אירועים להשבוע ומילה אישית ממני

reality i

New member
we back pon de block

משימה : להרעיד את תל אביב ! תאריך : 7-9-07 יום שישי ! מיקום : שכונת פלורנטיין,מרכז תל אביב.מועדון שנקרא הסלאו wid de flow משה ! שעת שיגור : 01:00 בלילה ! קהל : מצפון לדרום מזרח ומערב ! שימו לבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב בומבוקלאט......we back pon de block עברה איזה שנה וחצי מאז איימר סאונד סיסטים הרימו את הסלאו משה לגבהים של מרכז מנהטן !!! והפעם.....ליידיז נייט....ממש ליידיז נייט !!! אנחנו רוצים לפנק את הליידיז וכמובן לכבד את הקהל שתמיד אוהב לרקוד לצלילי הסאונד הכי לא שפוי כאן בשמפניה שתעשה לכם את המסיבה בעוד יותר כיף... מה עוד ? אבוייה סאונד from where out in de country שהתמקמו לאחרונה בתל אביב והספיקו להרשמים לא מעט מימכם יהיו גם על העמדה וזה אומר מוזיקה חדשה מלווה בכמה דברים מאוד מיוחדים !!! מה עוד ? rebel salute רנה שאפשר עוד מעט לקרוא בן בית/עולה חדש/ישן בישראל...הספיק לנגן ולהכיר לא מעט מימכם ורנה יודע והוא גם זוכר שמדובר בסלאו משה-איימר סאונד אז מדובר בשילוב לא שיגרתי !! הסלאו השתפר פלאים ברמת הסאונד לאחרונה ובהחלט מקבלים באסים לבטן !! כולכם כמעט הייתם שם...כולכם כמעט הספדקם את המקום....היום אחרי תקופה לא קצרה ושינויים שעברו אצל כולנו אני אומר....הסלאו נראה כרגע כsolid as a rock !! אם אנחנו שם אז נחשו מה....גם אתם מוזמנים לבוא. כבוד לגימל ! reggae people a your time this

reality i

New member
ערב שלישי דאנס מיוחד !

ביום שלישי הקרוב אני (ריאליטי) מאיימר סאונד בסט סולו שלי מול סט של רנה מבלודארן סאונד (שוויץ) מי שהיה בסלאו משה בשישי האחרון ונשאר לסוף בטח זוכר את הוויבז שהיו על העמדה כשניגנו טיון פי טיון ! אני ורנה חשבנו שאת הערב ב"המקום" בויטל 2 פלורנטין נעשה עוד יותר מרתק שימו לב... אנחנו נגיע מוקדם.ננגן כמה טיונים לחיומום (הרבה פאונדשיין) ואז שהמקום יהיה ready נפצח בדבר שנראה כך : 3 סיבובים ! סיבוב ראשון (20 דק כל אחד) הוא סיבוב introduction טיונים ישנים וענקיים בלבד ! סיבוב שני (20 דק כל אחד) הוא סיבוב של early dancehall שנות השמונים/תישעים בלבד ! סיבוב שלישי (10 דק כל אחד) הוא סיבוב שבו יהיה מותר לנגן אח ורק combination כלומר זמר/זמר או זמר/dj או dj/dj בלבד ! לאחר זה נקיים טיון פי טיון....עד שתשלחו אחד מאיתנו הבייתה.... מדובר בנסיון להכניס את הקהל וגם אותנו (כן כן) לקצב אחר..לוויבז של הרבה הומור,מוזיקה רגאיי משולבת ומרובה במסרים והרבה הרבה fun time ! מקווה שהחברים,קולגות והמכרים יצביעו ברגליים וגם לכם הספקנים בואו לחחות וויבז ישראלי/ברזילאי/ג'מייקני.... יהיה חומוס אחלה !

אירועים להשבוע ומילה אישית ממני

חברים יקרים, קודם כל - הרי לכם שרשור אירועים חדש, כי הקודם כבר לא יכול לקפוץ. תתפרעו. ושנית, השרשור למטה על פוליטיקה
, די הדהים אותי. ואני אגיד לכם למה: כמעט כל, אם לא כל מי שלקח חלק בשרשור הזה, מבין ברגאיי מאוד, ואני מאוד מעריך את השהות שלו כאן. חבל לי, אפוא, שאנשים כאן מנצלים את כושר ההתבטאות שלהם כדי לחפור על שטויות כמו פוליטריקס ולא בשביל להעשיר את הפורום ברגאיי. מקווה מאוד שהדברים ישתנו, ועד אז - הניחו לשרשור, תנו לו לרדת והחליפו את הדיבורים בו בדיבורים על דברים שבאמת שווה להתעסק בהם... המשך שבוע טוב, גיל.

DuBsYs

New member
יישר מבריקסטון, BROTHER CULTUER להופעה בתל אב

ZVULOON DUB SYSTEM מארחים את BROTHER CULTURE (uk) 6.9, מועדון לבונטין 7, ת"א ביום חמישי, ה- 6.9 יופיע BROTHER CULTURE במועדון הלבונטין7 בתל-אביב יחד עם הרכב הרגאיי המוביל בישראל ZVULOON DUB SYSTEM. במופע יבוצעו קטעים מקוריים של BROTHER CULTURE, לצד קטעים מקוריים של חברי ההרכב. לראשונה בישראל יתארחו לצד BC מיטב ה-אמ.סיז המקומיים: Ranking Levy (My Lord Sound), M.C GOGA (Los Caparos) ו Yedidjah לערב ראב-א-דאב בנוסח ג'מייקני בו ינוגנו "רידדימים" (מקצבים ג'מייקנים" קלאסים, עליהם מאלתרים ה-אמ.סי'ז בסגנון חופשי. BROTHER CULTURE יליד 1965, החל את דרכו בתחילת שנות השמונים בתור ה-אמ.סי הראשי של הסאונד סיסטם הבריטי JAH REVELATION. במהלך שנות השמונים הופיע ברחבי ארה"ב, ג'מייקה וקנדה. ב1991 חזר לאנגליה והייה ל"אמ.סי הבית" של המוסד "DUB CLUB" בלונדון. משתייך לאסכולת האולד סקול דיג'י סטייל ומשפע מאומנים כגון LONE RANGER, BRIGADIER JERRY , RANKINK TREVOR ואחרים. ניתן להגדירו כאחד ה-אמ.סיז המוערכים ביותר באנדרגראונד הבריטי. ZVULOON DUB SYSTEM, הרכב המונה שמונה מוסיקאים מישראל המנגנים רגאיי מקורי עם השפעות של ג'אז, Fאנק, מוסיקה אפריקאית ועוד. בשנה האחרונה הופיע ההרכב בכל רחבי הארץ וזכה להצלחה רבה בקרב הקהל. בשנת 2007 הקליטו חברי ההרכב שני שירים מקוריים יחד עם אומן הרגאיי הג'מייקני RANKING JOE, שירים שעתידים לצאת בהפצה בין לאומית בשנת 2008. לפני ואחרי ההופעה תהייה מסיבת רגאי עם MY LORD SOUND ו , SPENCER SOUND, שני סאונד סיסטמז המתמחים בסגנון הראב-א-דאב. יום חמישי, 6.9.07, לבונטין 7, החל מ22:00, 35 ₪ אחרי חצות, 50 ₪ אחרי, להזמנת כרטיסים מוזלים: 050-9323851 לפרטים נוספים: http://www.myspace.com/brotherculture http://www.myspace.com/dubsys http://www.zvuloondub.com

DuBsYs

New member
שני אורחים נוספים הצטרפו לליין אפ:

BARBIE, הטרומבוניסט והזמר הראשון שלנו שחי בשנה האחרונה בברלין ובלונדון ומופיע בכל רחבי אירופה ו ZION חבר טוב וזמר מעולה מבאר שבע שיעלה לשני שירים. אל תחמיצו כי הולך להיות גדול!!!

DuBsYs

New member
אז מה בעצם מתוןכנן ליום חמישי?

ערב כפול עם שני מופעים שמציגים את סגנון הRUB-A-DUB בשני אופנים. הערב יפתח בסט של SPENCER SOUND, סאונד צעיר ומבטיח המתמחה בסגנון ה- RUB-A-DUB לאחר מכן הופעה של ZDS יחד עם BROTHER CULTURE, כמה טיונים של BC לצד כמה של זבולון בקומביניישן עם BC ואז פותחים את המיקרופון לDJ NIGHT, פעם ראשונה בארץ שיש DJ NIGHT עם להקה שמנגנת את הרידימים בלייב, ועם הקומבינציה של זבולון דאב, בראדר קאלצ'ר, ראנקין לוי, גוגה, BARBIE, ZION וידידג'ה you can't go wrong ! בסיום ההופעה ימשיך הערב לסשן SOUND SYSTEM לתןך הלילה בו יופיע BROTHER CULTURE יחד עם MY-LORD SOUND ושאר האורחים. הקונספט הוא לנגן את כל הרידדימים הג'מייקנים הקלאסים, כאשר על כל רידדים עולים כמה דיג'אים וכל אחד נותן את הגרסה שלו בפרי סטייל. בקיצור אם אתם אוהבים רגאיי זה הערב בשבילכם...

DuBsYs

New member
ובנוגע לשרשור ההוא...

גיל, אתה מאמין שרגאיי מסתכם בשני אקורדים, בייסליין וביט של תופים? הרגאיי (בניגוד להרבה סגנונות אחרים) צמח כמוסיקת מחאה, מוסיקה שמבטאת את הרצון לשינויי, את המאבק בכל מה שתוקע אותנו כבני אדם ומונע מהחברה בה אנחנו חיים להיות חברה טוובה יותר בה כל האנשים יחייו חים טובים יותר. בכל מקום בעולם, מג'מייקה ועד דרום אמריקה, אוסטרליה, אירופה, אפריקה (ולצערי, לא ממש בישראל) רגאיי מתקשר עם גישה הומאנית וליברלית, רגאיי זה המוסיקה של המיעוטים שנפגעים מהשלטון, רגאיי זה מוסיקה של האנשים הפשוטים שנדפקים פעם אחר פעם ע"י השיטה שמנצלת אותם ועוזרת למיעוט קטן להנות מרוב המשאבים של העולם בעוד מיליארדים של אנשים חיים בסבל יום יומי. אפשר לכתוב על זה עוד הרבה, אבל כרגע אני חייב לעוף לעבודה. בכל מקרה, זה טוב מאוד שמתפתח בפורום דיון שגורם לאנשים לחשוב קצת על המסרים והמשמעויות של הרגאיי קצת מעבר לשאלות על מי שר איזה שיר או באיזה לייבל יצא טייון מסויים.

ב ז ו ק ה

New member
וואלה כן...

אני נוטה להסכים איתך זבולון. לא עם כל מה שאמרת, אבל בעיקר בעיקר עם החלק האחרון של מה שכתבת כאן. לא מזיק לפעמים לפתוח ראש ולהביט למציאות שלנו בפנים. הרגאיי תמיד ידע להיות מראה ולשקף את הוויבס של האנשים באשר הם, לשקף מציאות ולא לברוח ממנה - לא במסרים, לא בטקסטים וגם לא במה שהמוזיקה הזו מעבירה. ואולי זאת גם הסיבה שאנחנו כל כך אוהבים את המוזיקה הזו. טוב לדעת על מה האנשים חושבים ומה הדעות שלהם גם בנושאים שלא קשורים ישירות לפורום הזה. חוצמזה שרשור OFF עצבני עוד לא הרג אף אחד במחוזותינו. להיפך, היה מרענן למדי לראות ולהתרשם מדעות של האנשים כאן. but still, music we a deal with so we haffi level the vybz up.. שבוע טוב לכולם.

moshe alfasi

New member
../images/Emo45.gif מסכים חבוב...

תמיד טוב לפתוח ת'ראש פה ולרענן במשהו פלפלי ולא אותם נושאים... האוף טופיק הזה היה לעניין. שיהיה שבוע בתענוגות חבר'ס!!

השאלה החשובה היא

לאן הדעות האלה מנותבות. השרשור שאני ראיתי, היה לו טעם רע ומר, כזה שלא הייתי רוצה לראות בפורום. ראית הרבה דעות של אנשים בלי טיפה אחת של תרבות דיון, וממש חבל... הייתי רוצה לראות שרשור באורך הזה שמדבר על רגאיי אחי, על כל מיני זמרים שאוהבים, התפתחויות של הרגאיי, סקירות. בגלל זה חבל לי שהאנרגיה מנותבת לדיבורים על נושאים שנטחנה להם כבר הצורה... וזה בלי אף מילה עליך, יקיר הפורום.

ב ז ו ק ה

New member
אני דיברתי על ..

שרשורי OFF באופן כללי - טוב שיש כאלה פעם בכמה זמן, אגב לא ממש משנה מהו הנושא של שרשור כזה: פוליטיקה, מוזיקה שאינה רגאיי או כל דבר אחר. אני מסכים שספציפית בשרשור הזה היו שם כמה דברים שאינם במקום כלל.. אבל אחרי הכל זה פורום רגאיי. ועל זה אנחנו מדסקסים פה 95 % מהזמן, וטוב שכך. בגלל זה אנחנו כאן.

Ras Or

New member
והכל התחיל כשאמרתי בוםבוקלאט בעניבות ../images/Emo6.gif

yaarasta

New member
SOUND-FEST ISRAEL../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ראש השנה 13.9../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

יום חמישי הבא, 13.9 החל משעה 18:00 רגאיי לכל סוגיו, מהשקיעה לזריחה... פסטיבל הסאונד-סיסטמז השני יותא לדרך.... אתם שם? www.myspace.com/sound_fest_israel

yaarasta

New member
הפסטיבל בראש השנה הוא ב-

מיקום סוף הדרך שיפורסם מחר.....

../images/Emo43.gif מזמינה אתכם לפסטיבל סאנדנס!

היכונו ל-11 שעות של שכרון חושים ומוזיקה אלקטרונית עם הדיג´ייז המובילים בארץ ובעולם בפסטיבל סאנדנס יתקיים ב-13.9.07 בחוף ניצנים. בין הדי ג´ייז שישתתפו: Armin Van Buuren Skazi Offer Nissim Astrix Jarrell Blake רוצים להיות באירוע החם של ראש השנה? ענו על שתי השאלות הבאות ואולי תזכו! כמה אלבומים הוציא האמן ASTRIX עד כה? 4 1 2 3 לאיזה מקום ב2006 הגיע עופר ניסים ברשימת 100 הדי.ג´ייז המובילים בעולם של המגזין די.ג´יי מאג? 3 14 29 81 את התשובות יש לשלוח במסר בלבד לשם המשתמש "תפוז אנשים מודיע". ניתן לשלוח תשובות עד ה-10.09. מסר אישי יישלח לזוכים. לתקנון התחרות בהצלחה

למעלה