אירועים בכפר-סבא

Adidason326655

New member
אירועים בכפר-סבא

מי הייתם רוצים שיבוא להופיע ביום העצמאות / פורים ?

להקת משינה... כמה שאני מעריץ אותם

כמה חבל שהם התפרקו ל 10 שנים וטוב שהם חזרו אחרי פגרה.

badboy3919

New member
וואי עדי,תאמין לי שהחלטתי לענות על

השאלה כי אני יודע,אחרי מה שהיה בשבוע הנוער,שאתם מועצה רצינית ולא סתם מדברים.אפי הוציא את המילים מהפה,לדעתי משינה זאת להקה ממש טובה,שמתאימה לכל "סוגי" האנשים ויש להם הופעה ממש מדהימה (הייתי בניצנים השנה והם היו ממש טובים),אני יודע שהכל תלוי בכסף אבל הם האופציה הראשונה,אופציות אחרות הן:להקות רוק ישראליות (שייגעצ,היהודים) שזה יכול להיות גם לא רע וזהו בינתיים.אם יהיו עידכונים בקשר למי שיופיע (למרות שזה עוד הרבה זמן) תכתוב בפורום טוב? שבת שלום

Musi© Gi®l

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

רק לא להביא איזה ג'אנק סטייל הראל סקעת או משו. משו איכותי. תודה.

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|כן

אם אני הייתי מארגן את זה.. זה היה

הולך ככה בהתחלה מופע פנטומימה של 3 שעות לאחר מכן.. רוני סופרסטאר ושירי מיימון , אבל במקום לשיר הן יעשו האבקות בוץ ובסוף מופע של איזה להקה טובה מחו"ל .. משהו כמו דפש מוד

היום בדיוק חשבתי על זה..../images/Emo85.gif

פורים לא כל כך משנה לי.. יום העצמאות: הפרויקט של עידן רייכל,מטרופולין,בית הבובות או להקות אחרות..

הזבובים!

משינה רק אם הם יופיעו עם החומרים הקודמים והטובים שלהם ולא עם האלבום החדש (והגרוע).. מטרופולין זה רעיון נפלא.. מאור כהן,דן תורן,פיטר רוט,מוניקה סקס..אינפקציה..

הם הופיעו כבר בכפר סבא ביום העצמאות

ואני הייתי בהופעה שלהפ עוד הרבה לפני שהקימו קניות ערים הראשון, לפני הרחבה. הבמה הייתה בכפ"ס זה יותר הלאה מהכביש ומסביב היה רק חול.

למעלה