אירועי השבוע 10-16.6.07

אירועי השבוע 10-16.6.07 ../images/Emo91.gif

האם זה הולך להיות השבוע הכי שקט בשנה בכפר סבא? תכתבו על כל דבר ששמעתם שהולך להיות... וכמובן אם אתם מגיעים או לא

9.6.07 - מסיבת התרמה לעמותת צלול ../images/Emo221.gif ../images/Emo19.gif

נכון, זה שרשור של השבוע הבא, אבל היום יש אירוע מספיק חשוב כדי שאני אשים את זה פה. עמותת "צלול" מארגנת מסיבת שקיעה מטורפת בכל הכוח... זה מתקיים היום, ה-9.6 משעה 18.00 במנדיס' בפארק הירקון, שד' רוקח 2 למי שעוד לא יודע, החברה' האלה עושים יום יום מלאכת קודש של הגנה על הנכסים של כולנו - הים (נגד הזיהום שלו) והנחלים בישראל, ובשביל המאבק החשוב הזה כמובן צריך משאבים... אנחנו, אנשי העיר והחברה בכלל יכולים וצריכים לעזור להם לעזור לנו. אז את ההפגנות בכיכר רבין עם השלטים הזועמים נשאיר להזדמנות אחרת, כי עכשיו זה פארטי טיים !! העיקרון פשוט מאוד – העמותה הרימה אחלה אחלה מסיבה עם כניסה סמלית ( 20 ש"ח ) שהכנסותיה קודש ל"צלול" כל מה שנשאר לכם לעשות זה להפיץ לנאט"ו ולהגיע עם כל החברים . תהיה הופעה של ההרכב הפשוט מעולה – groove redemption ודי ג'יי סטס לפני (רגוע) ואחרי (מסיבה) כפי שמופיע עם יתר הפרטים בהזמנה המצ"ב מסר אישי מהעמותה- " ברצוננו להודות לכם בשם כל הדגים בים "

אין לי אפשרות להעלות את מודעת הפרסום

אבל כל הפרטים נמצאים בתגובה ממעל
רק חבל שלא תוכלו לראות את המודעה. היא ממש יפה! אני אעתיק את תוכן המודעה: שקיעה קיצית בראש "צלול" יום שבת 9.6.07 מ18:00 במנדיס' באירוע רקאשון וייחודי מסוגו, עמותת "צלול" מזמינה אתכם לבלות למען ים נקי איכות הסביבה המוסיקלית באחריות:
groove redemption בהופעה מיוחדת
DJ YAIR
UNCLEJ כניסה סמלית 20 ש"ח תרומה לעמותה מרכז דניאלה לחתירה , פארק הירקון , שד' רוקח 2 חניה חינם בשפע במקום

למעלה