אירוע ההתרמה שב29

MC ToRnAdO

New member
אירוע ההתרמה שב29

מי בא? יהיה מגניף? יהיה עד הבוקר או שאנשים ללא אוטו *אהם* יתקעו בתלביב בשעות אשמורת הבוקר?

REL YESAYA

New member
אירוע התרמה....

היום בבוקר הלכה לעולמה טלי שרוף ז"ל שנלחמה במחלת הסרטן קרוב ל8 שנים... ביום הולדתה ה24...בחורה מקסימה שלמרות פיגור שכלי ומחלתה שמרה תמיד על חיוך ותמיד האמינה שהיא תבריא.... אנשים יקרים .האירוע הזה חשוב..קו לחיים נונתנים להרבה ילדים תקווה הנוכחות של כולנו חשובה... yesaya crew מקדישים את הסט שלנו בחמישי לטלי ז"ל... תנוח על משכבה בשלום אריאל

ZeusMan

New member
../images/Emo16.gif העולם יכול להיות מאוד אכזר...

כל אחד ואחד מאיתנו יעבור בסופו של דבר את הליך המוות... זה מה יש, מה שניקרה...

yaarasta

New member
כל האנשים הבאים יהיו שם:

איאם קנגרו התקווה 6 טראבין סאבו מסוליקו מארח את נועה פארן אדם בן לביא (הלא הוא פישי הגדול) איי-מאר סאונד רוד-בוי סאונד מיי-לורד סאונד ראסטה ליון סאונד & אקסום ארמגדיון סאונד אייל קונגו - 12 טרייבז גאנג'ה וייבז יוניטי סאונד יס-אייה קרו אפיקומאן & קוביקס (קרמבו רקורדז) סיון וייסמן (סיס) תחשבו כמה הרכבים זה, תכפילו בממוצא 3-4 אנשים לכל הרכב, תוסיפו לזה לפחות 2-3 חברים לכל אמן/תקליטן, וזה עוד לפני הקהל הרחב שיגיע...................... עיתונים, טלוויזה, מדיה, אמנים אורחים נוספים, 10,000 הזמנות 1,000 פוסטרים (בכל אזור המרכז) SMSים טלפונים.... אני מאמין שיהיו שם לפחות איזה 50-60 איש....
-יער

waywayway

New member
50...60....

אלף!!! תוסיפו אותי גם לרשימה ולקונים כרטיס כניסה במחיר מלא 40 ש"ח חדשים שמוקדשים לילדים המדהימים האלה!!! bless the children!!!

SaBaGMaN

New member
שאלה קטנה

כמה אנשים יכול להכיל המקום? (קולטורה) סתם מיתעניין.. יש פה חבר'ה שבאים מבאר שבע?

RastaTzlila

New member
יו סבא :)

גמתה פה :) אני מגיעה מהבית מקרית :) זה ליד , מת'ה עושה בב"ש? דבר איתי. 0523215099 צלילה :)

בחורצ'יק..

הקולטורה מכיל חוקית 400 איש אבל נדחוף להם עוד איזה 200 בלי שישמו לב
אם יש לך עוד שאלות אתה יותר ממוזמן להתקשר אליי ל0506982664 יום קסום אנשים יפים! NUFF LOVE & RESPECT יעל/אנג'י/ליידי :)

עד 4-5 בבוקר משהו כזה :)

ומקסימום, כל המשפחה תהיה שם, המוני אנשים מדהימים, תמיד יש עם מי לשבת אחרי המסיבה :) אם יש עוד שאלות או הצעות לשבת על פשטידה תתקשר אליי ל0506982664 יש קסם באוויר, ואהבה בכל מקום.. איזה יפה העולם שלנו.. :) שפע של אהבה והרמוניה אנושית לכולנו מתוקים יעל/אנג'י/ליידי

MC ToRnAdO

New member
נורא נחמד מצידך,

ולשאלה האלמותית: איפה זה לעזזאל הקולטורה ואיך מגיעים לשם עם אוטובוסים/מוניות שירות? ואיזה פשטידה בא לך?

למעלה