אירוע נטוורקינג בתחום השיווק

אירוע נטוורקינג בתחום השיווק

שלום לכולם, מקווה שאני במקום הנכון (לא מצאתי פורום לכנסים). אנחנו מעוניינים לארגן אירוע נטוורקינג עם הרצאות בתחום השיווק והפרסום. אשמח לקבל מכם טיפים ודגשים, ואולי אפילו המלצות למקומות. אנחנו אתר שמחבר בין בעלים של פלטפורמות פרסום לבין מפרסמים ונותני חסות פוטנציאליים. תודה, קובי

מיכלג10

New member
רעיון מקסים

אשמח לעזור, מס' שאלות באיזה איזור בארץ אתם מעוניינים ? מה משך האירוע ? האם האירוע יהיה בתשלום ? [תודה, מיכל

תודה מיכל

אנחנו מעוניינים לעשות זאת באזור השרון / המרכז. חשבנו על מפגש אחה"צ של כ-4 שעות, וכן - האירוע יהיה בתשלום של סביבות ה-300 ש"ח עם הנחות לחברי מועדון חסות. זה התכנון פחות או יותר.

מיכלג10

New member
תכנון נפלא, אבל...

בוקר טוב, מתחיל להראות מאד מעניין ןאף תורם, מס' דגשים שכדאי לך לשים לב: שעות אחה"צ יש נשים עם ילדים שלא בטוח יהיה להם נוח ואתה מפספס קהל פוטנציאלי, ושעות אחה"צ הם שעות של פקקים בכבישי ישראל התוכן חייב להצדיק את המחיר יש מס' מקומות נפלאים לנושא (אני לא רוצה לעשות פרסום), אשמח לשוחח ולתת לך שמות של מקומות אטרקטיביים, על כמה אנשים מדובר ? בהצלחה , מיכל

קהל יעד

הרי בכל שעה שהאירוע יתקיים יהיה קהל יעד שיפוספס :) בכל מקרה, יש גם שיקול לפרוס את זה על יום שלם, והתוכן אמנם יהיה איכותי אבל מה שחשוב זה שאנחנו הולכים לתת דגש ב-85% על עניין הנטוורקינג ולא על ההרצאות. לצורך העניין הסלוגן למפגש הוא: "כי לפעמים ההרצאות הן רק תירוץ..." המטרה היא שאנשים יצרו קשרים אמיתיים עם עמיתים מתחום השיווק, ולא יירדמו בעוד הרצאה כזאת או אחרת... אני אשמח לשמוע ממך המלצות למקומות. לדעתי אין בעיה שזה יהיה בשרשור הנוכחי אבל אם בעייתי אז אפשר גם בפרטי. תודה, קובי

למעלה