אישה יפה

ענבר.

New member
אישה יפה

"כל מה שאני יודעת לעשות, זה להיות אישה יפה". היא היתה בשנות השלושים לחייה, גיל ש"מאפשר" לשחרר לאויר משפטים כאלה. החיים המשיכו לדהור, לא קפאו אפילו עבור אישה יפה כמוה. עברו שלושים שנים. פגשתי אותה, בשנות השישים לחייה. שרידים של יופי על פניה. ניסינו לגלגל שיחה על "מה עשינו עד היום". "הייתי אישה יפה", היא אמרה, "זה כמעט כל מה שעשיתי". "והיה לך טוב עם זה?", שאלתי, "היית מאושרת? מסופקת?", היא לקחה כמה דקות למחשבה והתחילה לדקלם חצאי משפטים על "מה זה אושר", "טוב זה מושג יחסי", מין סלט של מילים, משפטים, רעיונות, שבעיני לפחות, נראו כנסיון כיסוי לתקופה שהוחמצה. לא שאלתי יותר. עברנו לנושאי שיחה "חזקים" יותר - מייק אפ, גלוס, ופסים בשיער. בדרך הביתה, חשבתי שהיו לה באמת חיים טובים. טובים על פי אמות מידה שהיא המציאה עבור עצמה.

softy

New member
הרי לך מצב משתנה פר אקסלנס

בכל מקרה יופי זה בהחלט כוח, רוב הנשים היפות על פי עניות דעתי משתמשות ביופי שלהן כקרדום לחפור בו, והן חופרות.

ענבר.

New member
שלום אורח. לפתוח שולחן?

אני מכירה כמה מכוערים שמנצלים את הכיעור שלהם ככוח

softy

New member
בשבילי סיידר חם

לא יודע לא מכיר מכוערים/ות.

ענבר.

New member
סיידר חם עם אלכוהול משובח

זה לימים גשומים. היום הודיעו שהאביב כבר כאן, אפשר לעבור למשהו קליל יותר, משהו כמו מרלו חצי מצונן.

לי זה נראה איום ונורא

יכול להיות בגלל החינוך והבית והכל , אבל "להיות יפה זה כל מה שאני יודעת" זה נשמע ריקני ורדוד ודי משפיל. זה מזכיר לי שפעם הייתי נוכחת בסיטואציה שבו האמא שאלה את ילדתה בת ה- 8 " מתוקה שלי מה הכי חשוב בחיים?" והמתוקה ענתה " להיות רזה". אז את מי להאשים ?

yariv v v

New member
אני מסכים עם חברתי פנה קוטה

ריקני וחלול. פני הדור כפני הכלב

והעיקר זו בת האיכר

והעיקר שהאיכר לא יהיה בבית. ולדאוג שלבת האיכר לא יהיה קר.

למעלה