איראן עשתה טעות גדולה והיא תשלם על כך

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחח
אין לך בעיה שאנחנו סובלים מהטילים ומשלמים הון עתק על ביטחון,העיקר שינקו את הערבים ותוכל לחזור למדינה.

הימנים הם סכין בגב בלי ספק.

אין לך בעיה שאנחנו סובלים מהטילים ומשלמים הון עתק על ביטחון,העיקר שינקו את הערבים ותוכל לחזור למדינה.

בטח שיש לי בעיה. למה אתה מדבר ככה כאילו ואין לי בעיה עם זה שיורים עליכם טילים?
אז מה הבעיה? יצא לי קצת פיפי מרוב הצחוקים שצחקנו אחרי ששמענו את ראש הממשלה שלכם הרמטכ"ל שלכם וחלק מעציצי הקואליציה נפלנו כולנו על הרצפה ומרוב הצחוקים יצא לי קצת פיפי במכנסיים וקצת קקי כך חשבתי אבל בסוף זה היה רק פלוץ נקי בלי קקי במכנסיים. חחחחחחחחחחחחחחחחח
בעיה . טוב בגילי 70 כבר מותר שייצא קצת פיפי מרוב צחוק לא?
וביי דה וויי לא צחקנו על זה שירו עליכם 200 טילים בליסטיים ישבנו מודאגים מאוד כי כבר מ8 בבוקר אצלכם ואצלנו מהלילה ראינו בחדשות אצלנו שהמודיעין האמריקאי ראה תזוזת טילים והכנת המון טילים והזהיר את ישראל שהאירנים מכינים לכם כנראה בערב או בלילה שלכם מקלחת של עשרות ומאות טילים.

תראה חביבי היקר אם אני הייתי ראש הממשלה שלכם בזמן ירי הטילים הבליסטיים מאיראן לישראל הייתי לוחץ על כפתור מסוים בצבע צהוב 5 פעמים בפסק זמן בין פעם לפעם של 3 שניות וחמישה מאיצים של ג'ריקו ג'ונס Too Much in Love To Hear - הצ'רצ'ילים (youtube.com) היו עולים לחלל ואחרי 12 דקות ו 25 שניות איראן הייתה מדינה לשעבר.
עכשיו אני חושב לפתור את הבעיה של יציאת הפיפי מרוב הצחוקים בדרך אורולוגית.
כבר התייעצתי עם הרופא שלי והוא אומר שבגלל שלפני 30 שנה עשיתי ניתוח לקיצור הפין מ30 סנטים ל 22 סנטים יש מצב שהשרירים קצת נחלשו וכשאני צוחק חזק יש היתכנות למצב של יציאת שתן לא רצונית.
אמר לי תצחק פחות ותלמד לחיות עם זה. תגיד תודה שבגילך זה לא יוצא גם כשאתה לא צוחק.

ולגבי ניקיון הערבים אין צודק ממך. אתם משלמים הרבה כסף מיסים למדינה שעובדת עליכם בעיניים וגונבת מכם חצי מהמשכורת למיסים כדי לבנות אמצעי הגנה מטורפים כמו פיכת זרבל וחץ 1 וחץ 2 וחץ 3 וחץ 4 וקלע דאוד ומה לא והראייה לכך שאחרי 200 טילים נהרג רק ערפי אחד מהפזורה שנפל עליו חלק ענקי של טיל שיורט בידי חץ .
אבל ביפו נרצחו 7 אנשים בגלל מחבלים ערפים. נו ?? לא למדת את המשפט "אין ערפים אין טרור"
או את המשפט "ערפי טוב הוא ערפי מת"
או את המשפט "לא כל הערפים מחבלים, אבל כל המחבלים הם ערפים".

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
בטח שיש לי בעיה. למה אתה מדבר ככה כאילו ואין לי בעיה עם זה שיורים עליכם טילים?
אז מה הבעיה? יצא לי קצת פיפי מרוב הצחוקים שצחקנו אחרי ששמענו את ראש הממשלה שלכם הרמטכ"ל שלכם וחלק מעציצי הקואליציה נפלנו כולנו על הרצפה ומרוב הצחוקים יצא לי קצת פיפי במכנסיים וקצת קקי כך חשבתי אבל בסוף זה היה רק פלוץ נקי בלי קקי במכנסיים. חחחחחחחחחחחחחחחחח
בעיה . טוב בגילי 70 כבר מותר שייצא קצת פיפי מרוב צחוק לא?
וביי דה וויי לא צחקנו על זה שירו עליכם 200 טילים בליסטיים ישבנו מודאגים מאוד כי כבר מ8 בבוקר אצלכם ואצלנו מהלילה ראינו בחדשות אצלנו שהמודיעין האמריקאי ראה תזוזת טילים והכנת המון טילים והזהיר את ישראל שהאירנים מכינים לכם כנראה בערב או בלילה שלכם מקלחת של עשרות ומאות טילים.

תראה חביבי היקר אם אני הייתי ראש הממשלה שלכם בזמן ירי הטילים הבליסטיים מאיראן לישראל הייתי לוחץ על כפתור מסוים בצבע צהוב 5 פעמים בפסק זמן בין פעם לפעם של 3 שניות וחמישה מאיצים של ג'ריקו ג'ונס Too Much in Love To Hear - הצ'רצ'ילים (youtube.com) היו עולים לחלל ואחרי 12 דקות ו 25 שניות איראן הייתה מדינה לשעבר.
עכשיו אני חושב לפתור את הבעיה של יציאת הפיפי מרוב הצחוקים בדרך אורולוגית.
כבר התייעצתי עם הרופא שלי והוא אומר שבגלל שלפני 30 שנה עשיתי ניתוח לקיצור הפין מ30 סנטים ל 22 סנטים יש מצב שהשרירים קצת נחלשו וכשאני צוחק חזק יש היתכנות למצב של יציאת שתן לא רצונית.
אמר לי תצחק פחות ותלמד לחיות עם זה. תגיד תודה שבגילך זה לא יוצא גם כשאתה לא צוחק.

ולגבי ניקיון הערבים אין צודק ממך. אתם משלמים הרבה כסף מיסים למדינה שעובדת עליכם בעיניים וגונבת מכם חצי מהמשכורת למיסים כדי לבנות אמצעי הגנה מטורפים כמו פיכת זרבל וחץ 1 וחץ 2 וחץ 3 וחץ 4 וקלע דאוד ומה לא והראייה לכך שאחרי 200 טילים נהרג רק ערפי אחד מהפזורה שנפל עליו חלק ענקי של טיל שיורט בידי חץ .
אבל ביפו נרצחו 7 אנשים בגלל מחבלים ערפים. נו ?? לא למדת את המשפט "אין ערפים אין טרור"
או את המשפט "ערפי טוב הוא ערפי מת"
או את המשפט "לא כל הערפים מחבלים, אבל כל המחבלים הם ערפים".
לא חבל לרצוח מיליוני פרסים שמתנגדים למשטר, הם הרי לא "פלסטינים" שמעל 90% מהם תמכו בטבח של השביעי באוקטובר.

evglev1

Well-known member
מנהל

להיפך אם ידיחו את משטר האייטולות באיראן לא יהיה לערבים שמודים שהם לא מוכנים לפשרות משענת וזה יחזק את כל האבו מאזנים שמעמידים פנים שהם מוכנים לפשרה ולשרת את הערבים בהצגת מייצג שווא שהם מוכנים לשלום וישראל סרבנית שלום. הרי החשש העיקרי שביבי וליברמן מציגים להקמת מדינה פלסטינית היא הפיכתה לבסיס איראני.

להיפך אם ידיחו את משטר האייטולות באיראן לא יהיה לערבים שמודים שהם לא מוכנים לפשרות משענת וזה יחזק את כל האבו מאזנים שמעמידים פנים שהם מוכנים לפשרה ולשרת את הערבים בהצגת מייצג שווא שהם מוכנים לשלום וישראל סרבנית שלום.
לא הבנתי.
הרי החשש העיקרי שביבי וליברמן מציגים להקמת מדינה פלסטינית היא הפיכתה לבסיס איראני.
אם יש להם מדינה בעזה זה יחליש את הסיכוי שהיא תהיה מאחז איראני.

האיראנים טוענים בפני שאר העולם שהם עוזרים לערבים המסכנים שאין להם מדינה,

וזה יחליש מאוד את הטיעון שלהם ולכן את התמיכה העולמית.

מעבר לזה הם במילא קיבלו עד 7.10 נשק מאיראן - כבר היה שם מאחז איראני.

להיפך אם ידיחו את משטר האייטולות באיראן לא יהיה לערבים שמודים שהם לא מוכנים לפשרות משענת וזה יחזק את כל האבו מאזנים שמעמידים פנים שהם מוכנים לפשרה ולשרת את הערבים בהצגת מייצג שווא שהם מוכנים לשלום וישראל סרבנית שלום. הרי החשש העיקרי שביבי וליברמן מציגים להקמת מדינה פלסטינית היא הפיכתה לבסיס איראני.
אלה נבלה ואלה טרפה. מחמוד עבאס הוא אש"פ ואש"פ זה האירגון לשחרור פלשתין .זה אירגון טרור.
איראן זאת מדינה מדינת טרור. שניהם טרור.

למעלה