אי אפשר עוד להתעלם מהעובדה שמחר הופעה ראשונה

אי אפשר עוד להתעלם מהעובדה שמחר הופעה ראשונה

למרות שהיא מתרחשת במיקום שמעורר באנשים מסוימים צורך למחות
(ולמרות שאני לא אהיה
) וגם למרות שאני לא יודעת אם זה ממש נחשב לחלק מהסיבוב מבחינת מה שהולך לקרות שם, אבל עדיין אמיר ואביתר והלהקה ביחד, זה לא קרה תקופה ארוכה, מה לדעתכם יהיה? מבחינת השירים, הסדר, העיבודים, ההתרגשות... ומה הייתם רוצים שיהיה, בהנחה שיש הבדל בין ההגדרות? קדימה, זרקו קונספירציות ומשאלות לב

העיקר שאני שומרת על שתיקה

כדי לא לזרות מלח :) מרגש אותי. מאוד. אני רוצה שיהיה את יש לנו את כל הזמן כי זה מה שאני הכי מתגעגעת אליו אצל אמיר. וגם שיר טיול וגם כה ציפיתי. אני רוצה שיהיה לו מצב רוח טוב ושהוא יהיה שמח. או שהפנסים יסנוורו אותו כך שיראה כאילו הוא ממש שמח. :p וכן, אולי איזה שיר חדש. |התרגשות|

Walk Two Moons

New member
לאור ההתנהלות החאפרית-משהו בשלבים המקדימים,

אני בעיקר מקווה שההפקה לא תהיה מביכה, שהסאונד יהיה הגיוני ושהקהל יהיה סביר (ציפייה קצת מופרכת בהתחשב בעובדה שמדובר בהופעה חינמית, אבל בכל זאת). אני מקווה שההופעה תהיה הופעה מלאה, שכסאות הכתר-פלסטיק לא יהיו מחוברים באזיקונים ושהתפאורה תהיה מהממת. אני מקווה שאמיר יחדש וירהיב בעיבודים ולא יגרום לי לאחל לו חל"ת נוסף לבד בברלין. ובעיקר, בהחלט מתאים לי גם קצת רעש אחרי כל הפסנתר הזה - עד כדי כך ששירת הקהל כמו גם קריאות המחאה של VforVirus תיבלענה בשאון הגיטרה. (אווווווו עשיתי לעצמי חשק
)

למעלה