איציק קלה - בסיבוב הופעות

איציק קלה - בסיבוב הופעות

אחרי סיבוב הופעות קיץ מוצלח במיוחד שבשיאו 2 הופעות סולד-אאוט בקיסריה, איציק קלה, אחד מהאמנים המוערכים ביותר בז'אנר הים תיכוני בישראל, יוצא לסיבוב הופעות חורף בהיכל התרבות. איציק קלה המשתבח עם השנים כיין טוב, הוציא קרוב ל 30 אלבומים, מכר מאות אלפי עותקים וזוכה לביקורות מרהיבות ולאהדה חסרת תקדים בשטח. סיבוב היכלי התרבות יחל השבוע ב 12/11 ב'היכל התרבות בנס ציונה' (המופע סולד אאוט כבר שבועות מראש) ויימשך ב 9/1/2010 ב'משכן לאמנויות הבמה' בבאר שבע, 28/1/2010 ב'היכל התרבות' באשקלון וב 11/2/2010 ב'היכל התרבות' בתל אביב. איציק קלה יבצע את להיטיו הגדולים: "מחפש את הדרך", "אבא נשמה", "שנים ללא תקווה", "והיא איננה", "עד יום מותי", "אני העבד", "אהבה לא נורמלית", "תסתכלי לי בעיניים" ועוד רבים וטובים. איציק קלה: "למען האמת הבחירה האמתית שהרגשתי שהיא גם הנכונה לי היתה להופיע במקומות אינטימיים, במקומות שבהם הקהל נוגע בי ואני בו. היו פניות רבות של הקהל בבקשה להופיע במקומות גדולים יותר במקומות שבהם קהל מעריצים רב יוכל להנות ממופע שלי ולא לעשות זאת באופן מצומצם. החלטתי להענות לבקשת הקהל וגיליתי שהאינטימיות גם במופעים גדולים לא רק שנשמרה אלא הלכה והתעצמה יותר, זאת הזדמנות נהדרת להודות לקהל על שעזר לי להגשים את בקשתם ולחוות חוויה עצומה, מרגשת ומחבקת. אחרי קיץ מוצלח במיוחד אני יוצא בסיבוב הופעות חורף, ובימים הקרובים אני נכנס לאולפן ההקלטות להקליט חומרים לאלבום הבא ה 30 במספר שלי ייצא בחודשים הקרובים."

למעלה