איתן גלי וכולם...

איתן גלי וכולם...

אכן גלי צדקת... הימים הם ימים קשים... אני שמחה לראות אותך שוב איתנו ובאמת רוממת את רוחי שאת כאן ואני מבטיחה להכנס יותר. עוד חודש בתי הילה מתחתנת ואני עדין לא יודעת אך עוברים את זה ובכלל הכל כל כך קשה.... וזה כל כך קצר לי הייתי צריכה נשימה ארוכה יותר להתמודד ומתפללת שהכל יעבור בשלום ושיום החתונה שאמור להיות היום המאושר בחייה יעבור בלי שאמא שלה תעשה לה בושות.. לא יודעת אך אעבור את זה.. וכולם דוחקים מה עדין לא קנית בגד ?? לא עשית כלום??? ואני כאילו בעולם אחר עדין לא מעקלת. חברי היקרים גלי איתן נשמה ואלמנה שחורה מה עושים??? אוהבת אותכם ... שלכם חנה

גלי_

New member
חנה, יקירתי ...

אני קוראת את הכאב שלך וצר לי כל-כך שאת עוברת ימים קשים. אני מבינה אותך מאוד. השמחה של בתך והרצון שלך לשמוח בשמחתה, יחד עם הכאב שנמצא תמיד ומורגש אפילו יותר אל מול החיים הממשיכים... יקרה שלי, ראשית אני רוצה לומר לך שאני איתך. את בליבי ובמחשבתי תמיד. שנית, אל תייסרי את עצמך כל-כך. יש לך את הקצב שלך, ועם כל הכאב את תאספי את עצמך ותתכונני לשמחתה של בתך. בושות ??? על מה בדיוק את מדברת ??? על כך שיהיה לך קשה ולא תוכלו להסתיר את הכאב ? אין בכך כל בושה, יקירה... רק הכרה בכך שאת אנושית... כל-כך אנושית... יקירתי, אני רוצה לבקש ממך משהו... אל תפחדי לשמוח עם בתך. זכרו של ערן לא יפגע מכך זה גם לא אומר שתשכחי אפילו לא לרגע או שתשימי בצד... הוא יהיה איתך, איתכם תמיד. בוודאי ברגעי השמחה המשפחתיים, והזכרון יכאיב ויצרוב ואולי יעלה דמעות... אבל יחד עם זאת, תני לעצמך לשמוח בלי להרגיש אשמה על כך. זה יהיה יום שמח לבתך, ומכאן שגם לך עצמך. למרות שזה יהיה קשה. לך, לבתך, לכולכם. שמחי בשמחתה. זה מגיע לשתיכן ... אוהבת אותך ושולחת חיבוק גדול ומאחלת לך ימים טובים מאלה ... גלי

איתן ג

New member
לחתן בן או בת כהורים שכולים

אין קשה מזה . הקונפליקט הוא עצום עצב על מות הבן ושמחה על חתונת הבת . עצב מהול בשמחה והדמעות כנראה יזלגו, דמעות של אושר יתערבבו בדמעות של עצב . כנראה זה מנת חלקו של הורה שכול, השמחה תמיד תזכיר את החסר. עצה כן יש לי . מספר אמהות בקבוצה שלנו כבר חיתנו ילדים ואת יכולה להיעזר בהן. מלכה, הדר, נעמי אלו הן אחדות מאמהות שחתנו ילדים והתמודדו עם אותו מצב שאת נמצאת בו עכשיו. מאמין ומקווה שתוכלי למצוא את הכוחות וכמו שאני מכיר אותך את לא תעשי בושות . כולנו אתך על תשכחי זאת !!!. ממני איתן

למעלה