אישור רכישה..

edaniel2828

New member
אישור רכישה..

ערב טוב, אני משתמש חדש באיביי ויש לי שאלה כי אני מבצע פעם ראשונה רכישה.. זכיתי במכרז על האייפון..נאמר לי ישר שאני צריך לשלם כמובן, לחצתי על הכפתור לשלם עכשיו..ואחכ על CONTINUE.. ואז באיזשהוא שלב אני צריך להתחבר ליוזר של הפייפל שלי..אני רושם את הסיסמא אבל זה לא נכנס לי זה רושם לי שגיאה.. Your request could not be processed at this time We're pretty busy right now, but please try again. למה זה מופיע לי? יש לי חשבון בפייפל שאישרתי והכל בסדר...אז למה זה לא נכנס? אולי בגלל שישר רציתי לשלם אחרי שזכיתי וצריך לחכות? עוד שאלה..לאן המוצר ישלח? בחשבון הפייפל שלי רשום את הכתובת שלי אבל באייביי רשמתי אתהכתובת של אחותי בארהב..זה ישלח אליה? כי קראתי איפושהוא שזה נשלח לכתובת של הפייפל ובפייפל אני לא יכול לשנות את הכתובת כאילו אפשר אבל לא את המדינה..אז מה עושים? תודה רבה לעוזרים זה ממש דחוף לי...

ozitex

New member
תשובות

נסה שוב לאחר זמן מה, יתכן שהמערכת נמצאת בתחזוקה. אם עדיין אתה לא יכול להיכנס שלח מייל לפייפל, ייתכן ויש לך שגיאה בסיסמא שלך. אין מצב שאתה רוצה לשלם ואתה לא יכול אלא אם כן משהו שגוי בפרטים שאתה מקיש. בדוק אם ה-CAPS LOCK שלך פועל. כעיקרון בקש חשבונית מהמוכר ונסה לשלם אותה. לגבי כתובת משלוח,מוכרים אוהבים לשלוח לכתובת פייפל VERIFIED. אם אתה מעוניין שהמוצר יישלח לכתובת אחרת בקש זאת מהמוכר ישירות ועדכן אותו בכתובת החדשה. שים לב לנקודה חשובה: עלות המשלוח מחושבת על פי מדינה . אם אתה מבקש לשלוח למדינה אחרת עלות המשלוח שונה וזה עלול להתנגש עם מחירי המשולח שקבע המוכר ואתה לא תוכל לבצע תשלום. במקרה זה בקש מהמוכר חשבונית חדשה עם מחיר משלוח מעודכן.וודא שהמוכר מיודע היטב בדבר הכתובת החדשה שלך. בהצלחה.

edaniel2828

New member
עוד כמה שאלות..

קודם כל תודה רבה על התשובות.. שנית..רשום לי The seller sent you an invoice on Mar-27-09 specifying the total payment amount. אני בא לשלם כמו שרשמתי והכל וזה לא נותן לי..והסיסמא נכונה אני בטוח..זה רושם לי את זה Sorry, you've hit a speed bump יכול להיות בגלל שזאת רכישה ראשונה שלי וזה בסכום גבוה אז זה לא נותן לי? כי למשל סתם קניתי משו אחר ב 9 דולר וזה לא רשם לי את זה ,זה הוביל אותי למסך הבא לאישור הסופי של הרכישה..אז מה הבעייה בדיוק מישהו יודע?

ozitex

New member
כן

זוהי סוגיה שכבר עלתה והוסברה. ג ם אם חשבון הפייפל שלך מצוי ביתרה מספיקה, מערכת פייפל בנויה באופן כזה שהיא לא מאשרת חיובים בסכומים גבוהים מסיבות שונות של המערכת עצמה. זה נובע בעיקר משיקולי וותק של החשבון ועוד פרמטרים המובנים במערכת פייפל עצמה ולכן זה אפשרי. נסה לשלם במועד אחר או פנה למוכר ובקש ממנו שישלח לך למשל שתי חשבוניות נפרדות עם סכומים קטנים יותר.

edaniel2828

New member
בהמשך..

טוב גם היום זה לא נותן לי... זה הפיתרון היחיד לבקש ממנו 2 חשבונויות? אין עוד משו שאפשר לעשות? לפנות לפייפל או משו?

ozitex

New member
בהחלט

פנה לפייפל אבל קח בחשבון שתשובתם תיקח קצת זמן. בהחלט יתכן שתקבל תשובה חיובית מפייפל. בינתיים, הסבר למוכר שלך את הבעייה ובקש ממנו להמתין עד שהבעייה תיפתר.

edaniel2828

New member
אוף..

אחותי באה שבוע הבא מארהב..ורציתי שתביא לי את האייפון חשבתי כבר הכל יהיה בסדר והמוכר יוצא לי את זה לשליחה..עד שפייפל יענו לי ואם בכלל יאפשרו לי זה יקח בטח הרבה זמן.. שלחתי במקביל מייל למוכר והסברתי לו אני מחכה לתשובתו..הוא יוכל לשלוח לי 2 חשבונוית למרות שמדובר במוצר אחד? וגם אני רוצה שישלח לי את זה לכתובת של אחותי שזה לא הכתובת של הפייפל שלי..נראה לי הוא יחשוד שמדובר בנוכל או משו..ואז אייביי שוב יתנו לי הרחקה אחרי שהם נתנו לי כבר 1..לכולם בהתחלה זה לא נותן לרכוש בסכומים גבוהים?

edaniel2828

New member
מישהו..?

אשמח אם תענו לי ואולי תתנו לי עוד משו שאפשר לעשות הזמן הולך ואוזל..

edaniel2828

New member
אוקיי אז ככה..

אמרתי למוכר לפצל לי את זה ל 2 חשבונויות..הוא עשה ככה ושלח לי אותם למייל..את הראשונה על סך 245 דולר הצלחתי לשלם והכל בסדר ואת השנייה על סך 240 זה לא נתן לי זה רשם לי You have reached a limit on your ability to send money. Please link and confirm a debit or credit card to lift this limit. אם הבנתי נכון זה אומר שאני צריך לצרך עוד כרטיס אשראי? ואז יסירו לי את ההגבלה? בכל אופן אמרתי את זה למוכר...ואני מ פחד עככשיו ממה שיקרה כי 245 דולר שילמתי לו כבר...בכל מקרה צירפתי עוד כרטיס ומחר אני אקבל את הקוד מפייפל בשבילו..זה באמת מה שהייתי צריך לעשות? מבקש בדחיפות את עזרתם זה קנייה ראשונה שלי ואי מסובכת יותר מתמיד...

ozitex

New member
כפי שציינתי

ההגבלה נבעה ככל הנראה מהסכום הגבוה יחסית מול כרטיס אחד ואתה רואה שזו היתה בעצם הסיבה. ולכן, הנחת היסוד של פיצול לשתי חשבוניות היתה נכונה ואני ממליץ לך להוסיף כרטיס נוסף,העובדה הזאת תגביר את הסטטוס "הבטחוני" שלך בפייפל ואני מניח שאתה תוכל לבצע את התשלום השני ללא בעיות לגבי המוכר,הוא רואה שאתה מנסה והוא קיבל כבר חצי מהסכום הכולל כך שאין סיבה שהוא לא יתאזר בסבלנות בהצלחה.

למעלה