אירועים וכדומה(פרסומים וכאלה)

sundhri

New member
זבולון דאב

תגידו, יש אותם בלבונטין ביום חמישי? באיזו שעה ומה קורה עם זה? ONE LOVE :)

xXx Shiraz xXx

New member
טוב חבר'ה... ל"ג בעומר בברזילי

חחחח השאלה הקבועה יש הגבלת גילאים?? כתוב ברגאיי סי או איי אל משהו בסגנון "חוויה לכל הגילאים" אבל זה לא אומר לי אם יכניסו אותי או לא... תודה לעוזרים
מקווה שנפגש.................

lbarchat

New member
WFM מחפשת אתכם!

WFM היא טלוויזיית אינטרנט חדשה, מגופי שידורי האינטרנט הראשונים בארץ. אם אתם להקות צעירות (או בוגרות) נשמח לארח אתכם ולתת לכם במה בתוכנית, במסגרת רצועת הנוער שלנו. לפרטים נוספים: לירון – מפיקה 0524600807

shildo

New member
j-viewz live

j.viewz live! בראשותו של יונתן דגן, מחלוצי ויולט ויז'ן. אחת הפריצות היותר מגניבות בסצינת האלק' הווקלי האיכותי שנראו באזורנו!! בואו לחוות את החוויה של מוזיקה,ווקליות,אווירה,ואיכות. ג'יי-ויוז מתחילים לאותת לעולם שהם בדרכם (לאחר שנתנו בראש בהופעה ביפן מול אלפי יפנים נלהבים..) מומלץ בחום לראות לפני שיברחו לנו למעלה. יום חמישי,26.4 שעה:2200 מועדון הביט בחיפה שד' הנשיא 124 מחיר החוויה:60 ש"ח בהזמנות:50 ש"ח בלבד כי חוויה זו לא מילה!! להזמנות,שאלות,וכו' 0525785846

DuBsYs

New member
זה קורה ובגדול!!!

ביום חמישי הקרוב, 26.4 בשעה 23:00 במועדון לבונטין 7 בת"א. ואנחנו מגיעים חמים אחרי מסיבת הרחוב היום בפלורנטין.

Gouzita

New member
ענית לעצמך ../images/Emo13.gif

stop worry פשוט תבואי ולא תתחרטי על הל"גבה הזה!
ד.א היה נעים להכיר :)

REL YESAYA

New member
אירוע השקת פורטל הרגאיי הישראלי

מסיבת ההשקה של פורטל הרגאיי הישראלי! כל אומני הרגאיי בישראל בערב אחד! 05-05 ערב ל"ג בעומר 20:00 בערב! אנו שמחים מאוד להזמין את כולכם למסיבת ההשקה הרשמית של האתר שיתקיים בערב ל"ג בעומר במועדון ברזילי כל אומני הרגאיי בארץ יופיעו בשני מתחמים שונים רחבת ביג אפ - הופעות חיות וסאונד סיסטם רחבת רוטס בחוץ - רוטס רגאיי וסקא מתחם זולה גדול עם מקומות ישיבה, מדורות, שתייה חמה, תפוחי אדמה, על האש, אוכל צמחוני, מרשמלו על האש, כדורי שוקולד, חולצות רגאיי, כובעי ראסטה ועוד...... אומנים שאישרו את השתתפותם: להקות: אחרית הימים - איאם - זבולון דאב סיסטם - טראבין - כח ראסטה - לוס כפרוס - מיסטיק איי - קנגרו - רגאייסטאן זמרים: אקסום - בזוקה - טבסקו - טוני ריי - מוקי ופילוני - נצ'י נצ' - סילברדון סמיילי ורביע - סול ג'יי -סולג'ה מאן - אדם בן לביא א.ק.א פישי הגדול צ'ולו - רנקין לוי - ראס דניאל סאונדים: 12 טרייבז -אבויה סאונד - איימר סאונד - אפיקומן - ארמגדיאון גנג'ה וייבז - ג'וניור בראון - גיל ראסטה - יוניטי סאונד - יסאייה כלבתא - לרוז - מיי לורד סאונד - סוליקו - ספנסר - סנסי סאונד סקאנק רייד - פרחי דאב - קוביקס - רודבוי סאונד ראסטה ליון - שוקביט - 007 קרו

S t o l a

New member
פיייי אני כל כך הולך להיות שם...

ערב סטייל ראש השנה.... עם ה2 חדרים, אחד לדאנסהול השני לרוטס!!! תבורכו עם כל הערבי רגאיי האלה!! כמה התענוג יעלה??

xXx Shiraz xXx

New member
ברגאיי סי או איי אל כתוב שזה 50 שקל במקום

ו40 אם מזמינים דרך האתר (ואז הכרטיס יחכה לכם בקופות)

נג היפה

New member
מה עם התקווה?!?!

הכי רגאיי ישראלי בשבילי =) שמישהו יביא תושבה בטוחה על ההגבלת גיל..

S t o l a

New member
אני היחידי שחושב שקצת חלאס עם התקוה??

כאילו הם מעולים! ויש להם אחלה של מוזיקה!! ואני באמת מעריך ואוהב אותם...!! אבל כאילו, אין להם יותר מדי דברים חדשים להשמיע (כרגע) והם מופיעים בכל אירוע גדול שיש... ככה שלפחות בעיני, זה לא כזה פספוס שהם לא מופיעים כי כמה אפשר לשמוע את אותם השירים... ושוב, לא בקטע של זלזול לתקוה 6... אני באמת מחכה לאלבום החדש שיצא להם...

למעלה