אירועים וכד' - לכאן בבקשה..

ממוצקה

New member
Bless the Chilfren האירוע של השנה

תזכורת קטנה (גדולה).... יום חמישי , נר שישי של חנוכה - כולנו יחד עושים הרבה שמייח למען ילדי עמותת קו לחיים. מסיבה ע-נקית של מיטב האומנים על במה אחת , שמונה שעות של כייף (= מועדון הדום רח' הצפירה 19 תל אביב החל מהשעה 21:00 ( כבר עולה הלהקה הרשאונה). כרטיסים אצל המפיצים -פרטים ב www.reegae.co.il ואצלי 050-4800660 מורן . תפיצו בקרב החברים, תביאו אותם להנות ולהכיר את המשפחה המופלאה הזו של הרגאיי. אנו עובדים על האירוע יום וליל ובאמת שהוא הולך להיות משהו ייחודי שלא היה כמותו ...צאי שופ, פינות זולה , במה ענקית ,אנשים נפלאים.....רק תבואו. הרבה אהבה

t h i r d e a r

New member
מבצע סוף שנה באוזן השלישית בחיפה

מבצע סוף שנה ללא מע"מ באוזן חיפה בין התאריכים 31.12.06-17.12.06 הנחה של 15% על כל הדיסקים והתקליטים בחנות כמו כן בונוסים בפתיחת מנוי להשאלת סרטים * כל ההנחות המצוינות מתייחסות לקנייה מעל 100 ש"ח לפרטים: אוזן חיפה – 04-8360219

yehorasta

New member
השיר בניד Bless the children,אלוהים

אפשר להוריד את השיר למי שיש פלאפון!! מהיום!!! לי אין... והבנתי שעשו שם משהו מיוחד, אפשר עידכונים מה קורה שם בבקשה למי שיש... יום חמישי הולך להיות מדהים תבורכו וחג שמח יהונתן

xXx Shiraz xXx

New member
../images/Emo207.gif עזרה בקשר לאוטובוסים

תשמעו כקיבוצניקית מהצפון לא יוצא לי הרבה לצאת לתל אביב... כאילו- הייתי שם רבות במהלך החופש האחרון בגלל שאי אפשר היה לצאת לצפון, אז נסענו הרבה למרכז. בקיצור ולעניין- באוטובוסים בתל אביב אני הכי לא מתמצאת שיש, אז עזרו לחבר'ה
ממ כדי להגיע למועדון הדום, אני צריכה לרדת מהרכבת בהגנה או בשלום? ואז איזה אוטובוס לקחת ?? תודה מראש לעוזרים
תבורכו ונפגש

Carcass

New member
ככה...

צ'מעי בגדול זה ככה.. תרדי בתחנת רכבת ההגנה,תצאי ממנה שמאלה(לכיוון התחנה המרכזית החדשה),בדיוק לפני התחנה המרכזית תקחי ימינה(התחנה המרכזית תהיה בצד שמאל של הכביש),אם אני זוכר נכון זה רחוב ראש פינה,תרדי בו למטה עד הסוף ותגיעי ללה-גווארדיה,שמה תקחי שמאלה וזה עוד כמה מאות מטרים בערך בצד ימין. ענין של רבע שעה הליכה מהרכבת.

K C

New member
אתה נותן לה ללכת?

בטח תהיה בהלם מהנוף באזור

REL YESAYA

New member
מסיבת סאונד סיסטם סילבסטר בברזילי!

מסיבת סאונד סיסטם סילבסטר בברזילי! טו די מקס וברזילי עושים שכונה עם כל החברים yesaya // sabbo // afficoman // a mar sound // rude boy sound // dubversive sound // blood a run sound // my lord sound וגם: ג'קי - זחלאווי - סחטינות - בוטנים - פיסטוק חלבי - ערק שותים אז אל בהלה בואו לשכונה יום שבת -- 30-12-06 -- 23:00 הרכב 3 - תל אביב!!!

S t o l a

New member
פייי לזכר ההודנא אה? ../images/Emo13.gif

נשמע אחלה של סגירת שנה !! אני מתכוון להגיע .... !

K C

New member
המרחק הוא בערך שווה

אולי ההגנה בקצת יותר קרובה, אבל הנהגי מוניות שם אוהבים להקפיץ מחירים, במיוחד לאלא שלא מהאזור. וגם האזור שם לא כל כך בטוח. עדיף לרדת בשלום ומשם לקחת מונית ב-20 לדום. נסיעה של 5-10 דקות

DuBsYs

New member
אפשר גם באוטובוס

לרדת בשלום, ולקחת קו 40/42/27/50 מדרך בגין ולרדת בתחנה של בגין פינת הרכבת משם זה שתי דקות הליכה על רח' הרכבת.

xXx Shiraz xXx

New member
אה ונניח שלקחתי אוטובוס

אבל לא בדיוק הבנתי את ההסברים כי לא כתוב שם רחוב הצפירה חחחח אני מוגבלת... בקיצור לקחת את אחד מהקווים שאמרת שם? והם יוצאים מהתחנת רכבת או שגם מהרכבת לאוטובוסים צריך ללכת איזה רחוב שניים? עכשיו כשאני קוראת את ההסבר פעם חמישית אני מבינה חחח אבל אני בדוק אתבלבל שם, ועוד בבוקר חזרה פיייייייייייי חחחחחחחח וואי איזה מסובך זה קווי דן אני רגילה לאגד

ohadbs

New member
האזור לא בטוח?:)

כולה ת"א:) טוב נו אולי בזמנים שכאלה...

K C

New member
לא הייתי שולח מישהי בגילה

לאזור כזה, ועוד שהיא לא מכירה את האזור. והזמנים היום... סדום ועמורה

ohadbs

New member
טוב האמת

אחרי שראיתי את גילה יש סיכוי סביר מאוד שאתה צודק:)

xXx Shiraz xXx

New member
הפכתם אותי לאיזה קטינה ../images/Emo6.gif

כלומר אני בהחלט קטינה, בגיל, בגובה, על פי המדינה איך שתרצו אבל אם חס וחלילה יתקפו אותי אני מספיק חזקה להגן על עצמי וממילא אני מסתובבת עם עוד כמה חבר'ה, ביניהם לשעבר אלוף הארץ בג'ודו חחחח זה נשמע עלוב אבל הוא סוס אז אני לא מפחדת... תודה שאתם דואגים לי :) נראה לי אני אקח אוטובוס כמו שדאבסיז הסביר לי...
חחחח איזה קטע נכנסתי לאתר הרגאיי הישראלי וראיתי תמונה של מור.. איזה חעמודה אךי אני מתגעגעת אליה... היא הייתה מדריכה של שכבת י"א בפנמייה שלי לפני שנה...אשה טובה
ב"ה נפגש בחמישי!

bigwill

New member
חבר'ה חשוב מאד לבוא!!

הולך להיות מטורףףףף ואם תרומה אז בכלל מצווה :] כרטיסים באיזור השרון אצלי.. שלחו מסר או באייסי 97467989

למעלה