערות הם: *אולי היא עמוסה מעבודה בביה"ס... *אולי היא עמוסה מעבודה בתחום הטלוויזיה{אתם יודעים שגילו לי שהיא מדובבת סידרה בפוקס קידס שקוראים לה כמו השם משפחה שלה משהו דורימן... וגם היא מדובבת את בראם בהופ,ואולי עוד סדרות מי יודע?!} *אולי היא כמו תמיד,נכנסת פעם בטיפה זמן לפורום, עונה על מה שמופנה אלייה וסהו... *או שאולי נמאס לה ממנו?!
עד כאן,עידכונים נוספים בהמשך...וווואם מישהו רואה כל רוח חייה של ספיר מוזמן לפנות אלינו ולעדכן אותנו,כל ירושלים מודאגים מה יעלה בגורלה של ספירו'ש שלנו...!!!!!! ספירררררררררר חזרי אלינווווו...! עד כאן,הילה,עזה..!

s h l a g e r

New member
מקורות בצפון הארץ מוסרים כי..

לאחר תקופת העוןמס והמבחנים ספיר תחזור

חס וחלילה שנמאס לי מכם!!!!

בחיים אל תחשבו ככה.!!! שוב.. זה הכל בגלל הלימודים.. ובכלל השבוע הייתי מאוד חולה.. אבל אני נכנסת מתי שאני רק יכולה..! אוהבת אתכם הכי שיש!!

../images/Emo25.gif סיפורו'ש

יא כוסיתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת.. אני חולה עלייךך .... אני שורפה עלייך .. אנימאושפזת עלייך .. אני מתה עלייך יא כוסיתת .. חחח.ח.ח נשמה כפרה מאמי .. כנסי לצ'אט תעשי טובה אחותי .. חחח..חח.

ספירו'שששששששששששששששש

מה שלומך יפיופה???? אני מתה עלייך!!!!!!!!!!!!!1 ואת השחקנית הכי טובה שיש-את משחקת מעולה!!! ופליז תעני לי בפרטי... אוהבת הכי שיש אור

חחחחחחחח תוודדהה!!!!!

אני לא ממש יכולה להיכנס לצ'אט עכשיו.... אבל אולי בערב... או מחר..:)

ספירו'ש!!!

תיראי מה הכנתי לך...=) ו..בבקשה בבקשה תעני לי בפרטי....פליזזזזז אוהבת הכי בעולם... אור

s h l a g e r

New member
ספיר הסגרת את עצמך או מה?

דברי איתי דחוף! ביותר אני חייב לספר לך כמה דברים!!! מאוד דחופים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lilo the sexit

New member
גם אנחנו אותך!

ואת יודעת את זה! אוהבת אותך הכי שבעולם-ליאת!. נ.ב-כנסי ל-ICQ!!!

איזה מאמי את...וווו

תוכלי לענות לי להודעה הפרטית ששלחתי לך ליפני זמן דיי רב...!!!... לוב יו,הילה!

למעלה