אירועים חינמיים לקיץ2

אירועים חינמיים לקיץ2

יום שישי *קבלת שבת בחוף המתופפים חוף הדולפינריום, קצת לפני השקיעה הפנינג ספונטני של מתופפים, להטוטני ג'אגלינג, חובבי שאנטי ואחרים. * יריד ספרים אלטרנטיבי מועדון זמיר, אלנבי 34, 12:00 יריד הספרים האלטרנטיבי החודשי חוזר, כשבקיטבג שלו ייצוג מרשים, כמו תמיד, של הוצאות ספרים קטנות, כתבי עת לשירה ומשוררים צעירים עם חיבה לאורבנייה. במקום ניתן לרכוש ספרים של סיטרא אחרא, א.ו.ב - זעפ, אנדלוס, חרגול, כרמל ואחרות. מ-13:00 נערכות הקראות שירה בהשתתפות רועי חן וסיון בסקין ("הו!"), רועי ארד והושע סימון ("מעיין"), אורי שכטר ואורי יואלי (")"03 ואחרים. יש גם ייצוג ללייבלים אלטרנטיביים: מ-15:00 מתקיימות הופעות חיות של ערופי השפתיים, המיותרים ולהקות אחרות. די.ג'יי אביחי פרטוק מנצח על מסיבת התה הכי שווה בעיר שבת 13.8 *תשעה באב 2005 - דיון אלטרנטיבי על חורבן הבית צוותא, אבן גבירול 30, 03-6950156, 21:00 ערב אלטרנטיבי לציון תשעה באב העוסק בחורבן הבית מנקודת מבט עכשווית. תשעה דוברים מציגים תשע סיבות אפשריות ל"חורבן בית שלישי", בנושאים: קיטוב בין חרדיים לחילוניים, קיטוב בין עשירים לעניים, היחס לחריג בחברה, היחס לזרים בחברה ועוד. בהשתתפות: קובי אריאלי, יואב קריים ועוד יום ראשון 14.8 * ערב מיוחד בבלקוני ערב אמנותי שבועי, הכולל תערוכה של אבי גיבסון בר אל, מיצג תיאטרון אלטרנטיבי ובמה פתוחה. בהנחיה משתנה של ליאון רוזנברג, נתי אורנן, נדב בושם ויובל שגב.פאב הבלקוני, נחלת בנימין 5, 054-5842548, 22:00, 20 ש"ח שלישי 16.8 *רכיבת לילה על רולרבליידס כרגיל נפגשים ב-22:30 בשד' בן ציון (צמוד להבימה), 052-2800170 בכל יום שלישי יוצאים עשרות מחליקים על גלגיליות לסיור בעיר (30-20 ק"מ). הקבוצה היא חלק מתנועה עולמית המאמינה בהשבת הרחוב לידי אזרחיו (Reclaim The Streets). כללי: *שעה בשקיעה http://www.habama.co.il/show.asp?ShowNo=491 *מומלץ ממש ממש מייקס פלייס.הופעות חינמיות וממש טובות,זה ממש כייף לשבת מול החוף,שומעים את המוזיקה שבוקעת משם,גאז' בלוז או רוק (תלוי בו יום) על כוס או המשקה האלכוהולי האהוב עליכם http://www.habama.co.il/show.asp?ShowNo=4966

או... פעם ראשונה

אני מפיק תועלת מהפורום.. אני בודאות יהיה בבלקוני.. בעיקר בגלל יובל שגב.. תודה על המידע

וכמובן

מייקס פלייס.. אז זה קבוע אצלי אני שם הרבה. מומלץ מומלץ כמו שהוא רשם.

למעלה