איתן

eitan054

New member
איתן

מצטער על האורך אבל זאת בעיה קשה מאוד ותעלומה גדולה בעייה של קור ועייפות כרונית בעבר ניסיתי טיפול הומאופתי שכלל כמה נסיונות של רמדיס בחוזקים שונים ולא עשה שום תופעות לוואי ושום הרעה רק עזר והיה טוב. עזבתי את ההומאופתיה כי החלמתי אך הבעיה חזרה. כעבור שנתיים המצב חזר וניסיתי טיפול הומאופתי שעזר קצת אני מרגיש שזה מחמם אותי ומעלה את האנרגיות אבל עשה לי תופעות לוואי קשות מאוד ובכמה נסיונות של רמדיס שונים אולי 6 סוגים היו תופעות לוואי ממש קשות משהו שלא היה לי מעולם הרגשה של עילפון דפיקות לב הזעה סחרחורת תחושה מפחידה מאוד והרגשה רעה שלא חלפה גם אחרי כמה שעות וכמה ימים. ניסיתי גם מינונים של LM ומינונים הכי נמוכים שיש והתועפות גם באו אבל במידה יותר פחותה כאילו אני בתוך עולם אחר לא מרוכז מסטול הרגשה מפחידה מאוד. החלפתי 3 הומאופתים ובכל פעם התועפות חזרו. מעולם לא היו לי תופעות כאלה ובכל פעם שלקחתי את הרמדי זה הופיע לפעמים אחרי כמה ימים לפעמים אחרי שבוע אבל תמיד תמיד אחרי הלקיחה גם עשיתי על עצמי טסטים ותמיד זה היה מזה בוודאות. מה זה יכול להיות? למה זה קורה? איך אפשר למנוע את התופעות הללו? המטפלים לא יודעים ממה זה נובע ואין להם הסבר אני ממש מיואש ורוצה לנסות שוב טיפול הומאופתי אבל חושש מאוד מתופעות הלוואי. תודה רבה

למעלה