אירועים לסוף הסופ"ש ולשבוע הקרוב

DJ JuVi

New member
רוי אדרי בהופעה חיה בלבונטין 7 בחמישי הקרוב!

רוי אדרי ("כבד לי", "עצור ת'זמן") חוזר לבמה עם שירים מאלבום הבכורה בעברית, קטעים חדשים והרבה FUN. בהופעה משלב רוי אלמנטים של רוק, היפ הופ, סול, רגאיי, פאנק ואהבה אמיתית למוזיקה איכותית. בהופעה הקרובה רוי מציג לראשונה את הלהקה החדשה: גיטרות: דני ויצפלד בס: עידו גונן תופים: אביב בונן DJ בריינדד יום חמישי הקרוב, 16.8.07, פתיחת דלתות: 21:00. כנסו למייספייס החדש של רוי: www.myspace.com/royuadri

האסטד דבלופמנטס

הענקים מגיעים להופיע!! זה קורה בסוף ספטמבר בפסטיבל מוסיקה בירושלים מי שלא מכיר אותם - כל כך חבל!!!!! אני ממש ממליץ להיכנס ליוטיוב ולראות קטעים מהופעות שלהם מדובר באחר ההרכבים השחורים הכי טובים שקמו ב20 שנה האחרונות לשם שינוי הרכב עם אג'נדה אמיתית.......

אירועים לסוף הסופ"ש ולשבוע הקרוב

ובכלל - את כולם שרשרו בבקשה לכאן. הודעות שלא ישורשרו לכאן, ימחקו לאלתר! שבוע מוצלח לכולכם! גיל.

DuBsYs

New member
שישי 17.8 ZVULOON DUB SKUNKRIDE & GNAJAH VIBE

ערב רוטס במשקל כבד, הופעה של ZVULOON DUB SYSTEM בחומר מקורי מרוטס ורוקסטדי ועד ראב-א-דאב, לפני ואחרי ההופעה סטים של SKUNKRIDE ו GANJAH VIBES SOUND (בלאגנג'ה) בטיונים של רוטס ודאב שלא תשמעו בשום מקום אחר. סטודיו שור3 הוא חלל אנדרגראונד אמיתי עם וייבז מיוחד הממוקם בדרום תל אביב (לא רחקו ממועדון הבארבי). יום שישי, 17.8 23:00 25 ש"ח עד חצות, 35 ש"ח אחרי. רח' משה מאור (שור)3

DuBsYs

New member
אין הגבלת גיל, 25 ש"ח לפני חצות, 35 אחרי

שלא תגידו שלא דואגים לכם

DuBsYs

New member
050-9323851 ה-ZVULOON LINE

050-9323851 תרשמו את המספר הזה עוד דרך להיות מעודכנים לגבי המסיבות וההופעות שלנו. שלחו לנו SMS עם השם שלכם ונשמח לעדכן אותכם לגבי אירועים גדולים שלנו, כמובן שמי שרוצה להכנס לרשימת ההנחות זו הדרך המומלצת. נתראה בשישי בשור3

DuBsYs

New member
הערב (שבת) מסיבת ההשקה לאלבום של לוס כפרוס!!!

בואו לחגוג את השקת האלבום הראשון של לוס כפרוס הערב בקומפורט. לא בכל יום להקת רגאיי/סקא ישראלית מוציאה אלבום. חוץ מלוס כפרוס יגיעו לעשות כבוד שאנן סטריט וגיא מר מ"הדג נחש", טובי ואורי כנורות מ"בום פם", בנו הנדלר, אדם בן לביא (פישי הגדול), פאפא ג'יבלי וודון טלמון (זבולון דאב) צמד הראפרים הרוסים -sedyle. וגם הופעה קצרה שלנו בשביל לחמם את העניינים.

../images/Emo45.gif

אחת הלהקות הכי טובות בארץ אם תשאלו אותי... מגיע לעשות להם כבוד... CCCP - זה פשוט מאוד, כולם ביחד CCCP - כל החברות וחברים כן CCCP - לא דופקים חשבון, תפסנו תחת.......... מי שלא שמע עדיין מוזמן לבדוק את המיי ספייס של החבר'ה המטורפים האלה, כנסו לפה.

Ras Or

New member
אין באבילאן

לא מכירות מוקדמות לא הגבלת כרטיסים, שדה פתוח ומי שמגיע יש לו כרטיס יס איה , בלס ראס.

xXx Shiraz xXx

New member
יש אפשרות סבירה שלא אגיע

מהסיבה הפשוטה שהחבר'ה פה לא רציניים ולא בא לי ממש טרמפים לבד... כאילו לשם זה סבבה אבל בחזור... בעע אני ארקב משיעמום.

בודהא 1

New member
../images/Emo104.gifהתקווה6 במסיבת השקה לאלבום הבכורה

מועדון הברל'ה ושי בודהא גאים לארח את: התקווה6 במסיבת השקה לאלבום הבכורה להקת "התקוה 6", כיום ממובילות סצינת הרגאיי בישראל. בשנתיים האחרונות הופיעה הלהקה בכל רחבי הארץ כולל מופע חימום לזיגי מארלי והפקות עצמאיות . במסע הזה רכשה הלהקה קהל מגוון ורחב אשר מלווה אותה להופעותיה הרבות וזאת מבלי שהוציאה את אלבומה הראשון אז הנה הגיע הרגע המיוחל ועושים זאת רישמית ... הינכם מוזמנים לחגוג איתנו בהופעה מיוחדת לרגל השקת אלבום הבכורה במסיבת טראנס ללא טראנס עם רסטה ליון סאונדסיסטם על הפטיפונים ביום חמישי 16/8/07 במועדון הברל'ה קיבוץ להבות חביבה בשעה 22:00 טל' להזמנות - 046369993/4 שי יעיש Buddha pro 050-7203022

reality i

New member
מי גאון מי ?

ישנם לא מעט גאונים בתרבות המוזיקה שמגיעה מהאי הקאריבי שנקרא ג'מייקה.חלקם גם מוכרים בישראל בקרב אנשי הקהילה,אנשים כמו אוגוסטוס פבלו,קוקסון דוד,לי סקראץ פרי,יו-רוי,ברס המונד,דניס בראון,בוב מארלי,מרסיה גריפית,באונטי קילר,וויבז קרטל,קינג טאבי,דין פרייזר,בארניג ספיר ועוד...כולם נמצאים בליגה אחרת...אנשים שהשפיעו לאורך זמן ועד לימינו אנו... לרשימה הזו אני מוסיף עוד כשרון יחודי...גם תרבות הסאונדסיסטים ובעיקר תרבות הסאונדסיטים שקובעת חד ומשמעי מי יהיה הסטאר הבא...מי יזכה לקאמבק ומי יפול....זמר...הרכב ומפיק ! גם תרבות הסאונדסיסטים ידעה גאונים...הסלקטור הראשון שהוצמד לו הכינוי "גאון" היה רורי גיליאן,בחור מעורב שהגיע מאנגליה לאי הקאריבי בגיל צעיר,החיים בקינגסטון לא ממש מזכירים אורך חיים שקיים בבברלי הילס,ניו יורק וגם תל אביב לצורך העניין,החיבור לתרבות הסאונדסיסטים שמכתיבה עד היום את אחת מעריי הבירות המסוכנות בעולם היה דבר שתפס את רב תשומת הלב של רורי. בשנת 1984 הוא מצא את עצמו עובד עם בחור שכבר אז לא נחשב לטירון בסצינת הסאונד באי,ווינסטון פאול שכיום נקרא fadah pow היה זה שלקח את רורי לנגן בסאונד סטון לאב וביחד הצליחו השניים לשלוט בתור הסאונד מספר אחד בג'מייקה ע"י ארועים מלאים ושלל אורחים על המיקרופון, הסאונד הצליח וקצר הצלחה גם אל מחוץ לג'מייקה במקומות כמו ארה"ב,אירופה,יפן והמזרח וגם ישראל הקטנה שבה היו כמה אנשים שחוו הופעה של סטון לאב סאונד והביאו עימם קסטות של תיעודי מסיבות (דאנסים אנשים דאנסים) שבם היה ניתן להאזין ל90 דקות מתוך מסיבה של 8 שעות של הסאונד הכי מרתק בג'מייקה...את המושג ג'אגליג בטח שמעתם...את הקונספט הזה המציא וחתום עליו רורי ! באמצע שנות השמונים אחרי התקופה שבא אמנים היו עולים בזה אחר זה למיקרופון בדאנס.. הגיע התקופה של רורי....ניגון זורם של מוזיקה לרחבת הריקודם בליווי מיקרופון...הפעלת הקהל בצורה מתמדת..ניגון של אלפיי ספיישלים של כל אמן שנשם אז !!! מצוות של שני אנשים בסוף חלקו הראשון של העשור השמיני במאה הקודמת לצוות שמונה כיום למעלה מ15 איש ! שמסתובבים בעולם ומנגנים כל השנה !! חגיגות היומהולדת שלהם (השנה זה יהיה 36/7? במספר) מלאות בהופעות של האמנים הכי גדולים בג'מייקה ולעיתים מארה"ב !! יש להם טקסי חלוקות פרסים (אוסקר בגטו?) אולפנים מטורפים וקהל בכל מקום בעולם שבו יש רגאיי ! את היומהולדת שחחגו למארלי באתיופה חחגו יחד עם סטון לאב שנתנו סט של 8 שעות רצוף של ג'אגלינג עד לעילפון... סטון לאב לא נקראים world immortal sound לא בגלל שהם ניצחו תחרות כזו או אחרת...אלא בגלל היותם מעצבי דעת קהל בג'מייקה וכיום גם בעולם....בכל סצינת סאונדים בעולם המושג שנקרא סטון לאב ידוע...סטון לאב הם בעצם ההשראה הכי גדולה לדבר שנקרא - ד -א -נ - ס- ו - ל כיום זה ברדיו בטלוויזיה ובמועדונים שלא מקיימים מסיבות רגאיי זה נמצא כאן...ואבי הדאנסהול גם מגיע לכאן....פעם שנייה שלו כאן (פעם קודמת :בארבי ת"א 2004 - 700 איש) בחור פשוט,קליל ומלא הומור...ששומעים את רורי במיקרופון אז אנשים לוחשים פחות ומקשיבים...מחכים לשמוע מה יש לרורי בקופסאות המוזיקה שלו...בתור הכוכב הראשון של סטון לאב רורי מטייל בכל העולם לא מעט שנים..הוא ניגן בפני כמעט כל סוג קהל אפשרי שמעוניין לדעת מה זה סטון לאב ,ימי התהילה שלו עם אמנים כמו סופר קאט,סאנצ'ז דניס בראון ואחרים מי שיודע זוכר ומי שלא שיחפש את אותם קלטות... הסטים של רורי כיום מתאימים לכל סוגי הז'אנרים שקיימים ברגאיי...דאנסהול,סקא,ראב-א-דאב,רוטס....תהיו בטוחים שמבחינת ספיישלים יש לו המנונים ועוד המנונים !!!!! רורי וסטון לאב סחפו ועדיין סוחפים את העולם בכל מה שקשור בתרבות הדאנסהול...מסיבות קבועות ,פסטיבלים בג'מייקה ובעולם וצוות כישרונות מבדרים וסוחפים...שאל אותי פעם מישהו : תגיד ריאליטי למה סטון לאב למה תמיד אתה שומע סטון לאב גם אחרי שאתה מקשיב לרודיגן,מייטי קראון,טוני מטרון ובלאק קאט אתה חוזר לסטון לאב...מ94..מ89...מ98...מ2003...מ2007 למה ? למה ? ......אני עונה לו...שמע יש הרבה סאונדים ורובם מנגנים מעט דומה...אבל לשום סאונד כשזה מגיע למסיבה ווייבז אין צוות מרתק יותר משל סטון לאב...רורי,ביל קוסבי,בילי סלאטר,ג'י פורס ואחרים...כולם מבדרים כולם יודעים לגרום לקהל לזוז לשמוח להרגע להקשיב ולהגיב.... פרטים אתם יודעים איפה למצוא... רק מה אמרו לי שכדי למהר...משהו שקשור להנחה... חפשו אותי בשישי....נהנה מכל רגע...

K C

New member
איזו התלבטות

מאד פרופסור, זבולון ברוטס או סטון לאב כבוד למארגנים שנותנים לנו כל כך הרבה בחירות

אירועים-שבק-איך מגיעים בלאט!?

אני מגיע מאזור בנימינה.. עכשיו הבעיה שלי זה לא להגיע, אלא לחזור.. איך חוזרים מרעננה באמצע הלילה לבנימינה? יש הצעות?

יש כמה אפשרויות..

קודם כל מבחינת תחבורה- יש לך את קו 921 שעובר בצומת בנימינה- בלילה בסביבות 23:00-00:00 זה לא רלוונטי, אז אני הייתי מציעה להתפאנן אחרי הבלגאן באיזה פארק שם עם כמה חבר'ה עד סביבות 05:00 בבוקר, ואז יאנו לקחת את האוטובוס מצומת רעננה עד לצומת בנימינה (בטוח לא רק אתה מגיע מהאזור שלך
). גם בעניין הרכבת מהרצליה עד בנימינה אותו סרט עם השעות של עד חצות בערך ומ-06:00 בבוקר. קיצר אחי, או שתיתארגן עם עוד כמה חבר'ה ותעבירו את הלילה בשירה וריקודים, או שתארגן את עצמך בטרמפ הלוך חזור, או שתארגן חבר'ה ותיקחו מונית ספיישל גדולה זה לא צריך לעלות הרבה לכל כיוון, או שתיסע בטרמפים (לילה עוצרים מהר!), או שתברר אצל חבר'ה מהאזור פה של רעננה שאתה מכיר, תישן אצלם ובבוקר תצא לכיון בנימינה. יש לך כל כך הרבה אפשרויות ומספיק זמן לארגן את עצמך באחת מהאפשרויות
שיהיה אחלה ערב
-כשף!

למעלה