אירועים, שמחות וסתם פירסומים

פסטיבל בראשית../images/Emo163.gif

שלום עם ישראל! :) אז ככה. פסטיבל בראשית מתקיים השנה כמו תמיד, בחוף דוגית (בכנרת) תאריכי הפסטיבל - 6-7-8 באוקטובר בתכנית: 3 ימים של אהבה, חופש, מוזיקה, חברים, שלל פעילויות, הופעות, דוכנים, כנרת ועוד המון חוויות! כרטיס עולה 150 ש"ח אבל אל תתמהמהו!! ב22.9 המחיר עולה ל190 מי שמעוניין שיצור איתי קשר פלאפון - 0524495578 איי סי קיו - 125466009 או הודעה אישית... אנערף. לפרטים נוספים.. www.beresheet.co.il שבת שלום! [= אלה.

REL YESAYA

New member
שישי הבא זה קורה!!!!BLOCK PARTY #2!

אין שרשור אירועים בדף הזה אז..... אחרי שבמסיבה הקודמת נגיעו מעל ל800 איש החלטנו לערוך סרט המשך.1!! סאונד יותר טוב!!! אלכוהול יותר טוב!!!! הכל יותר טוב!!!!! והכלל בשביל המאסיב !!!! אז הפעם !! 007 crew-כי העולם שייך לצעירים!!רביד סיני וטובא!!! kobix-הפאדה חוגג יום הולדת ממייסדי מסיבות הרחוב בהודנה!!! abuja sound- החברה מהצפון....חזרו מח"ול ובאים לשרוף את העיר מחדש רועי זקהיים- אולי לא מוכר לכם אבל הבן אדם די ג'י ותיק ובעל סלקשיין ענק של רגאיי ודנסהול ואני בטוח שהוא יפתיע גיל ראסטה- פאדה גיל צריך להוסיף מילים afficoman-האיש והספין אוף על פסח אחד ממארגני המסיבה ומחסידי הקונשנס מיוסיק באיזורינו yesaya crew- פיור רגאיי דנסהול וויבז!! A MAR SOUND SYSTEM-אחרי חגיגות שלוש השנים להיווסדם הסאונד הכי ג'מייקני בישראל בא לפציץ במסיבה הכי ג'מייקן סטייל בישראל!! ועוד אורחים הפתעות ועוד.... 15.9 יום שישי סמטת ההודנה החל מ10 תגיעו מוקדם תלכו אחרונים!!! 20 שקלים כניסה !! שבת שלום bless

reality i

New member
BABYLON BY BUS

איימר סאונד יוצאים קצת מהעיר... 15/9 יום שישי - הודנא (פלורנטין) - block party 2 18/9 יום שני - סואה וטאבז באים לתת בראש באברקסס. 21/9 יום חמישי - בפצ'ולי בפרדס חנה. 22/9 יום שישי - חווה של אליק. 23/9 יום שבת - בתל יצחק פסטיבל סאונדסיסטים ! 30/9 יום שבת - בברזילאי החדש 6/10 פסטיבל בראשית ! מחר בצהרים אנחנו מקליטים תוכנית נוספת ב106FM קול הקמפוס אצל דרור מיירז,התוכנית תשודר ביום שני.

נדב88

New member
משהו שמע על ...

פסטיבל רגאיי קטנטן בחוף הבונים? אפשר פרטים קצת...תודה לכולם שבת שלום!

REL YESAYA

New member
בואנה שכחתי את סאבו!!!

גם סאבו מסוליקו ינגן באירוע!!!!!

אירועים, שמחות וסתם פירסומים ../images/Emo175.gif

הנה, שישי בערב, נפתח שרשור ואין יותר תירוצים. שימו
-אם אתם לא רואים שרשור כזה אתם תמיד יכולים לקחת יוזמה ולפתוח כזה בעצמכם, אני לא גננת. משתדל באופן שוטף כל כמה ימים אבל בכל זאת, אף אחד לא מושלם. Anyweh, מוזמנים לשרשר לכאן ורק לכאן כל עניין פירסומי שהוא, לספר לנו על אירועים וכדומה. הודעות שלא ישורשרו לכאן ימחקו אף ללא הודעה מוקדמת. נאלצתי למחוק כמה הודעות השבוע והיה לא נעים, אל תגרמו לי לעשות את זה וכבדו את נוהלי הפורום הפשוטים מאוד. כל אירוע שמתפרסם פה וקשור לרגאיי, תמצאו בלוח האירועים-בסרגל הפורום מעליי. שתהיה שבת שלום, גיל.

DuBsYs

New member
ראש השנה-23.9-מסיבת שכונה בפלורנטין

מסיבת רגאיי, דאב ורוטס. הופעה חייה של zvuloon dub על הפטיפונים: dub flowers ganjah vibes sound skunkride אברבנל 13, 23:00, עד חצות חינם, אחרי 10 ש"ח.

פסטיבל בראשית :) !!!

כמו כל שנה, גם השנה מתקיים פסטיבל בראשית!! הפסטיבל יתקיים בתאריכים ה-6 עד ל -8 באוקטובר. שלושה ימים של ושלושה לילות על ימת הכינרת, מים, שמיים, שקיעה מצויירת, במות, פעילויות, צ`אי שופס, סדנאות, חגיגה של צלילים, פרצופים מוכרים, ילדים, משפחות, חברים חדשים. וכו-לם מוזמנים!!!! עד ה21/9 המחיר הוא 149 ש"ח ולמתלבטים- מה-22/09 ועד ל 5/10 המחיר 189 ש"ח ותמהרו כי הכרטיסים הולכים ואוזליםםם! אל תירדמו כי המחיר עולה. לכרטיסים מוזלים באזור המרכז והדרום 054-7363322 אוהבת, אביטל

Lagzieli

New member
איזה מסיבות יש?איזה הופעות?

יש אתר לפסטיבל הזה? תנו עוד פרטים

נדב88

New member
כן יש אתר-

www.beresheet.co.il ולמעוניינים, אני מוכר באיזור חיפה...נדב- 0506598646

התקוה 6

New member
שימו לב!!!!עוד שבוע מהיום!!!

התקוה 6 בהופעה חגיגית ומיוחדת במבצר שוני בבנימינה! ההופעה תתקיים בתיאטרון הרומי במוצ"ש 16.9 בשעה 21:00! אורח: מייקל ג'י מ-EASY STAR RECORDS שמגיע לישראל להפקת אלבום הבכורה של הלהקה! מכירת הכרטיסים המוקדמת כבר החלה: גל - 0547846007 תומר -0546362548 מבצר שוני -04-6388760

מי שמע על יום שישי הקרוב בסלואו??

במסגרת הליין רגאיי בסלואו משה, יש מסיבה ביום שישי הקרוב, 15 בספטמבר 2006! מה יהיה במסיבה? לכל אוהבי הרגא מאפין למיניהם!! שוקביט סאונד---- רוד בוי סאונד---- 007 קרו!! בחרנו את אלופי הרגאמאפין לתיקלוט מיוחד במינו לחגיגה מיוחדת במינה- ותהייה הפתעה מעניינת שאני אישית מחכה לה בקוצר רוח, פעם ראשונה שאני אהיה בדאנס שזוס מן- כן כן!! ראיתם נכון! זוס מן מתקלט בה! לראשונה בסלואו! עם סט רוטס-קונשנס כניסה 35 ש"ח החל מהשעה 23:00 שווה להגיע מחוקדם
שיהיה אחלה של שבוע -כשף!

S t o l a

New member
שכחת לציין שיש לך גם יומולדת!! ../images/Emo13.gif

ואחרי אתמול בהחלט בא לי לחזור לסלואו משה... יאללה שיהיה שבוע טוב ומהיר...

Nechi Nech

New member
יאמאן!

רודבוי סאונד, שוקביט סאונד ו007 קרו חוזרים להפצצה משולשת נוספת! והפעם הסט שלנו יוקדש לסאטלה בטלה מיוחדת במינה!!! original raggamuffin style - ya dunno! ah mad ting agwan inna tel aviv - dis weekend! - ya dunno!!!! Faya Bun

למעלה