אירוח הערב

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gif פורום יקר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מה הולך איתנו?! WHERE ARE WE?!?!?!?! אנחנו לא זזות לא עושות כלום לא מראות את אהבתנו לאליהו לא מפתחות את הפורום לא עושות אותו יותר מעניין ויותר כיף להיות פה!! זה לא הפעם הראשונה שמישהי פותחת הודעה על זה וזה לא טוב
|! אנחנו חייבות לשפר את הפורוםםםםםםםםםםם אולי נעשה חתימה לפורום

Piece of Wood

New member
האמת../images/Emo19.gif|אליהו|

שהמצב הזה קיים כרגע בהרבה פורומים בהם אני נמצאת
יש תקופות יותר יבשות...

Piece of Wood

New member
הממ...../images/Emo19.gif|אליהו|

אז צריך... לחפש רעיונות, להביא עוד קצת אנשים... הייתי עושה את זה אבל לצערי אני ממש לחוצה עכשיו עם הלימודים... אני אנסה לחשוב על משו ^^

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifאנחנו באמת לא הרבה כל כך..

צריכים באמת להביא אנשים
מסכימה עם שי
גם בקשר ללימודים

moe7

New member
נראה שהקהילה תמיד התקשתה למצוא

חברים חדשים. אבל אפשר לעדכן את הלינקים, הסקר ולוח הארועים (ימי הולדת, תאריכי הפצת סרטים וגרסאות ביתיות של סרטים) אני יכולה לתרום קבצי וורד (ביוגרפיה בעברית, ראיונות וכתבות שאפשר לתרגם, נדמה לי שתרגמתי ברגע הזוי את הופעתו האחרונה בתוכניתו של קונאן אובריאן לעברית) וכמובן האלבומים זקוקים לעדכון... תמונות אולפן, תמונות מארועים, טקסים, מלוקיישנים ומהסרטים עצמם. למרות שאין לי מושג אם זה הכרחי לאור קיומם של אתרים מסוימים עם תמונות בכמויות מטורפות.

Piece of Wood

New member
אכן../images/Emo19.gif|אליהו|

זאת נראית לי עבודה מטורפת להוסיף כל כך הרבה תמונות לגלריות..
|מזיע| יש פשוט.... יותר מידי

moe7

New member
לא כיף, אבל אין מה לכתוב ../images/Emo10.gif

נתקלתי היום ב"טאוור" בפסקול של "האק פין" עם אליהו באגף המוזלים, ב9 שקלים ו90 אגורות. קצת מבדר וקצת עצוב.

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifנופ..לא היה.. ../images/Emo13.gif רעיון טוב

אבל.. נצ"לש
אני לא יהיה פה בסוף השבוע הזה אני אתגעגע
לירון מקווה שהעידכון השבועי יהיה טוב
אוהבת אותכן

נעמהההה../images/Emo24.gif

אוף..גם אני אתגעגע מאוד מאוד!! אני גם מקווה לעשות עידכון טוב(אני עושה אותו מחר, כמעט שכחתי חחח) אני מאוד אוהבת אותך, תחזרי מהר.

למעלה